Results 1 to 2 of 2

Exclamation OTP'ye birden giremez oldum?

Bugün girmek istediğimde otp önce çince yazılar çıktı ve tekrar id-code istedi girdim ve SE3010: Failed to certify authentication code hatası verdi.

-Mobilden otp yi tekrar kurdum fakat düzelmedi
    -Ardından 10npointim var diye otp yi kaldırıp tekrar kurmak istedim düzelsin diye ve telefonuma gelen kodu girmeme rağmen silinmedi başarısız oldu yazdı ve genede 5 npointimi aldı !!
    -5 npointim kaldı ve bir daha cash yüklemeden bu sorunumu çözmek istiyorum yardım lütfen.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post

ICS [SE3005-3010] hatası alıyorum ve kurulumu tamamlayamıyorum!

Yaşamış olduğunuz sorunun sebebi AnyOTP programı için kullanılmış, son kullanma tarihi geçmiş veya hatalı bilgi kullanmanızdır.

Sorunun çözümü için;

- http://otp.nttgame.com adresine kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapınız.
    - "My ICS" bölümünde "Resend OTP ID & Auth Code" seçeneğini seçiniz.
    - Alt tarafta bulunan "Resend Authentication Code" butonuna tıklayınız. (Bu işlemi gerçekleştirmeniz için en az 5 Npoint'e sahip olmanız gerekmektedir.)
    - Telefonunuza yeni Auth Code & OTP ID gönderilecektir.
    - Bu bilgiler ile AnyOTP programını tekrar çalıştırınız.

OTP ID bölümüne “ko” yazmayı ve programı aktive etme sırasında internet bağlantınızın olmasına dikkat ediniz.
    Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz halde sorununuz devam ediyor mu? Authcode girdiğiniz esnada internet bağlantınız mevcut mu?