Results 1 to 7 of 7

Post GM Ekibi Mantıklı bir cevap verir misiniz LÜTFEN!!!

STEAM KO gelmeden önce Midgard da uzun süre oynayan ve hiçbir illegalliğe bulaşmadan çok keyifli 4 ay geçirdim. Sonradan yaşadığım sağlık problemi ve evde zaman geçmemesi yüzünden tekrar USKO başlamak ve yeni gelen Sunucular Manes&Akara da başlamayı tercih ettim. Manes Sunucusunun yaklaşık 45.gününde TPT IP MATCH yedim. Yurtta kalıyorum yurt interneti kullanıyorum. Elbet kullanan kişiler olmuştur. Oyunda ping olması ve kimin ne yaptığını bilmeden birşeyler yapmaya çalıştım. Manes açıldı açılalı 500TL lik npoint geçmişim bulunmaktadır. Şimdi birilerinin yaptığı saçmalık yüzünden ban yedim ve hesabımdan oldum. Ama akıllandık kendimize özel net aldık bir daha böyle şey yaşamayalım diye. Şimdi Alttaki Resimde altı çizgili yere dikkat edelim.

Bende Soruyorum o zaman. Sisteme bir defa yakalanan , birşey kullandıklarından emin olunan kişiler , zindana gönderiliyorsa BENIM SUCUM NE ?

Ben burada huzurunuzda Eryudes, Rhales ve Patheoz a soruyorum. 290 Kişiden Benim Farkım ne ?

DIPNOT : Özellikle Çoklu İnternet Kullanan [Wifi] ve Internet Kafeden oynayan arkadaşlar için söylüyorum. Birileri yüzünden sizde mağdur olmayın.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Ares de 9 krowaz setli banlı arkadaş başkası yüzünden ban yedi başkası girdi hesabına onda da ilegal program varmış. Kimsenin gözünün yaşına bakmıyorlar.

Quote Originally Posted by Deniz_SailinG View Post
    Ares de 9 krowaz setli banlı arkadaş başkası yüzünden ban yedi başkası girdi hesabına onda da ilegal program varmış. Kimsenin gözünün yaşına bakmıyorlar.
    Madem bakmıyorlar kimsenin gözünün yaşına 290 kişi akrabaları değil heralde. Ahmet'e ayrı muamele Mehmet'e ayrı yok. Herkes eşit olsun o zman. Suçu olmadan ban yiyenlerin farkı ne ?

Konu Güncel

Junior Member
    ++++++++++++++

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Gm İnsiatifini Kullanmalı Bence Haksız Yere Ceza Almamalı . Bilgisayarla Alakalı DegiL Sonuçta IP ?

Senior Member Rhales's Avatar
    Bu tarz durumlardan zararlı çıkmamanız için oyun kurallarına uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ceza indirimi ya da değişiklik talep Hakkınız bulunmamaktadır.

Diğer oyuncuların neden zindan cezası aldığı da defalarca açıklandı. Bu olayı gerekçe göstererek hak talep etmeniz sonucu değiştirmez.

Ancak destek Ekibi ile yanıltıcı bilgi vermeden doğru bir şekilde iletişim kurarak yardım talep edebilirsiniz.