Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

otp kurdum fakat oyun girişi yaptıgımda ekrana gelmiyor:confused:

S.a beyler otp ye eaz 30 tl harcadım cash ilede 50 cash gitmistir.Artık biriniz yardım etsın okumadıgım konu kalmadı.Otpyi yaptım auto kod ile bilgisayarımdan giriyorum fakat oyuna girişinde otp sormuyor şimdi bu otpyi bosuna mı kurdum ben !!!
    Duzeltme konusunda bloke oldu felan cevaplar alıyorum 10 kez hatası ve bunu duzeltmek ıcın kaydımı yeniledim yeniden gonderdim tekrar ındırdım pc ye fakat tekrar yaptıgımda bile gene olmuyor otpde genel bir sorun mu var lütven yardım edin!

Senior Member Fauwk's Avatar
    Selam,

Girişte OTP sormamasının nedeni, OTP yi oyunda aktif etmediğinizden kaynaklanıyor. OTP NTTGame sitesine giriş yapınız ve resimde görebileceğiniz gibi '' Activation Setting '' butonuna tıklayın.

Açılan ekran ise '' Knight Online World Game Access '' i aktif konuma getirin ve hesabınızın daha fazla korunması için diğer bir buton olan '' Portal : Account Information '' kısmınıda aktif hale getirin. Bundan sonraki girişlerinizde ID ve Şifre girdikten sonra sizden OTP koduda isteyecektir.

Junior Member
    bunu yapıyorum daha sonra tek kullanımlık şifre istiyor onu yazıyorum (tek kullanımlık şifre 60 sabiyedeki yazdıgım şifreyi yazıyorum 10 kez bloke oldu yazısı gelıyor anladınız sizi onu) daha sonra olmuyor actıve butonuna bastıktan sonra 10 kez bloke oldu yazsını goruyorum napcam?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Quote Originally Posted by ReÄ°sPiRi View Post
    bunu yapıyorum daha sonra tek kullanımlık şifre istiyor onu yazıyorum (tek kullanımlık şifre 60 sabiyedeki yazdıgım şifreyi yazıyorum 10 kez bloke oldu yazısı gelıyor anladınız sizi onu) daha sonra olmuyor actıve butonuna bastıktan sonra 10 kez bloke oldu yazsını goruyorum napcam?
    OTP NTTGame sitesine giriş yapınız üst kısıımda '' My ICS '' sekmesinde açılan '' Resend OTP ID & Auth Code '' butonuna tıklayarak '' Resend Authentication Code '' kısmıyla devam edin bu sayede telefonunuza yeni bir ID ve Kod gelecektir. Daha önce bilgisayarınızda veya telefonunuzda kurulu olan OTP programını kaldırarak tekrar yükleyin, mesaj olarak gelen ID ve Kod u girerek yeni bir şifre belirleyin daha sonra AnyOTP Kod Uyuşmazlığı konusunda gösterildiği gibi saat ve tarih ayarlarını güncelleyin.

Tekrar OTP NTTGame sitesine tekrar giriş yapın, '' My ICS '' sekmesinden '' Test OTP Code '' kısmına tıklayın ve açılan ekrana tek kullanımlık şifrenizi girerek '' Test Now '' butonuna tıklayın.

Bir önceki mesajda bahsettiğim gibi '' Knight Online World Game Access '' ve '' Portal : Account Information '' kısımlarını aktif hale getirip oyuna giriş yapın.