Results 1 to 6 of 6
    Senior Member 0KARAM6's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Dang3RouS
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Sadece bir sorunun cevabini merak ediyorum

OYUN TAM SÜRÜME NE ZAMAN GEÇİCEK ? (yani ne zamna şu fps , donma , kasma , lag , duvardan ölme sorunlarından kurtulucaz ? )
    1 sorun ve açlımı ve tabi yine bi mod bu posta cevap vermiyicek , çünkü vericek doğru düzgün NET bi cevabınız yok .
    evet beni şaşırtın bekliyorum bi kapak yapın bana lütfen

Senior Member CeHeNNeT's Avatar
    Nickname
    SoLDieR
    O problemler(bazı kişilerin birkaç ms farkla önde olması, mermi hızlarının daha hızlı olması vb.) çözülünce geçilecek... Ancak çözülmesi zor..
    1.5 sene olacak hala bekliyoruz
    TerriTory-Thunders Hazırlık Turnuvası Finalindeki Bıçak
    https://www.youtube.com/watch?v=dACQLcWOBz8
    SoLDieR ile Klan Savaşları Serisi
    https://www.youtube.com/watch?v=Fpwt...5mRBzSOL7b81IE
    SoLDieR ile Montage Serisi
    https://www.youtube.com/watch?v=GNbG...oE9XTC9hbjX0_a

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    sadece su laglılara çözüm bulunsa zaten 3.parti program kullanan birini video ya çeker banlanmasını sağlarız da su lag sorunu aşılsa cok iyi olucak

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Merhaba,

Oyun akıcılığını bozduğunu düşündüğünüz anları video alarak bize gönderebilir yapımcıya daha keskin ve sorunu çözme odaklı raporlar sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Genel anlamda lag kullanıcıların bireysel internetlerinden kaynaklanıyor. FPS ve oynanışı geliştirme ile ilgili çalışmalar ilerleme kaydedildikçe oyuna eklenecek. Tam sürümle ilgili ne yazık ki tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Senior Member
    Benim gordugum kadarıyla cogu oyuncuda catısma esnasında acayıp takılmalar oluyor buda oyuncuyu izlerken bariz belli oluyor makro var mıs gibi ates etme olayı oluyor belli ki baya bı kasma olayı mevcut 2 sı telsiz mesajlarında ve bomba kuruldugunda saniyelik bir takılma oluyor ve çatişma esnasındada aynı sorun var benım dusuncem oyunun işlemcıye baya bi abanması ve gozlemledıgım kadarıyla oyun hala ekran kartına geçmıs değil bence bunları yapımcıya ıletseniz yeterli olur lag sorununada bana kalırsa kendı fıkrım oyundan atılması yanı lobiye donmesı be uyarı vermesi yada oynadıgıö bı oyunda cok guzel bı sey yapılmıs pingı bellı bı sevıye gectıkten sonra karakterleri ağır cekımde gidiyor oyun içinde pıngı duzelırse eskı halıne devam bole bı sey olursa bence cok guzel bı şey olur soru ları coğu cozulur kı oyuncuda kendısınde baglantı sorunun oldugunu anlar ve problem yokmus gibi mılleti duvar arkadından vurmaz

Senior Member 4FearSilence's Avatar
    Nickname
    4FEARRRR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BraveVision
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VipPatron View Post
    Benim gordugum kadarıyla cogu oyuncuda catısma esnasında acayıp takılmalar oluyor buda oyuncuyu izlerken bariz belli oluyor makro var mıs gibi ates etme olayı oluyor belli ki baya bı kasma olayı mevcut 2 sı telsiz mesajlarında ve bomba kuruldugunda saniyelik bir takılma oluyor ve çatişma esnasındada aynı sorun var benım dusuncem oyunun işlemcıye baya bi abanması ve gozlemledıgım kadarıyla oyun hala ekran kartına geçmıs değil bence bunları yapımcıya ıletseniz yeterli olur lag sorununada bana kalırsa kendı fıkrım oyundan atılması yanı lobiye donmesı be uyarı vermesi yada oynadıgıö bı oyunda cok guzel bı sey yapılmıs pingı bellı bı sevıye gectıkten sonra karakterleri ağır cekımde gidiyor oyun içinde pıngı duzelırse eskı halıne devam bole bı sey olursa bence cok guzel bı şey olur soru ları coğu cozulur kı oyuncuda kendısınde baglantı sorunun oldugunu anlar ve problem yokmus gibi mılleti duvar arkadından vurmaz
    + Katılıyorum. Hala oyun ekran kartını %10-%20 arası kullanıyor. Bütün gücü işlemci ve ekran kartına bölerlerse tahminimce bi nebzede olsa kasmalar düzelir.