Page 22 of 85 FirstFirst ... 1220212223243272 ... LastLast
Results 211 to 220 of 846
    Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    255+143'ü ortalama bir DEX puanı olarak kabul edebiliriz. 100 puan daha artış sağlayabilirseniz monster stone'daki moblara karşı sekme oranının azaldığını test edebilirsiniz.
    Öyle bir takı düzeni mi varmış hocam nasıl olacak o
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    70 oku da mı fail-safe ?

Junior Member
    Bir okcu itemi hakkında bug bunuda göz önünde bulunduralım arkadaşlar premium pot ibex pot kullanılamaması gerekirken kullanılmakta aynı olay diet raum içinde geçerli bu bugların dfüzeltilmesi gerek.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    70 oku da mı fail-safe ?
    70 yani Dark Pursuer %350 hasar veren ve sekme ihtimali olan bir skilldir. Sekme derken skillin düşük-yüksek hasar vurmasından bahsetmiyorum. Bir skillin sekmesinden kasıt normal koşullar altında 0-200 arasında bir hasar vermesidir.

Quote Originally Posted by Alderson View Post
    Bir okcu itemi hakkında bug bunuda göz önünde bulunduralım arkadaşlar premium pot ibex pot kullanılamaması gerekirken kullanılmakta aynı olay diet raum içinde geçerli bu bugların dfüzeltilmesi gerek.
    Mevcut düzenlemeler geldiği takdirde yeni bir liste hazırlayacağım. Okçu konusunda katedilmesi gereken bir hayli yol var.
    Last edited by biskuvit; 07-10-2017 at 02:39 PM.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Alderson View Post
    Daha önce bir gm bunun bildirildiğini ama yapimcinin preminyum potun ozelliginden dolayı bir düzenleme düşünmedigini söylemişti.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    dün 10 da 7 felan di en son power shot sekmesi 10 dan sonra saymayı bıraktım hatta atmayıda bıraktım
    #Dexterity

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bir çok arkadaşın da belirttiği gibi mage weya warrior karakterlerin dönerek vurması okçunun ws de kullanabileceği yegane skili etkisiz bırakıyor. Hadi diyelim warrioru kaçarak tekli skille kesmeye çalıştın (ki çok zor, şuan ki oyuncuların item düzeyi belli) mage ile karşılaştığında kaçmaktan başka şansın yok gibi, çünkü uzaktan kesmeye çalışsan mage in uzaktan vuran skilleri okçudan çok çok daha iyi damage atıyor ve stabil çalışıyor ıce lr sürekli tutuyor nerdeyse benim önerim mage yada diğer karakterlerin yakından vuran skillerinin etki alanındaysa okçunun 5 ve 3 okun hepsinin isabet etmesi madem benim yakından vuran tek skilim o ise bari adam akıllı kullanabileyim bi range ekleyin mage stafla ne kadar uzaktan vuruyorsa ben de o kadar mesafeden 5 li oku sorunsuz atabileyim, aynı şekilde warrior ve asas skilleri içinde aynı şey geçerli olmalı okçunun etrafında dönülür muhabbetleri bitsin artık.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    duzelsin derken iyice bozuldu simdi pk da atamıcaz düzelene kadar ... boşa giden preler boşa giden valkriler pathoslar..
    #Dexterity

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AngryBird View Post
    duzelsin derken iyice bozuldu simdi pk da atamıcaz düzelene kadar ... boşa giden preler boşa giden valkriler pathoslar..
    alışverişlerinizi bir nebze kısmanızı öneririm

Okcu karekteri üvey evlattır asla duzelmez
    duzelsede soyle duzelir işe yaramayan skileri duzeltip okcuyu 2 sene daha oyalama politakasına giderler
    meselea yapacakları en fazla şey şu anladıgım kadarıyla okcu icin 75 ve 80 skili sekmesini %20 stabil hale getirip
    yani 5 atıştan 2 si tutacak diger okcu skilerini hic ellemiycekler yani
    okcunun asıl damage vuran 57 - 60 ve 70 skilerini oldugu gibi bırakıp okcuyu uvey evlat olarak gormeye devam edecekler
    burdan soyluyorum zamanı gelince diyceksinizki kemal abi zamanında yazmıştı ama biz gulduk gectik insallah bu yazımı silmezler
    zamanı gelince bu yazımı on plana cıkartıp gostericem butun okcu kardeşlerime