Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 105
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Cevabi cumlenin icinde yaziyor aslinda.

Ban politikasinda acikca belirtildigi uzere cezalar inisiyatife bagli olarak degistirilebilir. Buna GM'ler karar verirler, oyuncular degil.

sayın perastis yukarıda yazdıgım yorum bakabılırmısınız.

bende magdurum

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Duyuruyu tekrar gozden gecirmelisin.
    Zindana gonderilen 290 oyuncu sucsuz degiller. İlk cezalari oldugu icin hesap kapatma yerine zindana gonderildiler.
    @Perastis yurt internetinden girerken bir kişinin yaptığı cahillik yüzünden TPT IP MATCH yedim suçum yokken. manes açıldığından beri oynadım 500tl lik cash yükledim. Sizce zindada gönderilen 290 oyuncudan neyim eksik ?

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ArriveDERC1 View Post
    @Perastis yurt internetinden girerken bir kişinin yaptığı cahillik yüzünden TPT IP MATCH yedim suçum yokken. manes açıldığından beri oynadım 500tl lik cash yükledim. Sizce zindada gönderilen 290 oyuncudan neyim eksik ?
    belki de fazlan vardır ?

Quote Originally Posted by Sailor59 View Post
    belki de fazlan vardır ?
    Posts kasmak için gerekli gereksiz herşeye saçma sapan yorumlarda bulunmamanı tavsiye ederim. Sen fazlamı yada eksiğimi bilecek kapasite birisi değilsin. Hayatım boyunca bu küçük hesaplara girmedim. Taki girseydim 30tl premium 30tl k0xp alır kazancıma bakardım. 40 günlük manes için 500TL lik npoint geçmişi olmazdı. Birşeyler konuşacaksın madem bilerek konuş. Sponsoru oldukları siteden de bakabilirler siparişlerime ve ödemelerime. Sen bence çok yanlış sularda yüzme.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    sayın patheoz selamlar saygılar.

Son olarak oyun dosyalarında değişiklik konusunda Macro.ini dosyasını önce oyunda setup macrodan oluşturup daha sonra elimizle düzeltmektemi yasak.
    çünkü setup macrodan düzenlerken kısıtlamalar oluyor metin sayfasındayken daha uzayabiliyor pazar alanında bağırmak için floodlar. odamı yasak yani.
    soruma cevap alamadım hala.

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    soruma cevap alamadım hala.
    Oyun içerisinde size izin verilmemiş bir özelliği dosyayla oynayarak yapmanız elbette yasak.

Konuda gerekli bilgiler açıkça belirtilmiştir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Oyun içerisinde size izin verilmemiş bir özelliği dosyayla oynayarak yapmanız elbette yasak.

hmm teşekkürler cevabımı aldım.

yurt internetinden girerken bir kişinin yaptığı cahillik yüzünden TPT IP MATCH yedim suçum yokken. manes açıldığından beri oynadım 500tl lik cash yükledim. Sizce zindada gönderilen 290 oyuncudan neyim eksik ? @Rhales

Junior Member
    Hesap durumumda hala TPT X yazıyor . Peki bize ne olucak hic bısey kullanmadıgım taktırde 10 gündür beklıyorum bütün puslarım premıumlarım bosa gıdıyor suan .tickette attım herseyi yaptım 10 gün gecmıs daha ne yapıcaz .bu 290 kısının arasında ben nıye yokum . Kanıt yok dıyorsunuzda hic bısey yok bılgısayarım kullanmadgm halde bu olayları yasıyorum ilgilenrmsnz lütfen ..

Junior Member

Sayın rhales bütün herkeze cevap vermişsiniz sizden rica etsem banada Bi cevap verirmisiniz
    147ss852
    147qq852
    Huso34kaya
    Huso34huso
    Huso34bilo

Benim bu karakterlerim ban yedi hiç bir illegalde bulunmadım sadece Bi ara regedit mi ne onu yapmışsın oda trinalar açılmadı diye banlandıysa bu yüzden mi banlandı yada ne yüzden banlandım eridiğin gibi regedit dışında hiç birşey yoktu yanlız
    Şimdiden teşekkürler cevap verirseniz sevinirim