Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

[SSS] Sıkça Sorulan Sorular

1- Mad Tanks nedir ?

Arkadaşlarınız ile birlikte kıyasıya savaşlar yapabileceğiniz, tankınızı dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir çevrimiçi tank oyunudur.

2- Mad Tanks'i nasıl oynayabilirim ?

Ücretsiz olarak sahip olabildiğiniz NTT Game üyeliğiniz ile mini-istemci üzerinden oyuna giriş yapabilirsiniz.

3- Mad Tanks'i nasıl indirebilirim ?

Mad Tanks mini-istemcisini buradan indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. (Link daha sonra eklenecektir)

4- Sistem gereksinimleri nelerdir ?

En Düşük Sistem Gereksinimi Önerilen Sistem Gereksinimi
    CPU Pentium 4 Processor 1.5 GHz Pentium 4 Processor 2.8 GHz
    Bellek 256 MB 1 GB ya da üstü
    HDD 1 GB üstü boş alan 1 GB üstü boş alan
    Ekran Kartı GeForce 5200 GeForce 7600 ya da üstü
    İnternet 512 KB Modem Lan
    İşletim Sistemi Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 Windows 7, 8, 10
    Diğer Direct X 9.0c Direct X 9.0c

5- Mad Tanks'de kaç farklı oyun modu bulunuyor ?

Mad Tanks'de Diriliş, PVP, Dereceli, PVE, Hikaye, Eğitim ve Özel Oyun olmak üzere 7 adet oyun modu bulunmaktadır.

6- Tankımı dilediğim gibi geliştirebilir veya özelleştirebilir miyim ?

Tankınızın modüllerini geliştirerek gücünü arttırabilir, beceriler ile işlevsel hale getirebilir, kamuflaj ve amblemler ile dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

7- Mad Tanks'de ne tür tanklar yer alıyor ?

Mad Tanks de Normal, Hafif, Ağır ve Tank Yok Edici olmak üzere 4 çeşit tank türü bulunmaktadır. Tankların türlerine göre iyi ve eksik olduğu özellikleri bulunur.

8- Mad Tanks'de savaşlara arkadaşlarım ile girebilecek miyim ?

Arkadaşlarınız ile anlık takımlar oluşturarak birlikte savaşlara girebilirsiniz.

9- Mad Tanks'de PVE temalı savaşlara katılabilir miyim ?

Mad Tanks'de diğer oyuncular ile bilgisayarlara karşı savaşlar yapabilirsiniz.

10- Savaş sonuçları ve istatistikleri ile oyuncu sıralaması olacak mı ?

Savaş sonuçları ve başarı istatistikleriniz kayıt altın tutulur ve sıralamalar yapılır, Dereceli, Tank Gücü, Öldürme ve PVP olmak üzere dört adet farklı sıralama bulunuyor.

11- Arkadaşlarım ile birlikte Klan gibi tank takımları kurabilecek miyim ?

Arkadaşlarınız ile müfrezeler oluşturabilir, başka oyuncuları müfrezenize davet edebilirsiniz. Müfrezenizin seviyesini yükselterek kazançlarınızı arttırabilir ve daha da güçlenebilirsiniz. Müfreze sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

12- Oyuna giriş yapamıyorum - Hata ile karşılaştım ne yapmalıyım ?

Karşılaştığınız hatayı bildirim bölümümüzden bize ileterek yaşadığınız sorunun çözümü için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hata Bildirimleri Bölümü

13- Oyunu beğendim ama önerilerim var.

Oyun hakkında her türden yorum ve önerileriniz bizler için çok değerlidir, Mad Tanks hakkında yorum ve öneri yapmak için burada konu açabilirsiniz. Öneri & İstek Bölümü
    Last edited by Patheoz; 05-06-2016 at 10:28 AM.

Member
    Nickname
    TEESTA
    Class
    KO -> Rogue
    merhaba hatabildirimlerini nereye yapıyoruz yani kapalı beta olduğu için sorunları yazmak istiyorum.

ne zman açılcak nu oyun ya

Junior Member
    merhaba benim charım 42 levelde kaldı 43 e yükseltmek için npoint istiyor

s

Meraba iyi günler bilet göndeeri açarmısınız bilet göderemiyoruz

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by pic_tvWxdFaG View Post
    Meraba iyi günler bilet göndeeri açarmısınız bilet göderemiyoruz
    support.nttgame.com adresinden ya da sağ üst köşede bulunan support kısmına tıklayıp sonrasında bilet gönder kısmından hangi bölümle ilgili bilet göndermek istiyorsanız onu seçerek bilet gönderebilirsiniz.
    Bilet gönderme işleminden sonra biletinizde güncelleme yapmadan biletinizin cevaplanmasını beklemeniz gerekmektedir. Biletinizde güncelleme yapmanız durumunda biletiniz, bekleyen biletler arasında son sıraya düşecektir ve bekleme süreniz uzayacaktır.

Not:Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda en az 1 Npoint olmalıdır.
    Bilet gönder kısmında ilgili alanları seçemiyorsanız CTRL+F5 yaparak, çerezleri temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı kullanarak tekrar bilet göndermeyi deneyiniz.

Server Destan SenDeliBenSanaDeli34
    SERVER : DESTAN
    Pm : SenDeliBenSanaDeli34

Selamun Aleykum . +7 ee Pazara Koydum d 2 de Bitane Rogue Geldı Tam Pazarımın Ustune Buy Kurdu Dedı Sana Burda Satıs Yok Istedıgım Fıata Vereceksın Dedı . Bıraz Kufurlestım . Ss ALmıs Carım Hapıshanede 3 tane +7 ee 1 tane +8 no reb ıb var carda pot para yok lutfen Hafısten Cıkartın Madurum . Bırdaha Kesınlıkle Pm Acık tutmıcam Boyle Sorunla Karsılasırsak Bırdaha Bırakırım Oyunu 1 Sans Verın Carıma Gırıyom Hapıste Uzerımde Ne Para Ne Pot Nede Bısı Var Lutfen Dıyorum .

barı bırısı mana can ok wolf yolaya blırmı gorewı yapayım .

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by SenDeliBenSanaDeli34 View Post
    Server Destan SenDeliBenSanaDeli34
    SERVER : DESTAN
    Pm : SenDeliBenSanaDeli34

Selamun Aleykum . +7 ee Pazara Koydum d 2 de Bitane Rogue Geldı Tam Pazarımın Ustune Buy Kurdu Dedı Sana Burda Satıs Yok Istedıgım Fıata Vereceksın Dedı . Bıraz Kufurlestım . Ss ALmıs Carım Hapıshanede 3 tane +7 ee 1 tane +8 no reb ıb var carda pot para yok lutfen Hafısten Cıkartın Madurum . Bırdaha Kesınlıkle Pm Acık tutmıcam Boyle Sorunla Karsılasırsak Bırdaha Bırakırım Oyunu 1 Sans Verın Carıma Gırıyom Hapıste Uzerımde Ne Para Ne Pot Nede Bısı Var Lutfen Dıyorum .

barı bırısı mana can ok wolf yolaya blırmı gorewı yapayım .
    Server Destan SenDeliBenSanaDeli34 mevcut konu üzerinde yanıtı AlonsoPedroLopez vermiş zaten.

Acil olursa sevinirim

Iyi çalişmalar 17/05/2017 tarihinde 22,5 tl değerinde npoints aldim ama hesabima geçmedi bu konuyla ilgili yardimlarinizi bekliyorum