Results 1 to 8 of 8

Akara'da çöp slotları K0XPER kaynıyor !

Bağlandığım internetin kotası olduğu için video upload edemiyorum ancak çöp slotlarının çoğunda k0xperlar var .

Biz günlüğü 6 tl olan spirit of genieyi kullanırken hizmet bekliyoruz sizden . Bu karaktersizler günlüğü 1 tl olup akılalmaz işlevleri olan k0xp denen programı kullandıp üstüne günlerce hatta bazen haftalarca slotlarda geziyosa burada çok saçma bir durumdan , adaletsizlikten söz edilir .

Akara'da tüm server ve camplara şu anda bir gm baksa bekli 50 kişi banlanıcak ama denetim o kadar yetersizlik bu slotlarda bu çocukların yaptıklarını izliyoruz

Allah aşkına şu ksclere bi bakın
    Last edited by MrRob0t; 03-22-2017 at 02:42 PM.

Sabahtan beri gözüme çarpan belki 20 tane k0xper var ve bunlar denk geldi yani ben aramadım slotlara bakmadım özellikle

Banned
    Çünkü chtiin görevleri var adamlar 400 cash alsa bile chitin görevlerini yaparak kısa sürede masrafını çıkarıyor.

Adamlar çok ucuz sınırsız telefon hat alabiliyor.

Level kasmak çok kolay onlar anında geliyor.

Xcode hile neredeyse yıl dolacak 1 kere bile uzun zamandır hiç engellemedi.

Multi var koxp sıkıntısız sürekli gelişiyor engelleme yok.

Cr bölümü çok yavaş çalışıyor.

...

bakalım şu konuya ne zaman bi yetkili gelip gerekeni yapacak ?
    yoksa gelip lütfen cr'ye atın mı diyecek . gülermisin ağlarmısın ya

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Şerif sisteminin aktif edilmesi gerekli. GM arkadaşların olmadığı vakit çok fazla sayıda hileci çıkıyor piyasaya

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Şerif sisteminin aktif edilmesi gerekli. GM arkadaşların olmadığı vakit çok fazla sayıda hileci çıkıyor piyasaya
    Kimseye zulmetmeyecek görevini kötüye kullanmayacak 1 tane adam bile olsa akarayı tertemiz yapar ( şeriflik için )

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyun içerisinde çekilmiş küfür içerikli mesajların yer aldığı ekran görüntülerini paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz şikayetlerinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.
    Oyuncu şikayetlerini kanıtlarıyla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmalısınız.

-Cheat Reports Kullanımı Raporlamayla ilgili detaylara konudan ulaşabilirsiniz.
    İyi oyunlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Oyuncu şikayetlerini kanıtlarıyla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmalısınız.

-Cheat Reports Kullanımı Raporlamayla ilgili detaylara konudan ulaşabilirsiniz.
    İyi oyunlar.
    cr acilan konulara 1 haftadir cevap verilmiyor. peki bu 1 hafta sure zarfinda bu oyuncular ne yapiyor. 1 haftada zaten istediklerini almis oluyorlar siz o dakikadan sonra TPT islem tamam yazip banlasaniz bile bir ise yaramiyor . adam gelip tekrardan aciyor ve cr ye report ediyoruz 1 hafta sonra yine ayni islem. cr bolumude artik bug sorunlari gibi gun gectikce gec bakilmaya ve cozulmeye basliyor