Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Exclamation 3 Gündür Cr Unutulan İncelenecektir Konum

Merhaba Gm Arkadaşlar Ve Moderatör ARkadaşlar 3 Gündür Cr Reportumdaki Konuya Sonuclanması İçin

Suç
    Server
    Nick
    incelenecektir. Tarzında Yazılıp Bırakıldı.

3 Gün Oldu Hala Sonuçlanmadı Acaba Ne Zaman Bir Cevap Gelip Sonuclanıcak Acaba Araya Kaynadı Unutuldumu?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Cheat Report'a atılan konu belli bir süre geçtikden sonra(23:59'a kadar olması lazım) açtığınız konunuzu göremiyorsanız, cevap yazıldıktan sonra arşive aktarılıyor diye biliyorum.

Saygılar.

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Selam,

Biletler sırası geldiğinde işlem görecektir. Bu süreç içerisinde sabırlı olmanız faydanıza olacaktır. Tekrar bilet atar iseniz biletiniz en son sıraya düşecek ve işlem görmesi güçleşecektir. Şuan için aşırı bir yoğunluk söz konusu olduğundan destek ekibi eksiliğinden dolayı süre zaman zaman uzaya bilir. Bu süreçte gösterdiğiniz sabırdan dolayı TEŞEKKÜR ederiz...

NOT : Biletler en geç 72 saat içerisinde sırasıyla incelenmektedir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Cheat Report'a atılan konu belli bir süre geçtikden sonra(23:59'a kadar olması lazım) açtığınız konunuzu göremiyorsanız, cevap yazıldıktan sonra arşive aktarılıyor diye biliyorum.

Saygılar.

Merhaba Evet Biliyorum Fakat 3 Gündür 12:00'a kadar takip ediyorum ama sonuclanmadı bakalım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _MewTwo_ View Post
    Selam,

Biletler sırası geldiğinde işlem görecektir. Bu süreç içerisinde sabırlı olmanız faydanıza olacaktır. Tekrar bilet atar iseniz biletiniz en son sıraya düşecek ve işlem görmesi güçleşecektir. Şuan için aşırı bir yoğunluk söz konusu olduğundan destek ekibi eksiliğinden dolayı süre zaman zaman uzaya bilir. Bu süreçte gösterdiğiniz sabırdan dolayı TEŞEKKÜR ederiz...

Merhaba standart bilgiler Hakkında Kontrolüm Var Teşekkür Ederim.

Zaten Tekrar Bilet Atmadım 3 Gündür İncelenecek Ve suçu Yazılan Kişiye İşlem Yapılmadıgı İçin Sorayım Dedim.

Quote Originally Posted by LoveHAAAN View Post
    Merhaba standart bilgiler Hakkında Kontrolüm Var Teşekkür Ederim.

Zaten Tekrar Bilet Atmadım 3 Gündür İncelenecek Ve suçu Yazılan Kişiye İşlem Yapılmadıgı İçin Sorayım Dedim.
    Anladım umarım kısa zamanda işlem gerçekleşir...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

CR bölümüne açtığınız raporunuz sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu durum için genel bölümlere konu açmanıza gerek görülmemektedir. Açmış olduğunuz raporunuzu takipte kalın lütfen.

Quote Originally Posted by _MewTwo_ View Post
    Selam,

Konu sahibinin bahsettiği durum Cheat Reports bölümüne açtığı şikayet konusu.
    Destek bileti ile ilgili bir durumdan bahsedilmemektedir.
    Destek sisteminin durumu ile ilgili bilgi sahibi olmadan bu tür yanlış bilgilendirmelerde bulunmayın lütfen.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

CR bölümüne açtığınız raporunuz sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu durum için genel bölümlere konu açmanıza gerek görülmemektedir. Açmış olduğunuz raporunuzu takipte kalın lütfen.

Konu sahibinin bahsettiği durum Cheat Reports bölümüne açtığı şikayet konusu.
    Destek bileti ile ilgili bir durumdan bahsedilmemektedir.
    Destek sisteminin durumu ile ilgili bilgi sahibi olmadan bu tür yanlış bilgilendirmelerde bulunmayın lütfen.
    Peki bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...