Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Otp girdikten sonra hiçbişey gelmiyo yardım!!!

2 gündür id şifre yazdıktan sonra otp yi yazıyorum ve hiçbişey gelmiyo bekliyo öyle bütün gün kaldırdım tekrar kurdum sitede oyunu deaktif yapıp giriyorum server ekranına ulaşıyorum ama otp açıp girince yine hiçbişey gelmiyo bekletiyo

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    destek bölümüne yazdınız mı bu durumu

Sorununuzu kısa bir video ile Destek ekibine iletebilirsiniz her keze açık yerlerde kendi bilgileriniz görülmemesi için buradan paylaşmayın.

Destek bileti için buraya bakabilirsiniz
    Bölüm seçimi yapamıyorsanız Ctrl+F5 ile çerezlerin silinip sayfa yenilenmesinden sonra seçim yapabilir yada farklı tarayıcı deneye bilirsiniz

Junior Member
    bakın 2 gündür bu sorunla uğraşıyorum zaten son 70-80 cashim kalmıştı telefonu değiştirdim herşeyi değiştirdim düzeltebilmek için bütün cashlerimi harcadım oyunun kendi hatası yüzünden. bide üstüne ticket atmak için bile cash istiyo benden şaka olmalı bu heralde? premiumumun günü boşa geçiyo oyuna giremiyorum ve hala para isteniyo benden

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Lusyko View Post
    bakın 2 gündür bu sorunla uğraşıyorum zaten son 70-80 cashim kalmıştı telefonu değiştirdim herşeyi değiştirdim düzeltebilmek için bütün cashlerimi harcadım oyunun kendi hatası yüzünden. bide üstüne ticket atmak için bile cash istiyo benden şaka olmalı bu heralde? premiumumun günü boşa geçiyo oyuna giremiyorum ve hala para isteniyo benden
    ticket için en az 1 cash lazım kendiniz 70 80 cash harcamadan sorsaydınız keşke otp destek ekibi aynı gün yanıt veriyordu team ile bağlanıp çözerlerdi keşke sabredip sorununuzu paylaşsaydınız.

Senior Member Wanrina's Avatar
    Nickname
    Wanrina
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NTTGAME
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba Lusyko,

Lütfen support.nttgame.com adresinden hesabınıza giriş yapınız ve Biletlerim bölümünde bulunan ''ICS Destek Talebi'' isimli bileti yanıtlayarak sorununuzu detaylı bir şekilde açıklayınız ve detaylı bir video kayıt ederek URL şeklinde iletiniz. Böylece size daha iyi yardımcı olabileceğiz.

İyi Forumlar!
    Wanrina
    Customer Support Team

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba Lusyko,

Lütfen support.nttgame.com adresinden hesabınıza giriş yapınız ve Biletlerim bölümünde bulunan ''ICS Destek Talebi'' isimli bileti yanıtlayarak sorununuzu detaylı bir şekilde açıklayınız ve detaylı bir video kayıt ederek URL şeklinde iletiniz. Böylece size daha iyi yardımcı olabileceğiz.

İyi Forumlar!
    Wanrina geldiya halleder şimci diycem de Lusyko gitcek zamanı buldu

Junior Member
    yok gitmedim dediklerini uyguladım yanıt bekliyorum ona göre bi yorum yazıcaktım, ilginiz için teşekkürler şimdiden

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Lusyko View Post
    yok gitmedim dediklerini uyguladım yanıt bekliyorum ona göre bi yorum yazıcaktım, ilginiz için teşekkürler şimdiden
    destek bileti üzerinden yada forum hesabındaki özel mesaj bölümünden yazar buraya ek bişi yazmazlar umarım çözülmüştür.