Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

JrZaD Sonunda Banlandı.

Sonunda Banlandılar.
    Last edited by Pasa4334; 03-14-2017 at 03:12 PM.

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    join date 2017 2 posta ile sonunda banladır yazacak kadar kalitesiz birisin acaba kimsin demiyorum ya heppamage ya zummerext yada r3tkit sindir sizde allah korkusu olsa 20 tl verip başka bir pc de başka bir ip ile boss alarm kulanmazdınız aylardır sizin ban yemenizi bekleyen insan lara da böle camur böle serefe ugun olmayan leke atarak banlatırsınız tabi kişilik sorunu bu umarım çolugunuzdan çocugunuzdan misli misli cıkar bu bedduayıda aklında tutarsan sevinirim gün gelir devran dööner oyun sadece eylence serefi olanlada oynaır serefi olmaynlada anlayan anlamıştır bence

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by JACKcOKE View Post
    join date 2017 2 posta ile sonunda banladır yazacak kadar kalitesiz birisin acaba kimsin demiyorum ya heppamage ya zummerext yada r3tkit sindir sizde allah korkusu olsa 20 tl verip başka bir pc de başka bir ip ile boss alarm kulanmazdınız aylardır sizin ban yemenizi bekleyen insan lara da böle camur böle serefe ugun olmayan leke atarak banlatırsınız tabi kişilik sorunu bu umarım çolugunuzdan çocugunuzdan misli misli cıkar bu bedduayıda aklında tutarsan sevinirim gün gelir devran dööner oyun sadece eylence serefi olanlada oynaır serefi olmaynlada anlayan anlamıştır bence
    Kanıtlar Işıgıında CR Bölümüne iletebilirsin

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    kanıt ısıgı derken acaba sizi koruyan kim 150 tane videonuz var bişi olmuyor

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    kanıt ısıgı derken acaba sizi koruyan kim 150 tane videonuz var bişi olmuyor
    Nerede Bu videolar varsa CR leyebilirsin

Burda Kaliteden bahsedecek olursan İllegal programdan Ban yediğini göz önünde bulundurmak isterim.Ve kimsenin şerefini sorgulamak sana kalmaz.Ne kdr pişmanlık duyarsan duy artık iş işten gecti İllegal playerleri Barındırmıcaz artık oyunda iyi akşamlar

Banned
    Huns Clanını Savunma Koxper Yuvası Ora..1. Penia 2. Jrzad İkisindede Clan Leaderine Pm attk Banane Kullanuyorsa Kendıne Dedi..Yancılık yapıyor sanırm cıkan Itemlerıde Clan ıcı Uyguna alıyormus duyduguma gore bunları soyleyende Clan arkadasları.Bız İftira atmayız Kanıtları toplayıp Gerekılenı yaptırz Snra Konumuzu acarz.Sıkıntın varsa Kanıtınla Tekrar Cr e atablırsın.Icımız rhat .Kendın dıyorsun o kdar Cr attıık Banlanmıyorsunz die acaba Neden az kafa yorsan anLıcan.

Arkadaşım; Huns clanını savunma koxper yuvası, nasıl bir saçmalıktır? Yani at lekeyi hunsta kaç tane adam varsa yargılansın senin bu dediğinden, ben o clanda bir warriorum sence koxp kullanıyormuyumdur böyle kelimeler kurarken hunstaki herkesin videosu olukcakki elinde konuşabilesin ama laf ebeliği yapmaksa işin çok başarılısın.Kesinlikle tartışma yaratmak değil amacım ama böyle şeyler yazarken yazdıktan sonra oku nereye gideceğini suçsuz kaç kişiyi zan altında bıraktığını bir düşün ben o söylediğin adamlardan hiç bir şekilde item almadım ucuza yada pahalıya, böyle bir ithamda bulunurkende elimde kanıtlarım var boş konuşmuyorum dediğin kanıtlarıda ortaya koyacaksın ki adamsan koyarsın, varmı hepimizin illegal videosu yok,o zaman huns klanının tamamına koxper deme kardeş,yukarda adamında dediği gibi çıkar bir yerden acısı!!!

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MelihTurgut43 View Post
    Burda Kaliteden bahsedecek olursan İllegal programdan Ban yediğini göz önünde bulundurmak isterim.Ve kimsenin şerefini sorgulamak sana kalmaz.Ne kdr pişmanlık duyarsan duy artık iş işten gecti İllegal playerleri Barındırmıcaz artık oyunda iyi akşamlar
    ben i,llegal aktivitede bulunmam bulunmadım ban zaten yemedim hayırdır bir kuyruk acısı var heralde ustune alındın!?

ben i,llegal aktivitede bulunmam bulunmadım ban zaten yemedim hayırdır bir kuyruk acısı var heralde ustune alındın!?
    O zaman koxperleri savunma yavru kus adam olun Legal girin oyuna