Page 14 of 21 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 205
    Junior Member
    nezaman bir patch getirseniz userlere kan kusturuyorsunuz şu hatalar yüzünden sabahtır denemediğim şey kalmadı oyuna giriyorum 5sn içinde atılıyorum illegal program diyor uskodan başka birşey yok bilgisayarda ve olan programlarla oynuyordum zaten patch den önce nezaman patch geldi hep benzer sorunlar baş gösteriyor olan userlere oluyor.

Junior Member
    Belki çözüm hakkında bir fikir edinilir diye yazıyorum.

Hep manes 1 için deneme yapıyordu hep aynı noktada oyundan atıyordu oda Karakter yükleme bölümünde. Daha sonra Manes 2 yi denedim. Yüklemeleri atladı oyuna giriş yaptım ancak 5-6 sn sonra XIGNCODE 100B ile biten hata ile oyundan tekrar attı. manes 3 ü denedim ondada mesela aynısı oldu. Aresteki karakterime ilk girişimde de aynı şey oldu. Ama 2. kez denemelerimde gene karakter yükleme bölümünde XIGNCODE 100B hatası ile direk oyundan atıyor.

Bir de arkadaşlar bende oyundan XIGNCODE hatası ile attıktan sonra launcher ilk açtığımda patch_data dosyasını her defasında yüklüyor. Sizde de öyle oluyor mu ?

Bazı arkadaşlar sadece Superonline ile internete bağlayanlarda oluyor deniyor. Ben de Superonline ile oyuna bağlanıyorum.

Sorunun biran önce çözülmesi dileğiyle...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by dares View Post
    Belki çözüm hakkında bir fikir edinilir diye yazıyorum.

Hep manes 1 için deneme yapıyordu hep aynı noktada oyundan atıyordu oda Karakter yükleme bölümünde. Daha sonra Manes 2 yi denedim. Yüklemeleri atladı oyuna giriş yaptım ancak 5-6 sn sonra XIGNCODE 100B ile biten hata ile oyundan tekrar attı. manes 3 ü denedim ondada mesela aynısı oldu. Aresteki karakterime ilk girişimde de aynı şey oldu. Ama 2. kez denemelerimde gene karakter yükleme bölümünde XIGNCODE 100B hatası ile direk oyundan atıyor.

Bir de arkadaşlar bende oyundan XIGNCODE hatası ile attıktan sonra launcher ilk açtığımda patch_data dosyasını her defasında yüklüyor. Sizde de öyle oluyor mu ?

Bazı arkadaşlar sadece Superonline ile internete bağlayanlarda oluyor deniyor. Ben de Superonline ile oyuna bağlanıyorum.

Sorunun biran önce çözülmesi dileğiyle...
    Aynen kardeşim aynıları oluyıor bizede bende superonline

neti ayarlattım , virüs programını kapattım , oyunu silip yükledim gene aynı gene aynı....Birde bende oyundan XIGNCODE hatası ile attıktan sonra launcher ilk açtığımda patch_data dosyasını her defasında yüklüyor. .Fix pacht lütfen.

Arkadaşım bu terbiyesizliktir yeter artık ya birşeyi de sorunsuz yapın ya sürekli bir sorun işten güçten geliyoruz 1 2 saat kafamız dağıtmak için oyuna girelim diyoruz saçma sapan şeylerle uğraştırıyorsunuz insanları bıktım altarafı oyun oynayıcaz onunda içine ediyorsunuz üstüne üstük saçma sapan şeylerle uğraştırıyorsunuz üstüne üstük premiumluyuz pustan alıdığımız kanat walkry ws süreli itemler var onların zamanını yiyorsunuz terbiyesizliktir bu ya adam gibi işinizin hakkını vererek günceleme yapın yada sorun çıkmayacağından emin olana kadar güncelemeyin arkadaşım ızdırap çekiyoruz allah kahretsin saygısızlıktan başka birşey değildir bu yaptığınız.

AYNI SORUNU BENDE YASIYORUM DÜN BÖYLE BİR PROBLEM YOKTU RESTEN SONRA YANİ 16/05/17 Xıngcode HATASI ALMAYA BASLADIM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Ne yaptıysam sorun düzelmedi, premium aldım boşa gidiyor. Kafayı yemeye ramak kaldı.

Junior Member
    Allah aşkına düzeltin şu sorunu insanları yeterince gerdiniz bir oyun zevkimiz vardı onuda katlediyorsunuz gerçekten.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu problemi çözemiceksiniz heralde anlaşıldı premium saatlerimiz boşa akıyo teşekkürler nttgame...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Guzel calışmaymış 6 saattir bir güncelleme yok YÖNETİCİLER tarafından