Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Unhappy Genie süresi uzatılsın

herkezin dert yandıgı genienin süresinin uzatılmasını istiyoruz

1 paket genie 20 saat exp kasanlar için çok kötü durum

genie için para yetistiremiyoruz artık lütfen bu duruma bi bakın yetkililer :S

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kaç paket kullandıktan sonra bu istekte bulundun acaba ?

Haklısın. Sıkıcı ve masraflı bir durum. Özellikle satışlar döviz tabanlı olunca, günlük kurla beraber char kasmak iyice zengin işi oldu. Şahsen ben elle kasabildiğim kadar kasıyorum. Yanılmıyorsam aylık 4200 npoint miydi 4500 npoint miydi neydi maliyeti. El insaf dedim açıkçası.

Banned
    Genie'nin fiyatını 204 NPoint'ten, 149NPoint'e, Genie Hammer'ın fiyatını ise 248 NPoint'ten, 99 NPoint'e düşürüldü. Orion yapılan en kötü şeydi bu indirim. Bir sürü slot vardı yetmedi ks ile birbirlerini yediler sonunda 1000lerce char kasıldı sonradan satılmaya başlayınca kasmanında bi anlamı kalmadı bedavaya charlar satıldı. Dahada ucuza yapılacaksa uğraşmayalım direk 3, 5 bin kc koysunlar pustan alalım charları.

Quote Originally Posted by Rscc View Post
    Genie'nin fiyatını 204 NPoint'ten, 149NPoint'e, Genie Hammer'ın fiyatını ise 248 NPoint'ten, 99 NPoint'e düşürüldü. Orion yapılan en kötü şeydi bu indirim. Bir sürü slot vardı yetmedi ks ile birbirlerini yediler sonunda 1000lerce char kasıldı sonradan satılmaya başlayınca kasmanında bi anlamı kalmadı bedavaya charlar satıldı. Dahada ucuza yapılacaksa uğraşmayalım direk 3, 5 bin kc koysunlar pustan alalım charları.
    Öyle diyorsun ama kendimizi biraz karakter kasmak isteyen insanların yerine koyalım. Ben 80 level ile idare edebiliyorum. Sorun değil benim için. Fakat 150tl civarı şu an 1 aylık genie ücreti. Eee bir de exp premium alsa insan fiyat 250tl ye falan fırlıyor. Normal mi sence bu durum?

söyle söyleyyim exp pre alıp kasıyorz ama genie almaktan suana kadar kaç kere pre alabilirdik hem nttgame içinde bu iyi birsey olur cünkü bu durum çok useri yeniden knight oynamya çekicektir orionda slotlar dolu olabiirz bunu bilki diger swlerde cogu slotlar bombos genienin süresinin uzatılması durumunda cogu kişi expe dönüp rebirth ve lwl kasacaıktır buda knightn canlanmasına yeniden userlerin cogalmasına sebeb olacaktır . yetkililerden bi acıklama gelirse cok sevinicez

Junior Member
    bir macro bu kadar pahalı olmamalı

Junior Member
    bencede uzatılmalı hatta beles bile olsa yeridir böylelikle kxp problemi tamamen ortadan kalms ve knightta canlılık gelecektir

Senior Member MONAL's Avatar
    Nickname
    Mustafa Narin
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    IDostLaR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    aynen kardeşim bu konu hakkında çok konu açıldı çok kişi ankete katıldı ama her hangi bir gelişme olmadı gereken en kısa sürede yapılır inş maddi yönden yıprandık açıkçası.

Junior Member
    Genie bence aylık olarak satılmalı.PUS' tan direk aylık olarak alabilmemiz gerekmekte ve bunun fiyatı 3200 cash i geçmemeli.Benim düşüncem bu yönde.