Results 1 to 7 of 7

Angry AF-K OLAN CHARLARA SÜREKLİ 4 TAŞ REZZ BASMA...Çözüm Lütfen

Sürekli başımıza geliyor bıktık artık bu durumdan.. Slotta kasan charlara mob çekip öldürüyor ve sürekli 4 taş basıyorlar..Dün 82 level karakterlerimiz %20 exp kaybetti.. Öncesinde 10 defa CR'ye konu açtık ama önüne geçilmiyor hergün aynı muhabbet oluyor..
    Çoğumuz magic bag alıp taşları oraya alıyoruz ama bazen unutuluyor ve böyle şerefsizce bir olayla karşılaşıyoruz.. Buna bir çözüm lütfen..

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Eski sunucular da taş felan olmucak hiç üstünde %100 sc pk zamanı alıcaksın tek. Banada bir kere 4 taş basmışlardı can sıkıcı bir durum.

Junior Member
    Nickname
    Jelena
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Outlaws
    Race
    El-Morad
    hocam taşları bag'e almayı unutursan başına gelir.
    maalesef titan slotunda vs 30 veya 4 taş kaldırıp sürekli exp kaybetmene yol açan modeller var.

Quote Originally Posted by jeIena View Post
    hocam taşları bag'e almayı unutursan başına gelir.
    maalesef titan slotunda vs 30 veya 4 taş kaldırıp sürekli exp kaybetmene yol açan modeller var.
    Bunu iş haline getirmiş adamlar. Rezz taşı bu oyunda olan bir item ve bu suistimal ediliyor.Buna karsılık bir önlem olması gerekiyor. Ben veya baska birisi bunu üstünde unuttu diye exp kasamayacak mı ? İlla magic bag almak mı lazım yani. Her an basında mı durmak lazım .

Senior Member
    Oyunda kötü niyetli şahıslar yada velet çok.Misal ben %100 exp sc olmadan ne cz çıkarım nede eslantta .
    Ben 2 ay önce sadece 1 gün eslantta charı afg bıraktım afg bırakmadan öncede pt başkanına char sana emanet dedim.
    Sabah kalktığımda charı yatırmışlar rezlemek istemişler ama başaramamışlar.Dikkatli olun yoksa sizin bir tarafınız şişer yapanlar yaptıklarıyla kalır.
    Yeni swlerde %100 exp sc olmasa dahi pusta +60 lık sc satılıyor sırf güvenlik adına alabilirsiniz.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _AdamLegaLBeyler_ View Post
    Sürekli başımıza geliyor bıktık artık bu durumdan.. Slotta kasan charlara mob çekip öldürüyor ve sürekli 4 taş basıyorlar..Dün 82 level karakterlerimiz %20 exp kaybetti.. Öncesinde 10 defa CR'ye konu açtık ama önüne geçilmiyor hergün aynı muhabbet oluyor..
    Çoğumuz magic bag alıp taşları oraya alıyoruz ama bazen unutuluyor ve böyle şerefsizce bir olayla karşılaşıyoruz.. Buna bir çözüm lütfen..
    Bu kişileri suçüstü yakalar ve kanıt alabilirseniz, ceza alırlar. Bunun dışında kendiniz önlem almalısınız. Eslant Gate önünde ben de 5 dk afk olmuştum, geldiğimde karakter ölmüştü.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Bu kişileri suçüstü yakalar ve kanıt alabilirseniz, ceza alırlar. Bunun dışında kendiniz önlem almalısınız. Eslant Gate önünde ben de 5 dk afk olmuştum, geldiğimde karakter ölmüştü.
    Adamlar modlara bile yapıyorsa oyuncuların vay haline :=))))