Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 111
    Junior Member
    Nickname
    PassioMare
    Ve tabiki indirimi görmeyip dikkatinden kaçarak 7 8 saat önce pustan alışveriş yapanlara geçmiş olsun. Şimdi cashleri de geri vermezler tabi... Kaçtı bana :'(

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Character Seal Scroll fiyatında yanlışlık yokmu. Eski fiyatı 2100 cash, indirimli fiyatı 1600 olması lazım. Şimdi baktığımızda indirimli fiyat 2100 cash, eski fiyatı 2800 olarak görünüyor. Böyle hatırlıyorum, bilgisi olan aydınlatsın lütfen.

Junior Member

Question Patheoz

hocam ben 2 gün önce cash aldım bu hesabıma buna baka bılırsınız. ben aldıkdan sonra yenıden ındırım gelıyor haksızlık olmuyormu ?

Junior Member
    çok iyi ama bu kalıcı olmalı hatta %50 değil %75 indirim olmalı çok pahalı sanal alemde bir şey için

Senior Member
    çok güzel kazıklamaya devam. 2 Hafta önce nasılsa gelicek diye Allahtan çekmedim belliydi. Milletimizde sazan çok nasılsa. Nttgame de iyi biliyo nasıl kaz yoluncağını zaten. Cash satışları düşünce hopppp inidirim bitiyor acele edin derler , 2 hafta sonra yine indirim getirirler. Oyun oyun olmaktan çıkmış valla tebrikler...

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Khonan View Post
    çok güzel kazıklamaya devam. 2 Hafta önce nasılsa gelicek diye Allahtan çekmedim belliydi. Milletimizde sazan çok nasılsa. Nttgame de iyi biliyo nasıl kaz yoluncağını zaten. Cash satışları düşünce hopppp inidirim bitiyor acele edin derler , 2 hafta sonra yine indirim getirirler. Oyun oyun olmaktan çıkmış valla tebrikler...
    Forumu takipte kalın diye boşa demiyorlar indirim yeniden gelsin diye açılan konuda oldukça yoğundu ve sanırım bu daha ön planda idi para için yapıldığını söylüyonuz buna kim itiraz ederse etsin sizin düşünceniz değişmeyeceğinden O konuda yorum yapmaya bile gerek yok.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Character Seal Scroll fiyatında yanlışlık yokmu. Eski fiyatı 2100 cash, indirimli fiyatı 1600 olması lazım. Şimdi baktığımızda indirimli fiyat 2100 cash, eski fiyatı 2800 olarak görünüyor. Böyle hatırlıyorum, bilgisi olan aydınlatsın lütfen.
    CSS eşyasının indirimsiz fiyatı 2800 NPoints indirimli fiyatı ise 2100 NPoints'dir.

Quote Originally Posted by yusufpkda View Post
    hocam ben 2 gün önce cash aldım bu hesabıma buna baka bılırsınız. ben aldıkdan sonra yenıden ındırım gelıyor haksızlık olmuyormu ?
    Maalesef bu hakkında yapabileceğimiz herhangi bir şey yok yusufpkda

Quote Originally Posted by levones1964 View Post
    çok iyi ama bu kalıcı olmalı hatta %50 değil %75 indirim olmalı çok pahalı sanal alemde bir şey için
    Konudaki yorumları dikkatle takip ve görüşlerini paylaşan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz.

Junior Member
    platiinum pre ile exp pre nin arasında ki farkı nedir yardımcı olurmusunuz ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Phenthos View Post
    platiinum pre ile exp pre nin arasında ki farkı nedir yardımcı olurmusunuz ?
    Exp premium 80-83 Lvl arası %120 exp artışı + trina
    Platinum premium %100 exp artışı + trina + 800 bonus npoint
    War premium %100 exp artışı + sınırsız skill sıfırlama + Disc premium fiyatına pot alabilirsiniz.

Exp kasarken war premium tercih ediyorum malum warrior sınıfının pot ihtiyacı oldukça fazla oluyor.
    Last edited by MrRob0t; 04-22-2017 at 12:15 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    1 haftadır dolar 3.60 altında şuan 3.55 ama hala sitede satışlar 3.65 üzerinden yapılıyor. Her kur değişikliğinde konumu açalım sürekli yeter bu soyguna bi son versinler ve sürekli güncel kur fiyatından satılsın oyuncular mağdur oluyor. Bide siteler hepsi anlaşmış aynı anda indirip arttırıyorlar. Zaten cash pahalı daha da pahalı satılmasın.