Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

cok merak ediyorum

baya bi pwp serverde oynamıslıgım war buradaki gibi sacma damage yenmiyordu bilmiyorumda merak ettik dagger defance kafalık aktif olacakmi ilerde yoksa bu sekilde mi dwm edecem str priest oynuyorum cz de 70 lwl adam bi sansımı deniyim die dalıor hani cok asırı sacma bi durum dagger defance olamaması özellikle str priestler için sizin için sorun olmaya bilir ama str priestler için biraz sorun teskil ediordur eminim haa su sekilde bi düşünceniz war isede int priestler fln takıo o zamanda ölmüyorlar gibi yardım edim biraz belki düşünememişsinizdir 130 150 str point fln istersiniz int priestler takamaz her neyse eger yapmayı dusunuyoruzda olmuo gibi bi düşünceniz war ise yardım etmeye calısırız tesekür ederim şimdiden cwp için ....

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Daha önce açıklandığı gibi anti defans eşyaları kısıtlıdır DD25 helmet v.b eşyalar sunucuya eklenmeyecektir

Junior Member
    dd25 demek istemedim dd10 dd5 olabilir str ile oyunda bi dolasırsanız eger normal bi karakter ile ne demek istedigimi anlarsınız...

Junior Member
    cwp ????????
    10 karakterden fazla girin die sacma bişi sonucu daha fazla soru işareti koydum

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bugarovq07 View Post
    dd25 demek istemedim dd10 dd5 olabilir str ile oyunda bi dolasırsanız eger normal bi karakter ile ne demek istedigimi anlarsınız...
    Talia yaparak DD 50 elde edebilirsiniz.

Senior Member TheRedS's Avatar
    Nickname
    QuickLyReD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Thund3rStorm
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Talia Yapabilirsiniz dd50 yada Takı takabilirsiniz anti def veren takılar dd25 drobu kalkalı baya oldu
    Q♥u♥i♥c♥k♥L♥y♥R♥e♥D♥