Results 1 to 10 of 10

Exclamation Gm arkadaşlar bakarmisiniz !

OYUN İÇERİSİNDE BİRDEN ÇOK İNSAN SEN ŞÖYLESİN SEN BÖYLESİN DİYEREK AİLE DEGERLERİNİ ORTAYA KOYUYOR SS ALMIYORUM AMA YETER ARTIK ! ÖYLE Bİ DURUMA SOKUYORLARKİ ARTIK GINA GELİYOR KÜFÜR EDİYORLAR SS ALMIYORUM KENDİLERİ SS ALIYOR CHAT BAN YİYORUM BEN AMA ARTIK BENDE ALACAGIM !

https://www.youtube.com/watch?v=CmMS7dj7PwI BUDA OYUN İÇERİSİNDEKİ OYUN VİDEOM !
    Last edited by Khaliz; 04-13-2017 at 12:26 PM.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HydrHydr01Le View Post
    OYUN İÇERİSİNDE BİRDEN ÇOK İNSAN SEN ŞÖYLESİN SEN BÖYLESİN DİYEREK AİLE DEGERLERİNİ ORTAYA KOYUYOR SS ALMIYORUM AMA YETER ARTIK ! ÖYLE Bİ DURUMA SOKUYORLARKİ ARTIK GINA GELİYOR KÜFÜR EDİYORLAR SS ALMIYORUM KENDİLERİ SS ALIYOR CHAT BAN YİYORUM BEN AMA ARTIK BENDE ALACAGIM ! VER SÖVEN KİŞİNİN SS'Nİ PAYLAŞACAGIM !

https://www.youtube.com/watch?v=CmMS7dj7PwI BUDA OYUN İÇERİSİNDEKİ OYUN VİDEOM !
    2 tane sorum olucak bunlari cevaplarsan eyw cunku bende senin temiz olmadigini dusunuyorum kac fps aliyosun birde bildigin uzere guncelleme geldi yururken sekiyor senle 1-2 defa ayni odada oynadim okdr kisiye denk geldim bazi gormedigim seyleri sende gordum bunlari cevaplarsan iyi olur daha oyuncu cikmadan vuruyosun buna 1-2 kez sahit oldum aswanda
    Last edited by FastBurak; 04-13-2017 at 01:40 PM.

Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    2 tane sorum olucak bunlari cevaplarsan eyw cunku bende senin temiz olmadigini dusunuyorum kac fps aliyosun birde bildigin uzere guncelleme geldi yururken sekiyor senle 1-2 defa ayni odada oynadim okdr kisiye denk geldim bazi gormedigim seyleri sende gordum bunlari cevaplarsan iyi olur daha oyuncu cikmadan vuruyosun buna 1-2 kez sahit oldum aswanda
    HACIM BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİM SAGLAM İ7 7700K İŞLEMCİ VE GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB 256Bit GDDR5X (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı

4K oyun içeriği ve çoklu ultra yüksek çözünürlüklü monitörlere güç vermek için gereken performansa sahip bi bilgisayarım var Daha Diyebilecek birşeyim yok bu konuda .

ve çok iyi ses kasabiliyorsan oyun içerisinde zaten her türlü kazanirsin ayriyeten oyun içerisinde günde 1 map'i en az 20 30 kere oynuyoruz artik map'lari ezberledim ve harita bakarak oynarsan zaten her zaman kazanirsin başka bir sorun varsa buyur seni dinliyorum

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    HACIM BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİM SAGLAM İ7 7700K İŞLEMCİ VE GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB 256Bit GDDR5X (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı

4K oyun içeriği ve çoklu ultra yüksek çözünürlüklü monitörlere güç vermek için gereken performansa sahip bi bilgisayarım var Daha Diyebilecek birşeyim yok bu konuda .
    Off bilgisayara bak tmm eyw şimdi sıkıntı yok kac fps goruyon sormasi ayiptir

Quote Originally Posted by founderss View Post
    off bilgisayara bak tmm eyw şimdi sıkıntı yok kac fps goruyon sormasi ayiptir :d
    550 ve 650 arasi degişiyor

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    550 ve 650 arasi degişiyor
    Eyw tskur ettim pc yi birak kendi oynasin

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Eyw tskur ettim pc yi birak kendi oynasin
    ehehehh haklısın

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Oyun içerisinde düzenin sağlanmasına katkıda bulunmak adına lütfen karşılaştığınız tüm küfürlü konuşmaları ve kural dışı hareketleri Uygunsuz Durum Bildirimi üzerinden bize iletmekten çekinmeyiniz. Tarafımızca yapılacak kontroller sonrasında gerek görüldüğü takdirde cezai uygulama yapılır.

Not: Açmış olduğunuz konuyu UDB bölümüne almıyorum, fakat vermiş olduğunuz şikayet görselini kaldırıyorum.

Member [A]imbotlike's Avatar
    Nickname
    CiNHuddami
    Clan
    Royal Society
    OYUN İÇERİSİNDE BİRDEN ÇOK İNSAN SEN ŞÖYLESİN SEN BÖYLESİN DİYEREK AİLE DEGERLERİNİ ORTAYA KOYUYOR SS ALMIYORUM AMA YETER ARTIK ! ÖYLE Bİ DURUMA SOKUYORLARKİ ARTIK GINA GELİYOR KÜFÜR EDİYORLAR SS ALMIYORUM KENDİLERİ SS ALIYOR CHAT BAN YİYORUM BEN AMA ARTIK BENDE ALACAGIM !

Ne kadar acındırdın kendini bi Cuma namazı çıkışı sana yardım toplayalım olur mu ?

Yani aklın sıra milleti kandıracaksın öyle mi ? Whiteheaven isimli hesapta erdem oynuyor bu hesabın eski nicki oppsorry.Bu eleman Türkplayerdan Hasan bey (HaSaL) tarafından hile kullandığı gerekçesiyle atılmıştır.Lixy isimli hesapta can oynuyor bu hesabın da eski nicki crazyşeytan.Bu eleman da hem kendi hesabında hemde alquist isimli yan hesabında hile kullandığı gerekçesiyle Türkplayerdan atılmıştır..Aynı klanda oynayan kişinin hile itirafınıda facebook sayfasından yayınladık..Kullandığınız hile xingcode tarafından engellenmese de her ne kadar GM Khaliz sizi yakalayamasa da tüm oyuncuların sizin hakkınızda görüşü sabittir.Siz hile kullanan gafillersiniz.Hiçbir zaman iyi ve temiz oyuncu olamadınız ve olamayacaksınız da....Yüzünüzdeki deri öylesine kalın ki utanmak şöyle dursun bu can la erdem şakacı çocuk olup çıktılar...
    CinHuddamı

"Hani insanlardan bazıları cinlere sığınırlardı da cinlerde onların taşkınlıklarını artırırdı..Şüphesiz Allah [C.C] doğruyu söyledi..." [Cin suresi 6.]