Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Unhappy GM İşlevselliği

Slota Mob çeken, makro kullanan adamı CR ye attım en uygun şekilde ama 3 gün cvp dahi gelmedi adam kasmaya devam etti ve ben hornet slotlarını bıraktım.
    JR de Afq kalan JAWS denen karakteri CR ye aynı şekilde attım adam hala czde (normalde 3gün ban olması gerekıyor)(video ve ksc li CR dir)
    Makrosuz genieli legal şekilde birşeyler yapmaya çalıştıkça olan hep size oluyor anlamış değilim bu adaletsizliği.
    Son olarak 793 kişi banlamışsınız ve haberi ilk okuduğumda ''oh mis'' denecek birşeydi benim için ama görüyorumki birçok legal oyuncu da arada kaynamış.
    Daha önce 10bin tllik charı soyulan ve oyunu bırakan pc sini değiştiren ve 5 yıl aradan sonra benim ricam ile oyuna başlayan hatta bana account açtıran sırf bıdaha soyulmasın dıye sadece id ve şifresini bilen arkadaşım da arada kaynamış bulunmakta.
    İnsan artık şu şirketin ''denetçi sıfatına haiz'' GM'lerini sorgulamıyor değil.
    Kimseden 4-4'lük başarı, ilgi, alaka ve çaba beklemiyoruz elbette ve elbette arada legal oyuncuların canını yakıyor olabilirsiniz ''yanlışlıkla,hataen''
    Ama önemli olan bu hatayı çabuk düzeltmektir.
    Bir müşterinin sadakatini ''sadece'' sattığınız ürünün bozuk olmaması ile kazanmazsınız bozulan ürününüz ile ilgili düzeltmeye yönelik ilginiz ile de kazanırsınız.
    Hata yapmışsınız amenna
    Kurunun yanında yaş ta yanmış ona da amenna
    Ama hatayı düzeltmek ve yaktığınız ''yaş''ların haklarını iade etmek asıl olandır.
    Allah haklının hakkını zayi etmez elbette ama sizlerde bilerek yada bilmeyerek adaletsizlik yapan kişiler olmazsınız umarım.

agzına yuregıne saglık dostum bı konu bu kadar guzel anlatılabılırdı ..

Junior Member
    aynen kardeşim ağzına yüreğine eline koluna sağlık o araya kaynayan yaş lardanız bekliyoz elimiz kolumuz bağlı umarım bu alın teri bu emek
    yok yere haksız yere ziyan edilmez aksi takdirde 12 yıldır bu oyuna olan bağlılığım son bulcak

ağzına sağlık kardeşim biliyorum üzgünsün benm kadar bu kalemi sitemle yazdını biliyorum ama kendini suclama sen beni oyuna başlattın ama bu adaletsizliğin haksızlığın olabilceğini nerden bilebilirdik tek umudum karekterimizi inceleyip mağdur oldumuzu yanlış yaptıklarını anlamaları inşallah

Junior Member
    Evet, ben de 2 gündür aptal gibi yanıt bekliyorum acaba diyorum yanlış yere mi açtım konuyu diye ama nasıl olsa para kazanıyorlar bizi ipleyen kim? bide alttan notice geçiyorlar rapor edin rapor edin diye bakmıyorsunuz ki komiksiniz...