Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Kill Machine Primer_DarkC00L's Avatar
    Nickname
    PRG-DarkC00L
    Quote Originally Posted by FastBurak View Post
    Yorumun hiçbir bölümünde hata oyuncularındır şeklinde bir kelime göremiyorum. Buglar ve hileler konusunda ise üst kısımda söylediğimin aksi bir yorum yapmam mümkün değil, çünkü olabilecek en iyi şekliyle size durumu anlattığımı sanıyorum.

Kopyala yapıştır yaptığımı iddia etmişsin fakat hiçbir kelimesini kopyalamadım/yapıştırmadım. Tüm kelimeleri kendim bizzat yazdım ve tüm durumu sana anlatmaya çalıştım ki zaten konuya sabit bir fikirle yaklaştığın için bunu anlamayıp kopyalama yaptığımı düşünmüşsün. Hiçbir Mod veya GM size yorum yapma konusunda başka birinin fikrini çalıp buraya yapıştırma durumunda değildir. Emin ol ki GM ekibinin bizlere bir metin hazırlayıp alın bunu foruma yapıştırın şeklinde bir söylemi bugüne kadar hiç olmadı ve olmayacakta. Eğer böyle olsaydı burada mod olmamızın bir anlamı olmazdı.

Kişisel olarak bu ağır ithamına şöyle de bir yanıt vermek istiyorum, eğitim hayatım boyunca ve şuan iş hayatım boyunca hiçbir şekilde hiçbir metni kopyalamadım veya kimseden bir metin hazırla ricasında dahi bulunmadım. Evet bazı metinler aynı olabilir ama bu o sorunun cevabının farklı olmadığı anlamına gelmektedir.

Son olarak bazı şeyleri sürekli soruyorsunuz ve bu sorulara farklı/kendi tarafınızdan yanıtlar bekliyorsunuz. Evet bazı konularda haklısınız değişen birşeyler olmuyor sürekli yapımcıyla konuştuğumuzu veya çalışmanın devam ettiğini söylüyoruz. Ama bu konuda da sizlere gelişme olmadığı sürece farklı bir cevap verme şansımız malesef yok.

Umarım istediğin sorulara yanıt almışsındır.

Teşekkürler.
    Bende zaten hileyi kullanan sonuçta oyuncu suç onların demek istedim.O yüzden öyle yazdım hileye başvuran oyuncular zaten aciz insanlar yeteneği olmayıp oyuncuların zevkini bozan gereksiz insanlar topluluğu.Normal şekilde oyuncu vuramayıp hile ile oynayama çalışıyorlar. Sadece 21 aydır oyunun gidişatına bakıp şimdi ve daha önce yazdığım yorumlara baktığımda standart cevapların gelmesi garip olan. Birde birşey sorduğumda soru ile cevap verilmesi veya benden o konu ile ilgili birşey istenmesi garip.Altı üstü oyuna girip video alıncak kotam zaten bana zor yetiyor birde bu tarz videolar çekip yüklersem yandık.Atılan videolara bakıyorum çözümlenmesi bile aşırı geçikmeli geliyor

Yapımcı bir ara 12 madde sıralattı daha 1 tanesinin çözüldüğünü göremedik. Vaat var çözüm yok ... Sorun zaten bu sadece geçiştirmelik işler peşindeler. Umarım buda son mesajım olur oynayanlara allahtan sabır diliyorum.Bir oyun olduğunu unutmayın bir oyun kapanır bir oyun açılır küfürleştiğinizle kavga ettiğinizle kalırsınız ileride aklınıza gelip ben ne yaptım demeyin diye söylüyorum. Düşman yerine dost edinin ileride faydasını göreceksinizdir.

http://hizliresim.com/ojNvGR

http://hizliresim.com/9Qry68

http://hizliresim.com/37l0Xp
    Last edited by Primer_DarkC00L; 04-15-2017 at 05:37 PM.
    “ HAYAL GÜCÜ BİLGİDEN DAHA DEĞERLİDİR.”

Albert Einstein

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Sevgili arkadaşlar lütfen mavibulut1 oyuncu arkadaşımızı oyunda video kayıt yapabilir mi, ben şuan kayıt yapamıyorum. Arkadaş sürekli ateş etmeden mesafe gerektirmeden canımıza okuyor karşılıklı ateş etme şansımız sıfır. Kesinlikle hileci olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Member [A]imbotlike's Avatar
    Nickname
    CiNHuddami
    Clan
    Royal Society
    Onu bunu bırakın " 40 liralık playerler " hala daha aramızdalar...Erdem ( whiteheaven ) , can ( lixy ) ....Bunlar hile kullandıklarını kendileri bile itiraf ederken oyunun bu adamları banlayamaması gerçekten çok üzücü...Herşey bukadar ucuz olmamalı..
    CinHuddamı

"Hani insanlardan bazıları cinlere sığınırlardı da cinlerde onların taşkınlıklarını artırırdı..Şüphesiz Allah [C.C] doğruyu söyledi..." [Cin suresi 6.]