Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

+8 raptor pozisyonda yandı !!

arkadaşlar 350 tl param gitti manes 3 c2 de 350 tl verip raptor +8 aldım premimumu cektim ve pozisyon atarken yandı oyunu bıraktım ticket attım ama çaresizim gerçekten hakkımı helal etmiyorum 500 tl param çöp gitti yazıklar olsun

Senior Member
    Milyonda bir de olsa, yanıyor bunu bilmiyor musunuz? Poisonlu almanızı öneririm bu sebepten ötürü. Geçmiş olsun, ticketlik bir durum söz konusu değil, ''hakkımı helal etmiyorum''luk hiç değil.

Senior Member doltard1's Avatar
    Fiyat belirtip parayla item alan ve itemim yandi diye buralarda konu acan bu arkadasin banlanmasini mod arkadaslardan rica ediyorum

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Üstteki arkadaşa katiliyorum bu kişinin banlanmasi lazim kendini ele vermiş.
    Yanmayacak diye birşey yok ayrica yanabilir.

10 senelik video

Last edited by RobCaggiano; 03-30-2017 at 01:18 AM.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun tl item alışı yasak dikkat et

Member eLisaLam's Avatar
    Nickname
    eLisa
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Realistic
    Race
    El-Morad
    Posion Basma Oranı % 95 diye biliyorum %100 diye birşey söz konusu değil yanabilir. Burada bir hata göremiyorum
    Knight Online Hayat Offline

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Artık millet o kadar rahat ki burda bile TL ile item aldıklarını söyleyebiliyorlar. Yetkililer nerde? Hani Knight Online'da TL karşılığı item alışları ve satışları yasaktı?

Oyunu oynayan oyuncuların seviyesini (Yaş Ortalamasını) o kadar çok düşürdünüz ki, artık o seviyesi düşük oyuncularınız TL ile item aldıklarını size bağıra bağıra söylüyorlar ve gelip birde sizden destek talebinde bulunuyorlar...

Knight Online'da Altın Çağ bu herhalde.
    Last edited by GloriaV; 03-30-2017 at 03:47 AM.

Pozisyonu iyi ayarlayamamissin bro

Senior Member
    Arkadaş kendini ele vermiş banlanmasını lazım diyen arkadaşlar oyundan bir haber galiba. Geçen birine bir item sordum bilinen serverlarda 45 gb dedi ki o itemi de söylim iron neck +3. 45 gb oyunda nakit yapmak aylar alır öyle kolay değil nakit yapmak hele vakit sıkıntısı olanlar için, 45 gb tradeden verilemiyor en fazla 20 gb verebilirsin. hele bazı itemler varki 200 gb diyorlar. Bir kaç tane item var ki 400-500 gb diyorlar. oyundan nasıl alacaksın bunu af edersin? Bu oyundaki bazı itemleri kıymetlimiz yapan sistemin bir ürünü gibi duruyor. Kaldıki banka bile 20 gb alıyor, üstün desen 20 gb alıyor. sakın yan charlara nakit koymayın defalarca milletin bu oyunda nakit yapıp czde paranın yarısı gidiyor diye yan charına koyduğu paralar silindi. Çalınmadı silindi. bir de çalınan nakitler var ki ona hiç değinmeyeyim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AzzazeL View Post
    Milyonda bir de olsa, yanıyor bunu bilmiyor musunuz? Poisonlu almanızı öneririm bu sebepten ötürü. Geçmiş olsun, ticketlik bir durum söz konusu değil, ''hakkımı helal etmiyorum''luk hiç değil.
    Milyonda bir değil. Çantanızın 2 gözü haricinde geri kalanı +7 high class silahla doldurun , optimum 2-3 tanesinin Blessed Elemental Scrolla Poison-Flame-Lighting basarken yandığını göreceksiniz. Ha hiçbiri de yanmaz bu oran 5-6 lara bile çıkar. Aynı durum Armorlara Blessed Enchant ile dex-str-hp basarken de geçerli. Yukarıda da arkadaş bahsetmiş %95 oranında. Bir tek unique silahlara başlangıç için basılan Blessed Elemental Scrollda yanma olayı görmedim duymadım. Galiba bir onda %100 bu olay.