Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Oyuna başlamıyor

neyse çözdüm meseleyi oyun iyiymiş birde oyuncu az olmasa
    Last edited by Charmilles; 05-11-2016 at 07:47 PM.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhaba,

Geç cevaplama için üzgünüm. Yaşanan teknik problem giderilmiştir..

Anlayışınız için teşekkürler. İyi eğlenceler.

Junior Member
    Hediyelik Bir Eşya Sigara Tabakası
    Arkadaşımın doğum gününde hediyelik eşya olarak sigara tabakası almaya karar verdim. Sigara tabakası hem sarma sigara içenler için kullanışlı olduğu gibi hem de soft paket içenler için oldukça ideal. Soft paket özellikle kadınların çantasındayken, paketin içinden bir kaç sigara çıkıp kırılabiliyor. Kendisi de soft paket kullandığı için böyle bir durumla birkaç kez karşılaştığına ben şahit olmuştum. Bu yüzden ona böyle bir hediye almaya karar verdim. Hem görüntü açısından güzel ve ona hitap eden bir şey olmasına özen gösterdim hem de hep yanında taşıyabileceği benden bir hatıra olarak kalabilecek bir şey olarak gördüm. Ayrıca düşünceli davranmışta oluyordum.
    Alışveriş Elimizin Altında
    Açıkçası ben sigarayı uzun zaman önce bıraktım ve şu an dışarı çıksam herhalde sigara tabakası almak için birine nerede satılıyor diye sormam gerekebilirdi. Bir de insan ilk kez düşününce sigara tabakalarının erkeklere özgü bir eşya olduğunu sanıyor. Ama bu sitede oldukça zarif görünen ürünlerde var. Hediyelik eşya olarak sigara tabakası bence güzel bir aksesuar. Erkeklere hitap ettiği düşünülse de kadınlar için de kullanılabileceğini düşünüyorum. Çünkü sigara paketlerinden daha hoş bir görseli oluyor ayrıca bir imajda katıyor insana. İnternetten sipariş verdiğimde zamanlama olarak gelişi çok iyi denk geldi. Doğum gününde ona verdiğimde oldukça beğendiğini hatta kendisi de bir arkadaşına hediye olarak sigara tabakasını tercih edebileceğini söyledi.