Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Angry Şu otp saçmalığına bi çözüm bulun artık bence bu kadar da rezillik olmaz!!!!!

2 gündür saçma sapan bi şekilde chara giriş yapamıyorum rezalet bi sistem sinir bozucu bi iş var ortada ney bu açıklayın sürekli 5 cash karşılığında şifre veriyor ama bi işe yaradığı yok ?????!!!!

error otp login failed with unknown issue please contact customer service bu hatanın çözümünü söyleyin denemediğimiz sistem kalmadı !!!

Junior Member
    bence nttgame bıraksın bu oyunu yapamıyorsunuz işte işi elinize yüzünüze bulaştırmanın bi anlamı yok bırakında yapan insanlara fırsat tanıyın bari ben charımın otp ile korunmasını istemiyorum ki soyulursa soyulsun kabulüm böyle rezillik çekmektense arkadaş ya

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    • ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE
    Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Junior Member
    alllah belasını versın bu otp nı soygun lanbu uskoyla anlasmalı soygun lan

Junior Member
    Tamamamen para tuzagidir kimse kullanmasin 1 sefer girdim ve doru girdim 3 sefer yeniledim aha 10 kez yanliş girdiniz dyor hikaye !!!
    Para tuzagindan baska bisey degil

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PUN1SH3R View Post
    Tamamamen para tuzagidir kimse kullanmasin 1 sefer girdim ve doru girdim 3 sefer yeniledim aha 10 kez yanliş girdiniz dyor hikaye !!!
    Para tuzagindan baska bisey degil
    Saat dilimleriniz uyuşmuyor olabilir. Yukarıda Test Mod. arkadaşın göstermiş olduğu adımları izlerseniz, sorununuz çözülecektir.

otp yi kapamak istiyorum reset atamıyorum 5 cash yükliyemmiyorum siteden yüklemek için esn kod aldım para basıp sitede girecek yer yok

Junior Member
    Otp sistemi kurulu bi hesabim var hesabimda np yok ve yüklemek için oyuna giriş yapmam gerekiyor ve ooyuna giremiyorum bu nasil bi sacmalik ? ? Karakterime giriş yapamiyorum

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by psiqoanjel View Post
    Otp sistemi kurulu bi hesabim var hesabimda np yok ve yüklemek için oyuna giriş yapmam gerekiyor ve ooyuna giremiyorum bu nasil bi sacmalik ? ? Karakterime giriş yapamiyorum
    Açtığınız bir konuda gerekli cevap verilmiştir.