Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Junior Member
    Kardeşim sen anlamak mi istemiyorsun o char kimin neyin nesi biz nerden bilelim? Stone golemdeyken ban yiyor party başkani böyle bi saçmalik mi var? Databasede bulsun kospu bir allahin kulu, istediği itemleri alip vericem. Bu da benim sözüm olsun.sizin ne mal olduğunuzu tüm server biliyor.30 tane belki de video atildi kscler atildi ama bir işlem yapilmadi. Bu mu sizin adalet anlayişiniz rhales bey ? 800 kc ödülünü kazandik serverin 1. Clani olarak daha onlari bile ulaştirmadiniz elimize ve kalkmiş burda tüm clani kötülüyorsunuz insanlara. Siz nttgamenin bir çalişani misiniz yoksa user'i mi ?

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by gimli10 View Post
    Kardeşim sen anlamak mi istemiyorsun o char kimin neyin nesi biz nerden bilelim? Stone golemdeyken ban yiyor party başkani böyle bi saçmalik mi var? Databasede bulsun kospu bir allahin kulu, istediği itemleri alip vericem. Bu da benim sözüm olsun.sizin ne mal olduğunuzu tüm server biliyor.30 tane belki de video atildi kscler atildi ama bir işlem yapilmadi. Bu mu sizin adalet anlayişiniz rhales bey ? 800 kc ödülünü kazandik serverin 1. Clani olarak daha onlari bile ulaştirmadiniz elimize ve kalkmiş burda tüm clani kötülüyorsunuz insanlara. Siz nttgamenin bir çalişani misiniz yoksa user'i mi ?
    Senin burada videolarini paylasir .... Ederdim ama Biliyorsun sende Gaza Gelmiyoruz....

Junior Member
    Rhales Bey size sorular yönelttim cevap vericek misiniz acaba ? Yoksa oyunda pk mı atıyorsunuz ?

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by JACKcOKE View Post
    evet arkadaşlar olan olaylardan sonra clan olarak oyunu bırakma kararı aldık adaletin olmadıgı bir oyunda malesef her geçen gün user kaybetmeye devam edecek bir yapı suan sadece ntt game de bulunuyor..
    gm ler olsun destek ekibi olsun malesef yeterli ilgiyle oyunu yönetmememkle oyun içerisinde lütfen hile sikayet bildirimleri yapın diyerek oyun yönetliyor::
    peki userlar neden cash alıyor ? neden pre alıyor madem oyundaki illegal aktiviteli oyuncuları oyuncular bulucak neden para yatırıyoruz oyuna ?
    bunun anlamı su deildir oyuna tabiki yardımcı olunur tabiki illegal kişiler bildirilir ama 7 24 bos cıktıgında dibinde biten insanlar hiç bir şekilde yargılanmaz ve bu kişilerin cakma hesaplarıyla yaptıkları bildirimler göz önunde bulundurularak mahsum kişilerin banlamasıda kabul edilemez clan olarak kabul de etmiyoruz herkese iyi oyunlar hak yiyen kim varsa son bir defa sunu söylüyorum yedikleriniz birgün burnunuzdan fitil fitil cıkar bunu unutmayın salıcakla kalın
    Çakma Polis Frmtr Nin Madaratörümüsün sen

Merhabalar oyun içerisinde kendilerine ulaşabileceğimiz GM sistemini getirmenizi istiyoruz, biletler CR den çok geç döndüğü için ve iş işten geçtiği için verim düzeyinin vasatıl altında olduğunu düşünüyoruz. Saygılar...

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by xxMEWLANAxx View Post
    Merhabalar oyun içerisinde kendilerine ulaşabileceğimiz GM sistemini getirmenizi istiyoruz, biletler CR den çok geç döndüğü için ve iş işten geçtiği için verim düzeyinin vasatıl altında olduğunu düşünüyoruz. Saygılar...
    Ne kadar çok istiyorum bu dediğini bi bilsen

Quote Originally Posted by gimli10 View Post
    Genieli partydeyken kosper diye ban atıyorsunuz Rhales Bey. Allahtan birisi mob çeker diye slotta video açmıştık. Buna ne cevap vericeksiniz Rhales Bey? Bir arkadaşım bu Redkit ve arkadaşlarının ksclerini ve videosunu CRye attı ve konu direk silindi buna ne diceksiniz acaba? Bırakın bu işleri siz daha kimin legal veya illegal olduğunu araştırmadan direk ban atan insanlarsınız. Hadi kolay gelsin...
    arkadaşım sadece koxp acmak ban sebebi deildir koxper pt de olmakta bi ban sebebidir koxperle ticaret yapmakta bi ban sabebidir ve aynı ıp üzerinde 1 den fazla bağlı pc varsa dier pc lerinde koxp olma olasığıda vardır öncelikle bunu bilmeni istiyorum.2.si gm ler bizim cr lerimize bakıp direk ban atıyor sanıyorunuz sizi gidi CAHİL'ler Ip log ve trade kontrolu yapılır eğer koxpersen veya koxperle bi bağlantın varsa ban yersin bebeğim bunuda bil şimdi siz yapılan işlemleri biliyoruz die bize gm arkadaşı dersiniz herzaman olduğu gibi ama gene yanılıyorsunuz bunlar tecrübedir gülüm eslantta sergilediğimiz hünerler gibi bunlarda tecrübedir siz önce maradondaki boslarda bi antreman yapın öğrenin bos kesmeyi sonra buraya transfer edelim sizi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MelihTurgut43 View Post
    arkadaşım sadece koxp acmak ban sebebi deildir koxper pt de olmakta bi ban sebebidir koxperle ticaret yapmakta bi ban sabebidir ve aynı ıp üzerinde 1 den fazla bağlı pc varsa dier pc lerinde koxp olma olasığıda vardır öncelikle bunu bilmeni istiyorum.2.si gm ler bizim cr lerimize bakıp direk ban atıyor sanıyorunuz sizi gidi CAHİL'ler Ip log ve trade kontrolu yapılır eğer koxpersen veya koxperle bi bağlantın varsa ban yersin bebeğim bunuda bil şimdi siz yapılan işlemleri biliyoruz die bize gm arkadaşı dersiniz herzaman olduğu gibi ama gene yanılıyorsunuz bunlar tecrübedir gülüm eslantta sergilediğimiz hünerler gibi bunlarda tecrübedir siz önce maradondaki boslarda bi antreman yapın öğrenin bos kesmeyi sonra buraya transfer edelim sizi
    Süslü püslü konuşmayı çok güzel öğrenmişsin bebeğim. Siz önce oyunu açıklarından faydalanmadan oynamayı öğrenin canısı. Benim ip adresim istenildiği gibi incelensin. Eğer ki bir tane bile koxper ile aynı partyde bulunmuşsam yahut alışveriş yapmışsam o zaman hapis cezam süresiz ban cezasına dönüştürülebilir. Neyse burda çocuk eğlendirmekten yorulduk artık. Size, oyunda kurduğunuz çark ve sağladığınız güçlü bağlantılarınızla bol taramalı oyunlar diler, çaldığınız hakların fitil fitil burnunuzdan gelmesini temenni ederim.

Banned
    Kardesm neyin kafasini yaşiyorsunuz siz ? Huns Clani 1. JrZAD 2.Penia tarama karakterleriyle banlandi.Akıllanmadiniz Tekrardan yeni karakterlerle başladiniz defalarca uyardık sizi olsun o Koxperla takılan arkadaslarnızı olsun Clan Leaderinize dahi söyledik.Peki ne yaptiniz Ne cevap verdiniz ? Beni ilgilendirmez diyerek cikan itemleri kendi clanınızda uygun fiyata almaya başLadiniz.Herkez emek veriyor burada Emeğe hirsizlik yapanlarin sonucuna katlanmasi lazim.Sanmayinki Game Masterlar kafasina göre ban atiyor.Bütün party log trade log dahi bakiyorlar ona göre banlamaya başliyorlar.Burada ağlamanin yada Nttgame Game Masterlarini kötü göstermeye gerek yok.Herkez işine baksin Temiz bir oyun icin İnadina Banned Saygilarimla (R3DK1T/4REDK1T)
    Last edited by a5techtonim4343; 03-24-2017 at 02:43 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben de sana diyorum ki-o küçük beyninin ne kadar almayacağını bilsem de- benim karakterimin tüm logları incelensin. Tüm database taransın. Eğer benim karakterimin oyun içinde herhangi bir koxper char ile aynı partye girmiş veya alışveriş yapmış veya chatleşmiş olma durumu varsa komple hesabımı kapatsın senin o Game Master abilerin. Ayrıca JrZAD'ın düşürdüğü 2 tane iron neck de Ardream oynayan bi karaktere satıldı. Konuşmuş olmak için konuşma. Eğer Game Master abilerin işini düzgün yapsa, sizin gibi tarama charlarını satiros slotunda expe bırakıp, boss çıkıtğı gibi 10 saniyede bossun yanında biten tipler ortada dolanamazdı.