Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

2 pc si olup koxp acanlar nasil banlanicak

Evet arkadaslar eminim bu forumdada o kisilerden gırla vardir.adamlarin 2 pc si oluyor biri esas carlari olup hicbir sekilde macro koxp vs kullanmadiklari pc oluyor 2.pcye koxp acip eslanta koyup tarattiklari pc oluyor bunun cozumu nasil olur ip ban zaten imkansiz teldeki interneti pc ye koyuyorlar veya baska wifi bulup kullandklari icin hicbirzmaan ip adresleri çakışmıyor biliyorsunuz eslantta 4 yer var koxp carda boss bulup bosa yurutup ornegin çöle yürüyosa legal pc ile cole gidip kesebiliyorlar bunun onlemi cidden varmidir yoksa bi sekil boyle kisilere kafamizi takip en ufak hatalarinimi beklemek lazim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunun nasıl tespit edildiğiniz yazarsam uygun olmaz sanırım ama kısaca ediliyor diyebilirim. Endişe etmenize gerek yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bunun nasıl tespit edildiğiniz yazarsam uygun olmaz sanırım ama kısaca ediliyor diyebilirim. Endişe etmenize gerek yoktur.
    Nasil tespit ediyorsunuz? Merak ediyorum gercekden . Bu sorunun cevabını gercekden merak ediyorum ben bir bos k0xperini banlatmak icin bi dünya video almak
    zorundayım...ve cogu zaamn bu adamların k0xper oldugunu bildigim halde yetersiz kanıt denmekde yada gereken incelemeler yapılacak diyip es geçirilmekde hayir ne ye dayanarak yapdinizi söyleyin içimize su serpelim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Maneste

TourberDansLevide - ElijahGlass

EricMorningStaR - WilliusBaskan 3. bir pc den tarama yapıp yakalanmıyorlar
    Last edited by SARILARINSULO60; 04-03-2017 at 05:37 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by SARILARINSULO60 View Post
    Maneste

TourberDansLevide - ElijahGlass

EricMorningStaR - WilliusBaskan 3. bir pc den tarama yapıp yakalanmıyorlar
    Burada açıklamak olmaz ama koxperlar her zamn kendilerini çok açık belli ederler. Sürekli bir korku içerisindedirler zaten. Gerekirse tüm eslantı reportlayacan olmadı mı alacan şüphelendiğin 60 70 lwl adamları friende oyunda taramayla boss kesenlerle giriş çıkış anlarına dikkat edeceksin.

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Ben Dünyanın kaınıtı alıp yolluyorum coguzaman adamlar sadece hapis le kurtuluyor yada onu bile almıyor.yanlıs anlamayın sizlerin işlerini resmen biz yapıyoruz
    ve cogu videomu acıpda 1 defa olsun izlemiyorsunuz.Sadece tarama çarlarini banlayıp gereken inceleme yapılacakdır bumu yani ? ıo kadar zaman ayır 2 kelime ile bitsinmi ilgilenirse bi rhales ilgileniyor.aldıgı parayida hakkediğini düsünüyorum gerkcenden oyuncun derdinden anlıyor. oda yetisemiyor sanırsam.

su oyuna bakın artık cz k0xper olurdu onceden +70 eddınız azaldı bunada bi çare bulun artık.

Banned
    Quote Originally Posted by ZummeretX View Post
    Ben Dünyanın kaınıtı alıp yolluyorum coguzaman adamlar sadece hapis le kurtuluyor yada onu bile almıyor.yanlıs anlamayın sizlerin işlerini resmen biz yapıyoruz
    ve cogu videomu acıpda 1 defa olsun izlemiyorsunuz.Sadece tarama çarlarini banlayıp gereken inceleme yapılacakdır bumu yani ? ıo kadar zaman ayır 2 kelime ile bitsinmi ilgilenirse bi rhales ilgileniyor.aldıgı parayida hakkediğini düsünüyorum gerkcenden oyuncun derdinden anlıyor. oda yetisemiyor sanırsam.

su oyuna bakın artık cz k0xper olurdu onceden +70 eddınız azaldı bunada bi çare bulun artık.
    Bu oyunun tek çaresi koxpun en yakın zamanda bitmesi. Sonrası güneşli günler yakın olacaktır.

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Ne koxp bitmesi koxp bitmez diye twitc lede bile soyluyor adamlar.Cr de anlık kontrol yapsalar yeterli 1 haftada verilen cevapdan hayır da gelmez bir cacıkda olmaz
    adamı cr liyorsak anında ilgilencek bakcaksinki gerçeklik payi varmi yokmu goreceksin.ne hayrı kalıyor 1 hafta sonra bakilan cr nin adamlarn koxper çarını banla işlem tamam la olmuyor bu işler.Kesinlikle Ban Politikasinin değişmesi Lazim Oyuna K0xper girmememsi adına adamın hdd numarasına varana kadar ban atacaksin
    oyle adamın oyunda gereğide yok zararı olur anca.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    2 hesap 2 pc k0xp hile kullanan arkadaşlara oyun içi gm geldiğinde pm den yazin. Rhales destana hergun geliyor siz manesteyseniz rhales orayada geliyor arada bir pm atin oyunda oldugunda şu pm ve şu pm durum budur. Bi kontrol deyin. Aninda kontrol edior.

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by DR4W View Post
    2 hesap 2 pc k0xp hile kullanan arkadaşlara oyun içi gm geldiğinde pm den yazin. Rhales destana hergun geliyor siz manesteyseniz rhales orayada geliyor arada bir pm atin oyunda oldugunda şu pm ve şu pm durum budur. Bi kontrol deyin. Aninda kontrol edior.
    Biz demiiyor ki rhales edmiyor.K0xperler de salak deyil.Rhales offline k0xper Online Rhales Online K0xper Offline-Video Al cr Le K0xperi 1 hafta sonra atilan banin
    ne anlami kaliyor Çogu zaman boyle ? Bazende cr acayip hizli hakkını yemeyelim. Ama bir koxper bıle 2. gune sarksa hiç bi anlamı kalymiyor.