Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Mail adresinş değiştirdim yeni adresimie bilgler gelmiyor

Arkadaşlar mail adresimi dün gece değiştirdim sonra yeni bir şifre istedim herşey başarılı mail adresim değişti yeni şifre talebim e postanıza gönderildi falan dedi e postaya baktığımda hiç bişi gelmemiş defalarca göndermeme ve bütün gelen kutusunu gezmeme rağmen hala gönderildi diyor ve hala gelmiyor yardım edebilirmisniz Çar ada giremiyorum şifresi sıfırlandı cunku acil yardım lütfen.. bu arada gmail hesabı kullanıyorum

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden destek hizmeti verilememektedir. Destek sistemi üzerinden NTT portal > E-posta sorunları sekmesinden müşteri hizmetlerine bilet göndermelisiniz. Biletinizde güncelleme yapmadan cevaplanmasını beklemelisiniz.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 03-26-2017 at 03:06 PM.

Junior Member
    14 saattır beklıyorum dün gecede bekledim ve işe geç kaldım sabah namazından kalkamadım ınsallah en yakın zamanda biter bileti dün gece attım hala cevap gelmemiş

3 gündür beklıyorum ticket attım halee beklıyorum lütfen yardım edin ben calısan biriym 2 saatlık oyun zevkım var onun için 3 gündür uğraşıyorum

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by the_sgEG3nZy View Post
    3 gündür beklıyorum ticket attım halee beklıyorum lütfen yardım edin ben calısan biriym 2 saatlık oyun zevkım var onun için 3 gündür uğraşıyorum
    Hafta sonu destek ekibi çalışmıyor hafta içi gelir cevap.

Tags for this Thread