Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Son Zamanlardaki Hacklenme ile İlgili Önemli Açıklama

İyi oyunlar arkadaşlar.Son zamanlarda hacklenme olayları artmaya başladı bununla ilgili olarak clan arkadaşımın bulduğu bir tespiti dile getirmek istedim. Son zamanki hacklenmeler hemen hemen herkesde aynı görülmekte. Bir anda char dc yiyor oyuna girdiğin zaman genelde maradon folk'da soyulmuş halde buluyorsun kendini. Bunun tek sebebi Sahte Teamspeak Sitesinden kaynaklanmaktadır. Aşağıdaki resimlerde detaylandırmayı bulabilirsiniz.Yetkililerden sahte site ile ilgili gerekenlerin acil olarak yapılmasını talep ediyoruz. Ayrıca konu sabitlenirse sevinirim.

Google Araması

Gördüğünüz gibi google aramasında en üstte çıkan site resmi bir site değil reklam sitesi.

Orijinal site

Gördüğünüz Teamspeak programının orijinal sitesi

Çakma Site

Gördüğünüz Teamspek programının fake çakma sitesi

Virustotal taraman analiz raporu

Kısacası arkadaşlar eğer sizde fake siteden program indirdiyseniz bu sebeple hacklenme yaşıyorsunuz. Eğer böyle bir durumda kaldığınızdan şüphe ediyorsanız hemen oyuna giriş bilgilerinizi temiz bir pc veya cep telefonu üzerinden değiştirin ve bilgisayarınıza format attırın.

Not.: Sorunun tespitinde emeği olan HypnoSeks Özer arkadaşıma teşekkür ederim.

bu konuda 1 sorum olucak siteye yanlışlıkla girip birşey indirmesekte virüs bulaşırmı aceba bilgisi olan varmı siteye yanlıslıkla girdim fakat birşey indirmedim 2 saniye içinde siteden çıktım mcafee internet security kullanıyorum birşey bulaşmış olma ihtimalı varmı
    Last edited by KompleSantrafor; 12-11-2017 at 02:13 PM.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Sevgili NTT Game,

Neden sizin bu şekilde kullanabileceğimiz bir sesli konuşma ağı bulunmuyor? "[email protected]" adında e-posta adreslerimiz oluşturulabilir mi?
    Bu şekilde bağlanarak, ekibimizle iletişime geçeriz, sakıncalı durumlarda dinleyebileceğiniz clanlar için de gerekli incelemeler ve cezai yaptırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KompleSantrafor View Post
    bu konuda 1 sorum olucak siteye yanlışlıkla girip birşey indirmesekte virüs bulaşırmı aceba bilgisi olan varmı siteye yanlıslıkla girdim fakat birşey indirmedim 2 saniye içinde siteden çıktım mcafee internet security kullanıyorum birşey bulaşmış olma ihtimalı varmı
    Bilgisayarınızın temiz olduğundan emin olmak için virüs programı ile taratın. Ayrıca bu tür sahte sitelerden uzak durmanızı öneririm.

Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Sevgili NTT Game,

Neden sizin bu şekilde kullanabileceğimiz bir sesli konuşma ağı bulunmuyor? "[email protected]" adında e-posta adreslerimiz oluşturulabilir mi?
    Bu şekilde bağlanarak, ekibimizle iletişime geçeriz, sakıncalı durumlarda dinleyebileceğiniz clanlar için de gerekli incelemeler ve cezai yaptırımlar gerçekleştirebilirsiniz.
    İstediğiniz gibi bir uygulama olmasa da benzer bir uygulamamız zaten var. Discord'u kullanmanızı öneririm.
    Knight Online Discord Kanalı Sizlerle!
    Last edited by MythAsSasSin; 12-11-2017 at 06:16 PM.

Tags for this Thread