Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Hacker Account Phone Match Yardim.. :mad:

Hacker Account Phone Match
    Merhaba Arkadaşlar Bugün hesabımla kasılırken bir anda dc oldum ve tekrar giriş yapmak istediğimde karşıma Hacker Account Phone Match
    yazisi çıktı ne olduğunu anlıyamadım. Charımda Mobil Otp vardi Herhangi İllegal bir program kullanmadim biraz araştırma yaptım bilet gönderin demişler hesabınızın dogum tarıhı cektıgınız esnn kod vs bunları yaptım sizden bilmek istediğim geri dönüş oluyormu hesapi tekrar açtırabiliyormuyum bilgilerim eksiksiz bi şekilde bilet gönderdim birde bilete ne kadar zamanda geri dönüş yapıyolar.Rahatsiz ettim yorumlarinizi bekliyorum iyi aksamlar...

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Hesabınızın kayıtlı olduğu telefon numarasına kayıtlı başka bir hesap üzerinden yapılan illegal işlemler nedeniyle hesabınız kapatılmıştır. Forum üzerinden destek hizmeti verilmemektedir. Müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz bilet sonucunda hesabınız tekrar incelenir ve sonuç biletinize cevap olarak yazılır. Hafta sonları müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Biletiniz mesai saatleri içerisinde mümkün olan en kısa sürede cevaplanacaktır.