Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 105
    Quote Originally Posted by tuyssila View Post
    degerli itemlerinizi satın arkanıza bakmadan uzayın beden söylemesi
    aynen doğru söylüyor arkadaş mimlendiniz sözde bir sebepten durduk yere yine banlanıcaksınız.hapise giren charları sınırsız banlıcaklar.aynı durum benim başıma geldi.bilgisayarımda 1.5 aydır illegal hiçbir durum yokken sınırsız ban yedim.geçmişe yönelik yaptırım kadar saçma birşey olamaz.

Quote Originally Posted by Undertaker0303 View Post
    kardeşim 1 haftadır bende bunu sorguluyorum ama işlerine gelmediği gibi çarpıtıp istedikleri yöne çekiyolar egoist yapıları yüzünden yardımcı olmak yerine yaptıkları hatayı kendilerine asla konduramadıkları icin kabullenemiyolar.Söylediklerini yaptığımız halde aynı şeyi söleyip duruyolar tek yaptıkları bu, sözde yardımcı oluyorlar kendilerini avutuyorlar.
    Bak aynı şeyi soran 3 kişiyiz saatlerdir Forumda, laf salatasindan başka bişey duymadık. Üçümüz de bilgisayarları temizledikten sonra hapse gönderilmeye devam ettik. Sistem bir bataklık gibi bir kere yakalanınca suçsuz olsan bile bir daha gidiyorsun. Şu sözlerimizi dikkate alın ve yardımcı olun bize artık.

Boşverin kardeşim olsalar olurlardı zaten niyetleri yardımcı olmakdan cok karalamaya çalışmak,sürsün bakalım saltanatları Allah büyük çok şükür sevdiklerimizin boğazından haram lokma geçircek kadar düşmedik .

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba arkadaşlar,

17.03.17 tarihinde TPT X nedeniyle kapatılan 793 hesabın tamamı incelenmiştir.

Xign Code tarafından geliştirilen ve kullanmaya başladığımız yeni kontrol sistemi ile yakaladığımız oyuncuların suçu kesin olmakla birlikte hesap sicilleri, sistem kayıtları ve geçmişe yönelik tarama sonuçları göz önünde bulundurularak sisteme bir defa yakalanan oyuncularımıza son bir şans daha verilmiş ve 290 hesabın cezası değiştirilerek zindana gönderilmiştir.

503 Hesabın mevcut cezasında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Ban politikamız gereğince oyun dosyalarında değişiklik yapan ve 3. parti yazılım kullanan oyunculara yaptırım uygulamaya devam edeceğimizi belirtir, bu nedenle oyun dosyalarını oyun içerisinde lehinize bir avantaj sağlamayacak (FX dosyalarında yapılacak değişiklik) olsanız dahi değiştirmemenizi ve 3.parti yazılımlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Knight Online Takımı || NTT Game
    Benim de banlanan hesabımı zindan cezasına çevirseniz keşke. Cpu Save için kullandığımı kabul etmiştim. Oyun loglarımı geçmişimi herşeyimi inceleyin lütfen ne oyun akışına nede diğer oyunculara herhangi bir engelim olmuştur ki sizde göreceksiniz. Sadece exp kasıyordum genie ile.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ridvanclk23 View Post
    tamam hapisteyiz buna da şükürde neden tpt x yedik bilmemiz lazım şimdi ben girmeye korkuyorum pc deki hangi program buna neden oldu bilmiyorum ve tekrar olma olasılığı yüksek
    bu iş % 1000000 pazar taramadan kaynaklı olmuş taramadan hata yemekten bahsediyorum. kendi adıma söylüyorum tabi. cuma gunu hatayı aldım oglen vaktı namaza gittim geldigimde tbtx gordum. benim 80 lwl magem ve yan car 80 lwl okcum var. pazara okcu ıle bırakmıstım suan hapiste olan carda okcu. söylüyorum tekrar tekrar kendi hatalarını bize mal ediyorlar. oyundan soğuma noktasına geldik zatende birde hileci deyip duruyorsunuz. xcode programına pazar taramadan hata alan kişi nasıl hileci ile bir tutulabiliyor?. kaldı ki okcu ile çok nadir oynamışımdır exp hariç 1 gün taş çatlasın. keşke çıkıp doğruları konuşabilseniz. @Eryudes

Registered Users
    Quote Originally Posted by rerersdsd View Post
    Benim de banlanan hesabımı zindan cezasına çevirseniz keşke. Cpu Save için kullandığımı kabul etmiştim. Oyun loglarımı geçmişimi herşeyimi inceleyin lütfen ne oyun akışına nede diğer oyunculara herhangi bir engelim olmuştur ki sizde göreceksiniz. Sadece exp kasıyordum genie ile.
    Selam,

Hesabın açık görünüyor. Geçtiğimiz gün Rhales bu konuda bilgi vermişti.

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Hesabınız 1 haftadır aktif durumda gözüküyor.

Girip kontrol edebilirsiniz. Aksi bir durumda tekrar destek bileti gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba arkadaşlar,

17.03.17 tarihinde TPT X nedeniyle kapatılan 793 hesabın tamamı incelenmiştir.

Xign Code tarafından geliştirilen ve kullanmaya başladığımız yeni kontrol sistemi ile yakaladığımız oyuncuların suçu kesin olmakla birlikte hesap sicilleri, sistem kayıtları ve geçmişe yönelik tarama sonuçları göz önünde bulundurularak sisteme bir defa yakalanan oyuncularımıza son bir şans daha verilmiş ve 290 hesabın cezası değiştirilerek zindana gönderilmiştir.

503 Hesabın mevcut cezasında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Ban politikamız gereğince oyun dosyalarında değişiklik yapan ve 3. parti yazılım kullanan oyunculara yaptırım uygulamaya devam edeceğimizi belirtir, bu nedenle oyun dosyalarını oyun içerisinde lehinize bir avantaj sağlamayacak (FX dosyalarında yapılacak değişiklik) olsanız dahi değiştirmemenizi ve 3.parti yazılımlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Knight Online Takımı || NTT Game
    sayın patheoz selamlar saygılar.

Bu tutumunuz yani attığınız her geri adım oyunu dahada geriletmektedir. oyun kurallarına uymayan cezalandırılsın bunun insiyatifi olmaz.
    insiyatif illegal yazılım kullananın banını insiyatif kullandım 1 kerelik açtım olmaz.

insiyatif kullanmak şudur diyelim apede geniyeli kasıyorsunuz afq kaldınız ptye kosper yada macrocu girmiş 7 kişi genieli legal 1 kişi illegal ama farkında değiller oyun kurallarında ceza ne illegal kişi ile ptde bulunmak ban sebebi okey burada 1 kişi için diğer 7 kişiyi yakmayım dersiniz sadece kullanana ban atarsınız.

Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. bu tavizler ne yazıkki üzücü. kusura bakmayın.

Son olarak oyun dosyalarında değişilik konusunda Macro.ini dosyasını önce oyunda setup macrodan oluşturup daha sonra elimizle düzeltmektemi yasak.
    çünkü setup macrodan düzenlerken kısıtlamalar oluyor metin sayfasındayken daha uzayabiliyor pazar alanında bağırmak için floodlar. odamı yasak yani.

Koxp indirdik diye hapise atıyolar ticket atıyorum sebebi olarak bunu söylüyolar gayet haklılar.Sonrasında yaşanan şey tam anlamıyla trajedi ve komedi diyolarki kurallara titizlikle uyun pc nizi formatlayın ee iyi hoş güzel dediğinizi yaptık bu sefer zindanıda geçdim direk süresiz ban attılar
    Last edited by Daeso; 03-25-2017 at 03:10 AM.

Senior Member
    Boşverin kardeşim olsalar olurlardı zaten niyetleri yardımcı olmakdan cok karalamaya çalışmak,sürsün bakalım saltanatları Allah büyük çok şükür sevdiklerimizin boğazından haram lokma geçircek kadar düşmedik .
    Koxp indirdik diye hapise atıyolar ticket atıyorum sebebi olarak bunu söylüyolar gayet haklılar.Sonrasında yaşanan şey tam anlamıyla trajedi ve komedi diyolarki kurallara titizlikle uyun pc nizi formatlayın ee iyi hoş güzel dediğinizi yaptık bu sefer zindanıda geçdim direk süresiz ban attılar
    Hangisine inanarak cevap vermemizi bekliyorsunuz?

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Hesabınız 15.03.2017 tarihinde zindana gönderilmiş. Bunun ardından tekrar farklı bir incelemeye yakalanarak oyun kurallarını ihlal ettiğiniz tepsit edilmiş olmalı ki hesabınızın süresiz kapatılmasına karar verilmiş.
    Last edited by Daeso; 03-25-2017 at 03:10 AM.

TPT IP MATCH Yiyen bir hesabım bulunmaktaydı. Aynı fırsatı onuda tanıyamaz mısınız ? Kullandığım wifi üzerinden bir kişinin salaklığı yüzünden hesabımdan olmuştum. @Rhales @Eryudes @Patheoz
    Last edited by ArriveDERC1; 03-25-2017 at 05:23 AM.