Page 10 of 18 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 180
    Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by bulan85200 View Post
    Bu arkadaşta CR Sonucu banlanan bir arkadaş ve oyunda neye göre inceleme yapıyorsunuz.
    JennyJasquesRousseau inceler misiniz lütfen
    Quote Originally Posted by serdar12345678 View Post
    Bildigim kadarı ile JennyJasquesRousseau da cr ye yapılan şikayet dogrultusundan ban yedi bu karakterin banı nasıl açılıyo ????????????????????
    Cheat Reports üzerinden kapatılan hesaplar aktif edilmemiştir.

Aksini düşünüyorsanız, hangi Forum hesabı ile şikayet yapılıp işleme alındığını tarafımıza özel mesaj yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by serdar12345678 View Post
    Bildigim kadarı ile JennyJasquesRousseau da cr ye yapılan şikayet dogrultusundan ban yedi bu karakterin banı nasıl açılıyo ????????????????????
    1 günlük ban yedi o

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post

Edit: Şarkı hapisten çıkıp hayla tbl kullananlara gelsin

BU kadar kişi banlanmış TBL kullanmaktan. Kimilerinin banı açılmış, hapse atılmış, bunlar da oyuna güvenip cash çekmişler. Birkaç saat sonra tekrar banlıyorsunuz onları.
    Savunmanıza bakarsak yok CR'ye konusu olanları açmadık da diğerlerini açtık. Bu ne saçma bir söz açıyorsan hepsini aç, açmıyorsan hepsini kapat.

Bu şekilde sorumsuz, hesapsız davranmanızın nedeni belli kendinizi ulaşılmaz, dokunamaz görüyorsunuz. Ne yaparsak bizden hesap sorulamaz sanıyorsunuz sanırım. Şunu da unutmayın bu oyunu oynayanlar 10 sene önce çocuktu, şimdi o çocuklar büyüdü. Aklı baliğ insanlar oldu!

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    sayin rhales

oyun ici base ares serverinde ozelikle diyorum tbl kullanna arkadaslar var descent den tut seri attack yapmakdan elli dusmeyen priest den tut curesine kadar .... video alin yolllayin diyorsunuz ama ilgilenen olmiyor diyelim ki ilgilen oldu yetersiz kanit diyip kapatliyor peki biz oyuncu olarak , nasil bir sekilde GM ler ulasa biliriz ki bu insan larin ceza almasi icin ?
    EUKO serverinde ilk acildinda townda GM duryordu pm atinda direk cevap verip slot lari control ediyordu ,,, ne yazikkki oda artik kalmadi oyuncu olarak kimseye ulasamiyoruz ve acikca benim dusunce tarafimdan ve tanidigim arakadaslar da ayni sekilde dusunceleri adamlari koruma altinda olmaklari ... bu sekilde dusunen oyunculari nasil tatmin etmeye dusunuyorsunuz veya nasil bir degisim getirmeye dusunuyorsunuz ?

cavibiniz icin simdiden tessekurler

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Tbl kullanıpta Game Master insiyatifine bağlı olarak başı vurulmamış ama hapse atılmış şahısların şartlı olarak oyunda kalmasını sağlayabilirdiniz.

Karakterindeki hiç bir eşyanın trade takası olmaması , karakterin Css kullanımına kapalı olması , kafasında sabıkalı amblemi olmalıydı en azından belli bir süre 1 - 2 sene gibi.

Bu şahıslar ifşa edilmeliydi ve bu şartlarla salıverilmeliydi..

Zaten bu şartlarla dolu seçenek sunmuş olsa idiniz karakterler kapalı kalsın diyeceklerdi.Onurlu , gururlu insanlar ya

Tbl yeni olmayan bir illegal durum, oyunda olan her insanın bildiği illegal oyun oynama yollarından biri.Hani meçhul bir durum oluşur hakkında kesin bir hüküm veya karar bulunmazda muallakta kalınan bir belirsizlik olur kullanılır sonra affedilir anlarım.

Kullandıkları süre boyunca milletten çaldıklarını kim nasıl telafi edecek? Milletin hakkını kim ödeyecek ? Millet hakkını kimden alacak ? Milletin vicdanını nasıl rahatlatacak , sakinleştirecek bu af olayı?

Hırsız'da (kalben vazgeçmediği sürece) onur , şeref , haysiyet olmaz.
    Last edited by depremetkisi; 03-16-2017 at 01:46 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Sistemsel inceleme sonucu yakalanan oyunculara 2. şans verilmesinin sebebi sisteminiz de sıkıntı var yada dediğiniz gibi İNSİYATİF kullanarak açılmasıdır. Bu 2 seçenekten büyük harflerle olan daha ağır basıyor. Peki bu yöntem neye göre insiyatif kullanmayı gerektiriyor? İnsatif kullanarak bu 54 kişinin banını açtı iseniz Sistemini olan Xingcode koruma programınızın hiçbir aktifliği kalmamıştır? Şuan TBL kullanan onlarca oyuncu var, sisteminiz bunları yanlış yakalıyor (sizin deyiminiz) sizde bu kişilere 2. bir şans vererek telafi ediyorsunuz. Peki bir soru size, Tbl onlarca türü var,

Scream tutma,
    Çift mana
    Çift hp pot
    Minör cd off
    Uzaktan vurma
    Skill Sekmeme
    Red Potion ( %10 Atak )
    El sekmeme
    Koşarak heal atma
    El düşmeden tp yapma

Ben sizlere bu kişilerin bir çoğunu kanıtlayarak video atıyorum. Ama atak tblsini kullananı nasıl atacağım? Sistemininiz bu kişileri tespit edemiyor yada etse de siz 2. şans vererek banını açıyorsunuz. Bizlerin bunu kullanmaya itmeye teşvik verdiğinizin farkında mısınız? Ben bir oyuncu olarak bu hileyi kullanan kişilerin banı açıldığın da ben neden kullanmayım diyorum. Siz bir Knight Online oyuncusu iken böyle demez miydiniz?
    Tp yaparken el düşmez zaten gate atarken düşer, bilmediğin job'un bilmediğin skili hakkında yorum yapma bence.

TBL nedirki kurban diye soracak olursanız
    TBL oyle bişeyki dadından yenmez kimse vaz gecemez
    gunde saniyede hatta salisede ban atsalarda TBL den vaz gecmez kimse
    en temizini ben yaptım sattım itemelrimi eve 7 pc daha aldım
    pazarın kralı oldum şimdi ne akarım var nede kokarım var
    kimseyle işim yok cunku kendi işim var artık patron oldum daha ne olsun
    tesekkurler NTTGAME

Last edited by TetikciKemalAbi; 03-16-2017 at 07:57 AM.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Tbl'nin affı olmamalı gerçekden üzüldüm şahsen bana gm'lik verilse değil hapis accountunu data baseden komple sildirtirimki birdaha bu haltı kullanmasınlar.

TBL NİN CEZASI HAPİS OLMAMALI DİREK HESAP KAPATIMI KARAKTERİN NPSİ SİLİNİP LİSTEDEN DÜŞÜRÜLMELİ BU TBL BU OYUNA İLLET OLDU YILLARDIR OYUNCULARI OYUNDAN SOGUTMAKDAN BAŞKA HİÇBİR HALTA YARAMADI ELİNİ AYAĞINI KULLANAMAYAN KİŞİLER TBL KULLANARAK KENDİNİ Bİ HALT YAPTIM ZANNETTİ YILLARCA LÜTFEN BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE EN AĞIR YAPTIRIM UYGULANSIN SAYIN RHALES.UMARIM TEKRARDAN TBL ÖZÜR VİDEOLARI GİBİ Bİ SAÇMALIKLA HESAPLARI AÇMAZSINIZ HEM TBL KULLAN HEM ÖZÜR DİLE BİDA KULLAN BİDA ÖZÜR DİLE AÇILSIN EE BURDA ZARARLI KİM LEGAL OYUNCULAR BENİM PRİESTİM 1 TANE TORMENT ATARKEN 10 TANE FAİL YİYOR ADAM TBL İLE ÜSTÜNDE 10 TANE WARRİOR VAR TOPLU CURE DÖNÜYOR BÖYLE Bİ SAÇMALIK OLAMAZ UMARIM BÖLE BİŞİ BİDAHA UYGULANMAZ VE KONTROLLER SIKLAŞIR.

Birde TBL'DEN HAPİS YİYEN VE BAN YİYEN KİŞİLERİN İSİMLERİNİ BELİRTİRSENİZ HARİKA OLUR KİMİN NE OLDUĞUNU GÖRMÜŞ OLURUZ..
    Last edited by JeTMaXLeO; 03-16-2017 at 07:20 AM.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ufak bi sorum olucak daha önce tbl kullanmış kişileri cheat reports kısmına report etsek hesap incelense herhangi yaptırım uygulanırmı veya görebiliyormusunuz kullanıp kullanmadığını misal bundan 2 ay önce kullanıyorlardı diyebilirim taki siz illegalleri hapise atmaya başlayınca bıraktılar.