View Poll Results: DESTAN SERVERİNDE UTC +80 OLSUN MU ?

Voters
83. You may not vote on this poll
  • OLSUN

64 77.11%
  • OLMASIN

19 22.89%
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 78
    Senior Member
    Utc etkinliğinin 80 olması yönünde bende tam destek veriyorum. şahsi düşüncem şu şekildedir. bu oyunda Utc itemlerini giymek 75 lvl olmak gerektiriyor. yani bu ne demek bu şu demek : Utc itemlerini giymek için 75 lvl olunması gerekiyor. 50 lvl itemsiz karakterin orada işi ney ?

bütün bunları geçtim herşeyden önce o servera yıllarını vermiş ve o serverda uzun senelerdir oynayan 80 veya 83 lvl full itemli adamlara Saygısızlıktır bu!

ve ilaveten Destan serverına dün akşam premiumum olmasına rağmen hemde Dc Premium olmasına rağmen tam 250 kişi sıra verdi

Destan'a otp getir 1 ay sonra destan 2 kapanır.

Geçen ay onur seven yayın yapmıştı. Adam JR giremedi. Chatten biri yazıyor "hahahaha ben 5 çar soktum" diye. Destan kalabılığı tam olarak budur işte.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    DESTAN'DA
    Her Utc'de koxper, multi karakterlerin town da afg kalmasından ve düşük level karakterlerin de atak yapmaması nedeniyle yaratıkları kesen oyuncularında az kişi olmasıyla sürekli ölüyoruz... UTC etkinliğinde içeri girme sınırlı olduğu için Yüksek lwl oyuncular yerine afg kalan ve atak yapmayan oyuncularının tasfiyesini istiyoruz...

EN ÖNEMLİ OLAN İSE ;

Under The Castle etkinliğinde çıkan silahların +80 ve takıların +75 lwl sınırı olduğu için lütfen etkinliğe katılımda +80 olması için ilgilenirseniz çok memnun oluruz...

NOT :

Oy kullanamayan arkadaşlar veya ntt game forumuna hiç girmemiş olanlar yukarıda ki linke tıklayarak konuya gidin ve her hangi bir mesajda ki Reply With Quote kısmına tıklayın sizi bir sayfaya atıcak ve log in dedikden sonra oy kullanabilirsiniz
    Evet bu konuda çalışma yapılmalı kendini geliştirmekten çok oyunun düzenini bozmaya çalışan veya bozan bir çok farmcı girmekte ki oyunu düzgün oyanyan insanlar bıkmakta umarım düzenleme gelir...

sonuna kadar katılıyorum

Senior Member
    utc de random parti sistemi olmalı kesinlikle aynı jr de olduğu gibi
    utc lvl sınırı 80 olmalı en kötü 75 olmalı
    utc giren partilerden atak yapmıyan partiler kutu alamamalı
    utc deki tüm odalardaki moblar tam kesilmeden diğer odalara geçiş olmamalı
    utc giriş sayısı iki katına çıkartılmalı örneğin 100 kişi giriyorsa bu rakam 200 e çıkartılmalı ve her odada her partiye eşit sayıda 1'er kutu verilmeli buda toplamda 5 kutu yapar!

(yani örneğin 100 kişi girerse 2 şer kutudan 200 kutu yapar, ve 200 kişi girerse 1'er kutudan yine 200 kutu yapar, yani yine aynı hesap ama daha fazla insan faydalanmış olur ve daha fazla insan girer utc ye yani katılım sağlar ve üstünede lvl sınırıda yükseltilirse kolay kolay konu açılmaz ben artık utc giremiyorum gibisinden)
    Last edited by zeroberto66; 10-21-2017 at 02:03 PM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Sadece destan değil diğer sunucularda da olması gereken bir düzenleme, yapımcıya talepte bulunuldu, umarım en kısa sürede gerekli düzenleme yapılır.

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    utc de düşen kutu sayısı bölüştürülürse kutu fiyatlarını yükseltebilir anca +75 lvl hatta +69 lvl sınır olabilir base çarları için ardream zaten boş sadece taş kovalayan partiler var destanda ayriyeten kapasitete biraz arttırılabilir diye düşünüyorum ama herşey yapımcı firmaya kalmış utc geldiğinden beri belki 2 sefer girmişimdir ama yineden giren kişi sayısı değişmese de olur gibi kişi artarsa itemde artabilir çünkü piyasaya giren

Banned
    +80 yetmez 100 k NP şart

70 LVL çarlarla başka serverlardan bile geliyorlar destana. Bir an önce level sınırının arttırılması gerek

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu UTC en kötü Destan ve Rosetta'da yapılmıyormu?

O zaman UTC giriş şartları.

+5000 Achive Point
    +500k National Point olsun.