Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
    Member Lord___WarrioR's Avatar
    Nickname
    Lord___WarrioR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyundaki Birsürü İtemli Playerler Var

Örneğin +10 Rogue Shell Set
    Veya En AZINDAN +7 krowaz set bile olsa
    bu itemleri yapmak için oyuna tl yatırmak zorundayız her ne kadarda yok ben tl ile almadım gb çekmedim deselerde

şahsi fikrim oyunun %90 ı oyuna tl yatırmıştır buna bende dahil

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    +9 dısında her ıtemı rahatlıkla pazardan veya 21 gb + ıtem olarak alabılırsın.Alım satımda yasak degıl olsa satısı olur mu ? yasak olsada olur dıceksınde o dedıgın el altından olur adamlar uskonun destekledıgı sıtelerden alım satım yapıyor.Usko desteklıyorsa yasaldır.Metin2de de aynı muhabbet vardı hatta bu yuzden banlanan arklarım oldu sonuc?? suan alım satım serbest.2004 knight ı gecerlı degıl suan 1 ay sonra 2018 deyız asın bunları.İster oyun paranı sıteye sat ordan tl olarak ıtemı al, istersen gb nı oyun ıcınden +9 dısında satın al.Zaten +9 alabılcek kıvamda olsan bunu yazmaya gerek duymazsın.

Quote Originally Posted by Palimpsest View Post
    Arkadaşlar haklısınız ancak ESKİ OYUNCULARIN bildiği yöntemlerle alışveriş çok kolay. Nedir bu ? Iron Neck li takaslar. Yani 50 Gb lik bir itemi. Neck + gb ya da 2x Neck + gb olarak satıp, alabilirsiniz. Oyun içi internet sitelerine ya da TL ye yönlendirmeniz hesabınızın kapanmasına neden olabilir.
    O yöntem varken rahmetli Ecevit basbakandi şimdi o dediğin itemler yan sanayi item oldu

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Plantin BAR gelmesini kesinlikle destekliyorum... Oyun içi alışverişimizi kolaylaştıracaktır..

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Eğer gerçekten legalseniz ve egonuza yenilmediyseniz uğraş vererek oyun içi karakter dizilebiliyor.
    millet hırsına yenik düşerek cebindeki paraları oyuna okadar fazla yatırıyorki eşya bakımından bu dedigini nadir oyuncular yapıyor ben şahsen oyunda hemen hemen hiçbir şeye para vermeden ( tabi bunda ego olmaması önemli faktör ) itemleri yapabiliyorum hemen hemen ortalama bir karakter dizdim ama şu oyunda eskiden'di ( 2004 - 2008 ) arası olabilir egolu insanların az oldugu şimdi bi kere öldümü vs kaybettimi kredi çekip item alanları tanıyorum
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Platinbar güzel fikir. Ben de destekliyorum. Oyun içi alışverişi baya kolaylaştırır.
    bende konuyu yeni gördüm evet güzel fikir gerçekten olabilir..

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Platin bar destekliyorum eski sunucular için güzel bir düşünce eğer bug olmaz ise, eski yöntem en iyisi 4x iron sete 9 shard gibi ticaret çok yapmıştım. Fakat şimdiki oyuncular oyun içi itemlerı parça parça değil set olarak sattığı için oyun içi almak ımkansız +10 dragon set parça parça satmadığı için oyuncu, oyunda yavaştan dizmekte olmuyor tabiki. Yeni sunucularda aynı düzende çünkü iron neck piyasası monster staf yuzunden hızlı bir şekilde piyasa düşüyor ve oradada TL olarak item satımına yol açıyor bu konuyuda yetkili arkadaşlar düşünürse sevinirim monster staff kaldırılmalı oyuncu pus eşyaları (trına , walkry, pathos , premıum , peri, scroll vb. ) ihtiyaçları harici harcama yapmamalı. İYİ FORUMLAR

Junior Member
    abi 21 gb nedir ya niye böyle bir kısıtlama var böyle saçma birşey olabilir mi bütün dolandırılmalar bu 21 gb kısıtlamasından dolayı oluyor adam 40 gblik itemi var satamıyor pazara koyamıyor neden pazara en fazla 10 gblik item koyabiliyoruz böyle saçma sapan kısıtlamaları kaldırın . knight abi işte !

Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Ek olarak: Goldbar ve PlatinBar gibi önerilerin notunu aldım arkadaşlar.
    Sözü vermiş sayıyoruz bunu ona göre

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    goldbar ve platinbar