Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar konu güncellendi.

Önemli Bilgilendirme: Oyun içerisinde bazı oyuncularımızdan karakter seviyeleri ile ikonların farklı göründüğü şeklinde şikayetler aldık. Sistemde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Aşağıdaki örnek üzerinden anlatalım.

Eğer karakterinizin seviyesi 130 ise, 100'lü seviyelere ait ikonun içerisinde o anki seviyeniz yazar. Yani ikonunuzun rengi 100'ler basamağını, içindeki sayı ise geri kalan seviyeyi size gösterir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Arkadaşlar konu güncellendi.

Önemli Bilgilendirme: Oyun içerisinde bazı oyuncularımızdan karakter seviyeleri ile ikonların farklı göründüğü şeklinde şikayetler aldık. Sistemde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Aşağıdaki örnek üzerinden anlatalım.

Eğer karakterinizin seviyesi 130 ise, 100'lü seviyelere ait ikonun içerisinde o anki seviyeniz yazar. Yani ikonunuzun rengi 100'ler basamağını, içindeki sayı ise geri kalan seviyeyi size gösterir.
    İkondakı yıldız ise anladığım kadarıyla her bir yıldız 100 seviye olduğunu bildiriyor. O yıldızdan 2 tane olsaydı şuan seviye 230 olacak anladığım kadarıyla.

Junior Member
    Benim anlamadığım birşey var üstadlar. Ben güncellemeden önce 11 leveldım, şuan 3 levele geriledim ama bir abim 40 levelken 88 oldu, 30 level olan arkadaşım yine 30, bu level neye göre düzenlendi kimisi level yükselirken kimisi ne için düştü veya neden aynı kaldı ? Burada bir haksızlık söz konusu değil mi ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Wintium View Post
    Benim anlamadığım birşey var üstadlar. Ben güncellemeden önce 11 leveldım, şuan 3 levele geriledim ama bir abim 40 levelken 88 oldu, 30 level olan arkadaşım yine 30, bu level neye göre düzenlendi kimisi level yükselirken kimisi ne için düştü veya neden aynı kaldı ? Burada bir haksızlık söz konusu değil mi ?
    Burdan bak dostum: https://docs.google.com/spreadsheets...2ww/edit#gid=0

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZH0MANES View Post
    Teşekkürler çok yardımcı oldu ancak bu yeni seviye sistemi kullanışsız oldu bu yüzden. Her bir tane silah puanı için bir level kazanacağımı düşünürsek gelişmiş silah almam imkansız oluyor buda oyunu azaltarak bırakacağım demek. Yinede anlamadığım 30 leveldaki bir karakter 30 kalırken diğeri neden 88 oldu, ayrıyeten yukarıda yanlış belirtmişim bahsettiğim kişiler 30 , 30 levellermıs. Bu oyun proların elinde en iyi silahlarla biz yeni başlamış kişilerin elindeki 3 günlük 5 günlük m4a1 lerle p90 larla kesinlikle çekilmez. en azından şu silah puanları paralı olsada insanlar sevdikleri birkaç silahı en azından oyundan tad alabilmek için açsalar. ben sonuçta okuyor ve çalışıyorum, hergün 3-5 saat oynayan biri değilim olamayacağımda, en azından şu oyuna girdiğimiz 1 saat kafa dağıtsak güzel olur ama malesef. Biraz içimide döktüm kafanızı şişirmek istemem pardon
    ufak bir edit: En azından elle tutulur bir iki silah almak için bile ortalama 40-50 silah puanı gerekli bu attığınız excel chartına döktüğümüzde aşırı bir oyun bağımlılığı gerektirir. yani ben şuan 4 level biri olarak nereden baksanız 1.050.000 exp kasmam gerek , yani ortalama 1250-1500 oyun. Gerçekten çok zor. GM'lere naçizane önerim, silah puanlarına erişimin yolları artırılmalı en azından gerçek para ile. Bu oyunu zevk almak için oynayan insanlar düşünülmeli, herşey level,görev değil sonuçta. İyi geceler.
    Last edited by Wintium; 10-28-2016 at 12:31 AM.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZH0MANES View Post
    İkondakı yıldız ise anladığım kadarıyla her bir yıldız 100 seviye olduğunu bildiriyor. O yıldızdan 2 tane olsaydı şuan seviye 230 olacak anladığım kadarıyla.
    Aynen o şekilde.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Benimkinde tüm köşeler yanıyor mu yoksa ben mi yanlış görüyorum

Tühh dikkatli bakınca gördüm. Alttaki 2 si yanıyormuş , kusura bakmayın gençlik ,yaşlılık işte
    Last edited by TankTesla; 10-28-2016 at 10:23 AM.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К