Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Member
    Nickname
    SirCat
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Patriots
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

SultanBaypars Eslant town'a Dark Stone çekme olayı

Amacını hala merak etmekteyim. Heal atarak 1 kişiyi %25 candan aldım. Bir de pişkin pişkin dalmayın DSye yazması yok mu...
    Last edited by IBlackWicked; 03-28-2017 at 07:48 PM. Reason: kanıt paylaşımı

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Merhaba konuyu cr kısman açmanız lazım.
    Cheat Reports

Cheat Reports Sistemi Kullanımı

Member
    Nickname
    SirCat
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Patriots
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Cheat Reports dediğimiz CR bölümü ismi itibariyle hile içeren konuları ele almaktadır. Açtığım konu sadece usülsüz/başkalarını rahatsız eden oyun biçimi içermektedir. O yüzden konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. Saygılar...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by osmannuri View Post
    Cheat Reports dediğimiz CR bölümü ismi itibariyle hile içeren konuları ele almaktadır. Açtığım konu sadece usülsüz/başkalarını rahatsız eden oyun biçimi içermektedir. O yüzden konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. Saygılar...
    Selam,

Bu tarz bildirimlerinizi Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.

Pazarcılara çok kızmış belliki

Member
    Nickname
    SirCat
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Patriots
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    yok yok 2. serverda oldu pazar yoktu. eğleniyordu ama ilginç yani

Junior Member
    Biliyorsan konuş alim sansınlar
    Bilmiyorsan sus adam sansınlar ...
    1. si O Ds Town a cekılmedi yarı yolda bırakıldı
    2.si Ds nin çekilme amacı herkesin bildiği gibi ''sen hariç daha yenisin anlaşılan '' slotu rahat dönmektir.
    İnsanları karalama yaparken rezil düşebileceğin konusunuda düşün .
    Varsa bu konu hakkında sen veya herhangi birinde ss ksc koysun buraya yapılacak olan hertürlü yaptırımlara razıyım . Şayet yok koyamazsan oda senin şahsiyetsiz kişiliğinin deililidir .
    Rica ediyorum İnsanları PT lere giremedik diye karalama , adi lik yapma

Member
    Nickname
    SirCat
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Patriots
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Selam reisofcool.
    Eğer ki yukarıda yazan "Last edited by IBlackWicked; 03-28-2017 at 06:48 PM. Reason: kanıt paylaşımı" yazısını görmediysen seni utanmaya davet etmeliyim Çünkü bu güzel atar içeren konuşman beni derinden yaraladı bunu bilmelisin. Bu güne kadar banlattığım insan sayısı çok fazla yani bu konularda tecrübeliyim. Ve partiye girememe (ki ds'de bir parti olduğundan haberim bile yok, falcon görevi yaparken yanımdan geçen ve DS'yi çeken şahsı görünce video açıp peşine takıldım) gibi bir durum da söz konusu değil. Lütfen bu tarz bir ithamda bulunurken konuyu güzelce incelediğinden emin ol keza videolu kanıt paylaşımı yaptığım için gönderim admin tarafından editlendi.
    Bu arada slotu rahat dönmek için ds çekildiğini bilmiyordum. Bu bilgi için teşekkürler. İyi forumlar!
    Last edited by osmannuri; 03-30-2017 at 10:55 PM.

Junior Member
    Aleyna Aleykum Selam ,
    Biraderim o ds nın neden çekildiğini , guardlarda neden bırakıldığını bilmeden konu açmayacaksın o zaman sonucda onlarca insan görüp olayı senın anlattığın gibi zannedecek 2. bi konu slot rahat donsun diye cekılen yolda guardda bırakılan yaratıklar için ban politikası olmadığını zannedıyorm cunku kımseyı rahatsız etmiyoruz , he biri ds ye atack yapmış uzerıne çekmişse oda benım sucum olmasa gerek dimi . Ben Ds yi bırakdıgımda guardlarla eğleniyordular. Pm attıp sormadan amacını bilmeden boş bi sw de ds cekıyoruz diye bam güm konu açmışın çok yanlış , zaten kurallara aykırılık varsa gereken ınsanlar gerekli yaptırımı ygular . Ben cok kişiye ban attırdım vs muhabbetine hıc girmicem her yiğit güreşe girmiştir zaten
    Tekrar soyluyorum anlamadan dinlemeden bilmeden konu açıp insanların isimlerine leke getirmeyın .

Member
    Nickname
    SirCat
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Patriots
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Videoda görünmeyen ve amacını shouttan sorduğum bir kısım var. Aynı yerde video aldığımı da belirttim. O halde bana cevap verecektin. Ki benim için önemli olan ölmek üzere olan arkadaştır. İnsanların emeğine yazık. Yapmayın etmeyin şunu. Madem ki towna çektiğini kabul ediyorsun
    1. si O Ds Town a cekılmedi yarı yolda bırakıldı
    bu yazıyı başta niye yazıyorsun. Demek ki yaptığını sen de etik bulmuyorsun. Neyse dostum burada tartışmamız kuru gürültüdür. Bana yaptığın çıkış sonucunda üstünü örteceğim olayı CR'ye taşıdım. GM'ler kararlarını verir. iyi eğlenceler diliyorum.