Page 59 of 108 FirstFirst ... 949575859606169 ... LastLast
Results 581 to 590 of 1079
    Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Quote Originally Posted by Nauer View Post
    Bugüne kadar mage teamler sayfa atarken kimse mageleri şikayet etmedi. Şimdi mageler gelmiş ağlıyor.. Çok garip çok.
    Olması gereken olduğu için kimse şikayet etmemiştir..Warrior'ün AoE Skili vurması ne demek ? Hadi vurdun diyelim en itemli MAGE 1300 1400 arası damage atabiliyorken Warrior'ün 3k 4k Damage atması bırakında şikayet edilecek bir konu olsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nauer View Post
    Bugüne kadar mage teamler sayfa atarken kimse mageleri şikayet etmedi. Şimdi mageler gelmiş ağlıyor.. Çok garip çok.
    Sence magelerin alan skilleri ile sayfa atması normal değil mi ? Bir savaşçı karaktere sonradan alan skilli eklemek ne kadar mantıklı ? Sen bu skill kalkacak diye gelip neden ağlıyorsun ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Bi yetkili bu konu hakkında net bi cevap verebilecek mi mgame noldu ne edi bu durum için kesin bi cevap istiyoruz bir şeyler yapılacak mı yoksa bu şekilde devam edecek mi?

Oyun oldu farmko adamlar bu skiller yüzünden cz bifrost slotlarında full itemli 7/24 farm yapıyorlar pk çıkmıyorlar resmen slotta gömülmüşler moblar aynı yerde ve alan skilleri yüzünden pk partyler rekabet edemiyorlar.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu konuyu kilit vuramıyor muyuz? ++ up serbest değil forumda diye biliyorum. Ama sürekli gereksiz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bıktık artık. Alan skilleride kaldırılsın magenin. Bende şikayetçiyim ne wow da ne runescape' te mage class' ının alan büyüsü yok. Onlarda bizim gibi tek tek vursun hey allahım :d

Senior Member
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Bu konuyu kilit vuramıyor muyuz? ++ up serbest değil forumda diye biliyorum. Ama sürekli gereksiz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bıktık artık. Alan skilleride kaldırılsın magenin. Bende şikayetçiyim ne wow da ne runescape' te mage class' ının alan büyüsü yok. Onlarda bizim gibi tek tek vursun hey allahım :d
    Sizin gibi tek vuruş skillerimiz seri ve fazla damage vuracaksa neden olmasın Ayrıca bu oyunun ilk başladığında warrior sınıfında alan skilleri yokken mage de alan skilleri vardı yani siz bunu kabullenip warrior sınıfında başladınız . Şimdi gelip yok efendim bunların da bu skilleri kaldırılsın demeyi kendiniz de nasıl hak görüyorsunuz ? Sizin alan skilleriniz oyuna daha sonradan entegre edildi ve oyunun dengesini alt üst ettiği için bu skillerin kaldırılmasını istiyoruz . Aynı zaman da sizin istekleriniz ile magelerin vampirik skili kulelerin damageleri 33 alanına süre gelmesi gibi mageyi etkileyen bir sürü özellik nerflendi ( Haksız yere ) Şimdi buraya gelmiş yok bu konuyu kapatın neden burada hala tarzında yorum yapabilme hakkını nereden buluyorsun ? Yine ek olarak bu skill videoları güzel gözlerin ile izlersen eğer anlayabilirsin ki magenin sorunu değil bütün sınıfların sorunudur .

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Torlu des at vur akan npler alt f4 .

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by thepayro363 View Post
    Sizin gibi tek vuruş skillerimiz seri ve fazla damage vuracaksa neden olmasın Ayrıca bu oyunun ilk başladığında warrior sınıfında alan skilleri yokken mage de alan skilleri vardı yani siz bunu kabullenip warrior sınıfında başladınız . Şimdi gelip yok efendim bunların da bu skilleri kaldırılsın demeyi kendiniz de nasıl hak görüyorsunuz ? Sizin alan skilleriniz oyuna daha sonradan entegre edildi ve oyunun dengesini alt üst ettiği için bu skillerin kaldırılmasını istiyoruz . Aynı zaman da sizin istekleriniz ile magelerin vampirik skili kulelerin damageleri 33 alanına süre gelmesi gibi mageyi etkileyen bir sürü özellik nerflendi ( Haksız yere ) Şimdi buraya gelmiş yok bu konuyu kapatın neden burada hala tarzında yorum yapabilme hakkını nereden buluyorsun ? Yine ek olarak bu skill videoları güzel gözlerin ile izlersen eğer anlayabilirsin ki magenin sorunu değil bütün sınıfların sorunudur .
    Kardeş bende mageyim. Bende aynı adamlara karşı pk atıyorum ama gelip burada ağlamıyorum oyunun dengesi alt üst falan olmamış karşı koyan koyuyor. Bu kadar abartı bir olay değil 50 sayfa burada konu güncel güncel yazmanıca gerek yok. Hep aynı adamlar yazıyor zaten.

Senior Member
    Kardeş bende mageyim. Bende aynı adamlara karşı pk atıyorum ama gelip burada ağlamıyorum oyunun dengesi alt üst falan olmamış karşı koyan koyuyor. Bu kadar abartı bir olay değil 50 sayfa burada konu güncel güncel yazmanıca gerek yok. Hep aynı adamlar yazıyor zaten.
    Böyle yazıyorsun sonra ben de mageyim diyorsun eğer sen mageysen bizim gibi tek tek vursun ne demek oluyor Ayrıca alt üst etmediği için mi mageler ancak 2 3 parti gezip adam kesebiliyor ? Haklısın 76 sayfa hep aynı kişiler yazdı 34 bin görüntülemeyi de aynı kişiler yaptı. sen şikayetçi değilsen eğer konuya girmeyip yorum yapmayabilirsin iyi forumlar...

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by thepayro363 View Post
    Böyle yazıyorsun sonra ben de mageyim diyorsun eğer sen mageysen bizim gibi tek tek vursun ne demek oluyor Ayrıca alt üst etmediği için mi mageler ancak 2 3 parti gezip adam kesebiliyor ? Haklısın 76 sayfa hep aynı kişiler yazdı 34 bin görüntülemeyi de aynı kişiler yaptı. sen şikayetçi değilsen eğer konuya girmeyip yorum yapmayabilirsin iyi forumlar...
    Akara2 855,602 moradon gelip bakabilirsin mageme. Warrior oynuyordum eskiden örnek vermek istedim konunun saçmalığına 'ironi' yaparak. Kurianı kaldıralım sonuçta oyun kurulduğunda o class hiç yoktu o zaman. Mageler her gece rankta birinci cz de. Sanırım kesemeyenleride forumda gelip gerçekleri söyleyenlere dişlerini gösteriyor... Şikayet ettiğin şey tüm oyuncuları ilgilendiriyor ve bence oyundaki eşitliği bozacak bir talep içeriyor. Oyun şuan eşit isterseniz itemlerinizi yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Her yorumun ardından millet konu güncel-up-kimse yok mu yazarsa forum feed'i kirleniyor ve rahatsız edici oluyor. Yetkililerden bu konuyu tekrar incelemesini istiyorum. Burada harcadığınız vakiti warrior arkadaşlar gibi farm yapıp güçlenmeye harcamanızı öneriyorum ama belli ki geç kalmışsınız burada ağır bir savaş verdiğinize göre 8 linen setlerinizle farm slotuna girip adam almayı düşlüyorsanız kafanızda raptor bulmayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. İyi forumlar.
    Last edited by UBB883; 06-21-2017 at 01:13 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by dumanebubekir53 View Post
    Konu için harcadığın emeğe saygı duyuyorum ancak tek dert milletin warrior skilleri olmuş.
    Neymiş efendim eskiden yokmuş o zamanlar warrior playerıymış şimdi değilmiş. Bunu diyenler kim? Mageler asaslar okçular falan filan. Arkadaşlar eski knight online eski de kaldı ve çok karakter özellikleri değişti. Bir çok karaktere yeni skiller yeni özellikler eklendi. Kimse onlardan söz etmiyor. Herkes hep bir ağızdan warrior skillerine laf demeye başlıyor.

Bir warrior TL olarak düşünürsek çarına 5 milyar harcıyorsa bir mage 1 milyar harcıyor. Bırak da biraz şekilleri olsun adamların

Sen mage açmışsın ve teklenmeye ölmeye hazır olacaksın.
    Bende 5 milyar harcarım. Eğer senle def ve dmg konusunda yarışabileceksem.