Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Buy Merchant dolandırıcısı

ROFO-ByCaPKn-hamsicuk6161 hepsi aynı kişiye ait buy hack dolandırıcısı.1 coine alıyorlar itemleri

Senior Member
    Bu itoğlu it yalan soyluyor... Bu oyunun kurallari varsa hepsinin incelenip cezasi neyse hepsinin verilmesini istiyorum..
    Başka konuda açmiş 1-2m fazlasina koyunca tehdit ediyor diye ..hangi itemi nezaman nasil 1 coinse konduysa cr denen bir yer var ben kendisini şikayet ettim sahtekarlikla milleti bezdirmeye çalişiyor..ben 2 senedir bu oyunu oynuyorum karakterim 83/1 rebirt bukadar olur ya bir tane yetkilide bunun hakkinda birşey yapmiyor pazarda herkeze iftira ve suç atiyor... Ikidebir nick değiştiriyo..
    Arkadaşa soruyorum 1 coinse nasil buy hack oluyo merakettim bi anlati verde herkez öğrensin...ş.
    Lütfen bu tip itlere musamma göstermeyin incelensin bu adamin 1 tane +9 citin bot almiş seel diye bağiriyor başka 5 kuruşu yok bide gelmiş +3 foverinim gitti diye iftira atiyor.. Saati dakaksi neyse hepsini sölesin neyi gitmiş gm arkadaşlar inceliyor.. Ayiptir yaa bukadar terbiyesizlik yapilirmi

Senior Member
    Yalan söylüyo bu adam.. Tam olarak yaptiği şudur ben 20milyona koyuyorsam o 100 cions yani 20.100.000 e koyuyo dedimki ayiptir bari dibime kurma sana ne ben burda istediğimi yaparim dedimki git istediğin yere kur bari dibime 100 cions fazlasina kurma amacin pislik yapmak ..yaw biri sizin dibinice 100 coins fazlasina koyarsa ne dersiniz terbiyesizin teki 50 tane nick değiştirip pazar yapmaya çalişiyo. Küfür eden kendisidir hemen fotoğraflarinida koyabilirim eğer istiyorsaniz .. Yalanci bide hakkimda yazmiş dolandirici 1 coinse +3 foverinimi aldi diye başka nickle konu açmiş nickim burda bir sorun varsa yetkili arkadaşlar var.. Siz terbiyesizsiniz ahlaksiz siniz oyunun bokunu cikardiniz bide yalandan pk atiyorum diyo hergun oyuna girip pazar yapiyosun

Senior Member
    BU KONUYU AÇAN HANİ HACK YEDİM 1 COİNSE İTEM ALDİM DİYEN KİŞİNİN YAZISIDIR

TAZEBALIK TAZEBALIK is offline
    Junior Member
    siz yiyonuzmu hala öğrenemediniz mi şu adamın nickini işin garibi gmler o kadar videoya rağmen banlamıyo adamı altta konum var incelerseniz gmler gerekli cezaları uygulamıyor die ChatREporta boşuna atıyonuz o kadar videoyu adamlar banlamıyor yatıyolar

Read more: http://forum.nttgame.com/forum/showt...#ixzz3hr5wRJ8E
    Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial Share Alike
    Follow us: @KnightOnline on Twitter | 362397760484902 on Facebook

BU KİŞİYE AİT BİR NİCK ATHELSAN DA ODUR AYNEN Bİ KONUDAHA AÇMIŞ KENDİ YAZISINDA BAŞKA BİR ARKADAŞA OKADAR SALAKMISIN BU NUMARAYI YİYORSUN DİYE MESAJ ATMIŞ.....

Senior Member CherryLady's Avatar
    Nickname
    CherryLipsXO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FourNations
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu kerimreis kimse forum tr de de konu açıyor kotuleme cabaları içinde. Tazebalık benle ilgili konu açmıştı onun altına kerim1991 adıyla haklısın kardes bu cherrylady serverın anasını ağlattı tarzında şeyler yazmıştı.. Multisi olabilir.. Değilse de başka bir pazarcı çekemeyen bir pazarcı...
    CherryLipsXO - FireArmy Clan - Destan Server

Senior Member
    yahu cr ye atiyorum habre nick değştirip kötülüyo bide küfür ediyo

Senior Member CherryLady's Avatar
    Nickname
    CherryLipsXO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FourNations
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rofolarpc View Post
    yahu cr ye atiyorum habre nick değştirip kötülüyo bide küfür ediyo
    Katılıyorum. Sivrisinek gibi insanın canını sıkmakta birebir.. Musallat olduğu adam yandı valla bezdiriyor insanı. Bu arada güncel bilgi forumtr de guncel konuların altına adını verip serverı kırdı geçirdi tarzında spam yapıyor bu arkadaş.. Konuyla alakasız her türlü konunun altına kopyala yapıştır yapıyor.. Haberin olsun, iyi oyunlar diliyorum..
    CherryLipsXO - FireArmy Clan - Destan Server

Senior Member
    Senin oyundaki ismin cherlady mi bilmiyorum ama senide shouttan yaziyo şimdi kim bunun hakkinda birşey yaziyosa onu ekliyo

Senior Member
    kerim1991 NİCKLİ ARKADAŞ FORUMTR DE KONU AÇMİŞ BENİM İÇİN LÜTFEN BİRİ GEÇMİŞ MESAJLARINA BAKSIN İNSANLARA MİLLETİN NASIL HACK YAPTİĞİNİ BUNDAN NASIL KORUNACAĞİNİ ANLATMIŞ VİDEOLU ANLATMIŞ HEMDE SİZ SALAKMSIINIZ NASIL KANIYORSUNUZ DİYE..
    SONRA BÜTÜN KONULARINDA BENİM ADIMI GEÇİRMİŞ BUKADAR UYANIK BİR ADAM HATTA VİDEO BİLE ÇEKİP ANLATMIŞ .. YALAN OLURDA BUKADARI TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİ

Senior Member
    AYNA
    TAZEBALIK
    Athelstann
    Lukendrew
    JonSnoww
    IFATiHSULTANI
    Xskylinee
    BbbacCKyArDdd
    Akanlarr
    HungryGames
    Tefecii
    OSMANLIZAMANI
    Akanlarr
    TAKTİK HEP AYNI AMA İMDEN İTEMİMİ VER BAK AFFEDİCEM
    ESNON 500M VER BİDAHA YAZMİCAM DEDİ... BU ATTİĞİM KİŞİLERİN HEPSİNİN FOTOĞRAFI MEVCUT HEPSİNİ CR YE ŞİKAYET ETTİM KÜFÜRLÜ OLDUĞU İÇİN KSC LERİNİ ATMİYORUM KÜFÜRSÜZ OLANMAYANLARIN 1 KAÇINI AŞAĞIYA EKLEDİM
    http://i.hizliresim.com/lyrjzX.png
    http://i.hizliresim.com/N4gA9O.png
    http://i.hizliresim.com/Aq67E0.png