Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Question çok ciddi hata !!

Cbt deykende belirttim .Cbt son 4 gününde başlamıştı. Oyunda 12 leveldim. O zamana kadar sorun yoktu.Oyuna girince kısa süre sonra oynarken oyundan connection reset by peer deyip atıyor.Bu hata başladı. Siz bu sorunun açık betada giderilceğini giderilmesi için patch hazırladığınızı söylediniz patch geldi ama şuan yine oyundan atıyor oynayamıyorum. Video çektım 1 dakika 40 saniye sonra attı. Open betaya 3 gün kaldı ve ben dahil bir çok kişide bu sorunda varken siz hiç bir açıklama yapmıyorsunuz.Facebook üzerinden mesaj yoluyla ve sayfada konu açtım.Forumda hata bildirimine konu açtım.Halen bekliyorum. Oyun istediğimiz halde oynayamıyoruz.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Kullandığın bağlantı ile alakalı olarak bu sorunu yaşıyor olma ihtimalin yüksek.

Junior Member
    Fikrin için sağolasın.Böyle bir ihtimal olsa fgt zamanında hata alırdım hiç almadım ayrıca cbt de son 4 güne kadar sorunsuz oynadım.O zamandan beri başladı hatayı vermeye ayrıca başka fps oyunlarıda şu anda oynamaktayım internetten kaynaklı bağlantı sorunum hız sorunum yok. Phantomers oyununuda lagsız kasmadan oynuyordum.Bu çok kötü oldu. Şimdi oyun oynayamıyorum bir de işin daha kötü yanı oyun yöneticilerinin ...inde bile değil .Bu durum daha canımı sıktı. Ben oyuna yönelik gelecek planlar yatırımlar düşünürken oyunda ben ve benimle birlikte başkaları da var ki facebook üzerinde bazıları dile getirdi bu garip bağlantı hatası yüzünden gerçekleşemeyecek