Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 87
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by arguc92 View Post
    herkese iyi oyunlar...

Bildiğiniz gibi 27 haziran da clan turnuvası canlı yayınında gm andrepaul bi açıklama yapdı ve serverlerin birleşiceğini kesin olarak ilk ağızdan
    duymuş olduk. Serverlerin birleşmesi konusunda en çok birleşmeye ihtiyaç duyan sunucunun attila olduğu kanısındayım ve hepinizde beni destekleyeceğini düşünüyorum. Gerek pk ortamında canlılığın kaybolması gerekse pazar alanının ölü durumda olması bunun en iyi göstergisi.

Bundan yaklaşık 6 ay önce yapılan sunucuların birleşmesine dair açılan anket de bildiğiniz gibi attila sunucusu ephesus ile eşleşmişdi fakat o sıra serverde bulanın thedeepvictorius ve lsd clanları bunda etkin rol oynamıştı. Bu iki clanın serveri bırakması sonucu ephesus serverini kimse istemez duruma geldi.bende düşündüm ki attila oyuncularının birleşme konusunda forum içinde anket tarzı bir konu açma gereği duydum.
    Sizinde gönlünüzden geçen sunucuyu buraya yazması en iyi kararın alınmasında etkili olacağı kanısındayım.

Attila sunucusunun önde gelen clanlarından olan nomercy clanı olarak gönlümüzden geçen sunucu ressurection dur.
    Sebeplerine gelirsek ; hem attila sunucusunda hemde resssurection sunucusundaki item farkı diğer sunuculara oranla en az düzeyde. şimdi bazı arkadaşlar orda +4 item var tarzında feryatda bulunabilir merak etmeyin ressurection da oynayan bi arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda söylüyorum +4 itemlerin %90 ı silinmiş o konuda gönlünüz rahat olsun.
    Diğer sebep ise player düzeyi yani anlatmak istediğim böyle bir birleşme olması durumunda cz de dengelerin bozulmayacağı ve her iki sunucudan da gelen oyuncuların denk bir kapışma içerisinde olacağı.
    Son sebebim ise ressurection serverinin mele ağırlıklı bir server olması. Attila cz de rahatlıkla görebileceğiniz gibi pk sırasında 2 yada 3 parti mage oluyor geri kalan teamlar tamamiyle mele ağırlıklı. Hangi mele clan karşısında denk bir mele parti yerine 5 parti mage isterki

sizde gönlünüzden geçen serveri belirtirseniz en iyi sonuç alınır arkadaşlar.

Tekrar belirtmek istiyorum nomercy clanı olarak ressurection sunucusu tercihimizdir.

Konuyu güncel tutalım sonuçda serverimizin kaderini belirleyecek bir durum...

Ebolaaaaaa

RESSURECTİON andream/base BOŞ czde idare eder ama ATİLLA andream /base iyi cz bitik o yuzden 2 eşit sunucu olan

ATİLLA-RESSURECTİON birleşmesi lazim (pazar alani/item/pk hepsi eşit 2 güzel sunucu birleşme şart herkesin istegi bu yönde! KAN KAYBINI ÖNLEYİN LÜTFEN YÖNETİCİLER.!
    Last edited by husyen barco; 06-29-2015 at 10:55 PM.

Banned
    herkese iyi oyunlar...

Bildiğiniz gibi 27 haziran da clan turnuvası canlı yayınında gm andrepaul bi açıklama yapdı ve serverlerin birleşiceğini kesin olarak ilk ağızdan
    duymuş olduk. Serverlerin birleşmesi konusunda en çok birleşmeye ihtiyaç duyan sunucunun attila olduğu kanısındayım ve hepinizde beni destekleyeceğini düşünüyorum. Gerek pk ortamında canlılığın kaybolması gerekse pazar alanının ölü durumda olması bunun en iyi göstergisi.

Bundan yaklaşık 6 ay önce yapılan sunucuların birleşmesine dair açılan anket de bildiğiniz gibi attila sunucusu ephesus ile eşleşmişdi fakat o sıra serverde bulanın thedeepvictorius ve lsd clanları bunda etkin rol oynamıştı. Bu iki clanın serveri bırakması sonucu ephesus serverini kimse istemez duruma geldi.bende düşündüm ki attila oyuncularının birleşme konusunda forum içinde anket tarzı bir konu açma gereği duydum.
    Sizinde gönlünüzden geçen sunucuyu buraya yazması en iyi kararın alınmasında etkili olacağı kanısındayım.

Attila sunucusunun önde gelen clanlarından olan nomercy clanı olarak gönlümüzden geçen sunucu ressurection dur.
    Sebeplerine gelirsek ; hem attila sunucusunda hemde resssurection sunucusundaki item farkı diğer sunuculara oranla en az düzeyde. şimdi bazı arkadaşlar orda +4 item var tarzında feryatda bulunabilir merak etmeyin ressurection da oynayan bi arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda söylüyorum +4 itemlerin %90 ı silinmiş o konuda gönlünüz rahat olsun.
    Diğer sebep ise player düzeyi yani anlatmak istediğim böyle bir birleşme olması durumunda cz de dengelerin bozulmayacağı ve her iki sunucudan da gelen oyuncuların denk bir kapışma içerisinde olacağı.
    Son sebebim ise ressurection serverinin mele ağırlıklı bir server olması. Attila cz de rahatlıkla görebileceğiniz gibi pk sırasında 2 yada 3 parti mage oluyor geri kalan teamlar tamamiyle mele ağırlıklı. Hangi mele clan karşısında denk bir mele parti yerine 5 parti mage isterki

Tekrar belirtmek istiyorum nomercy clanı olarak ressurection sunucusu tercihimizdir.

Ebolaaaaaa

ELİNE SAGLIK KARDEŞ
    ressurection sunucusunda oynuyorum acil kan kaybina bi çözüm için eşit sunucu olan atilla ressurection birleşmesini istiyoruz BİRLEŞMEYE TAM DESTEK HERŞEY @ATİLLA @RESSURECTİON İÇİN

Member SUPERSAIYAJINNNN's Avatar
    Nickname
    SUPERSAIYAJINNNN
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    iki sunucuda da oynamış biri olarak katılıyorum düşüncene. attilaya bir bakayım diye girdim bugün. bütün eski arkadaslarım feryat ediyor ardream, base vs player olmamasından. resurrectiona baksan aynı şekilde ardreamda 1-2 kişi riote atross kovalıyor. item ve piyasa bakımından da yakından takip ettigim serverlar cok yakın piyasaları. bence bu birleşme şu an karakteri olan ama bu durumdan dolayı oyuna girmeyen bir çok oyuncuyu da oyuna geri döndürebilir.
    Last edited by SUPERSAIYAJINNNN; 06-30-2015 at 01:32 AM.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hurbieee444 View Post
    Bir Attila playerı olarak, zamanında yapılan oylamaya sadık kalınarak ve Ephesus'taki item dengelerinin de Attila'ya en yakın olduğunu düşündüğümden Ephesus ile birleşmesini en uygun görüyorum.Server birleşmelerinde item dengeleri yakın olduktan sonra, mele veya mage teamların cz de fazla olmasının bir kriter olmadığını düşünüyorum.
    Aynen katılıyorum.Resuda +3 +10 item bolluğu var.Atillanın bol itemli bi serverla birleşmesini doğru bulmuyorum.Önceki anketin sonucu Ephesus serverı ile birlesmesi daha uygun olacaktır.

Member SUPERSAIYAJINNNN's Avatar
    Nickname
    SUPERSAIYAJINNNN
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Aynen katılıyorum.Resuda +3 +10 item bolluğu var.Atillanın bol itemli bi serverla birleşmesini doğru bulmuyorum.Önceki anketin sonucu Ephesus serverı ile birlesmesi daha uygun olacaktır.
    2 serverda da bulundum ve şu an değerli +10 weaponlar attilada yaklasık 100 lira küsür daha ucuz sadece bazı lüks itemlerde bu fark 250-300 tlyi buluyor örnek olarak avedon,ms. dv, raum, chd,hb, gibi itemler de maksimum 100- 150 küsür lira ucuz attilada.
    taraflı yorum yapmayalım.

resurrection playeri bu birleşmeyi itemi için değil pk için istiyor. zaten item konusunda biraz daha avantajlı olacak kısım attiladır. lütfen karşınıza düşük seviyeli bir server almak için taraflı yorum yapmayalım maksat önemli olan pk.
    Last edited by SUPERSAIYAJINNNN; 06-30-2015 at 04:17 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by supersaiyajinnnn View Post
    2 serverda da bulundum ve şu an değerli +10 weaponlar attilada yaklasık 150-200 lira daha ucuz hatta bazı lüks itemlerde bu fark 350-400 tlyi buluyor örnek olarak avedon,ms. Dv, raum, chd,hb, gibi itemler de 100- 150 küsür lira ucuz attilada.
    Taraflı yorum yapmayalım.
    aynen öyle eşit bi sunucu varsa7

güncel sunucu birleştirme anketi olan atilla ressurection birleşmesidir

forumda herkesin istedigi birleşme bu.

Senior Member LadyBoss's Avatar
    Nickname
    AdmiraLBuldog
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LSD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ephesus'taki item dengelerinin de Attila'ya en yakın olduğunu düşündüğümden Ephesus ile birleşmesini en uygun görüyorum

Banned
    Quote Originally Posted by mesutesatx View Post
    eline saglik kardeş
    ressurection sunucusunda oynuyorum acil kan kaybina bi çözüm için eşit sunucu olan atilla ressurection birleşmesini istiyoruz birleşmeye tam destek herşey @atilla @ressurection için
    aynen itemler eşit ve denk çok guzel bi pk alani olucak

atilla ressurection birleşme destek
    Last edited by mesutesatx; 06-30-2015 at 04:03 AM. Reason: S

Banned
    herkese iyi oyunlar...

Ebolaaaaaa

eşit itemler birbirine en yakin 2 sunucu aktif pk alani

atilla ressurection birleşme eline saglik cok iyi yazmissin

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SUPERSAIYAJINNNN View Post
    2 serverda da bulundum ve şu an değerli +10 weaponlar attilada yaklasık 100 lira küsür daha ucuz sadece bazı lüks itemlerde bu fark 250-300 tlyi buluyor örnek olarak avedon,ms. dv, raum, chd,hb, gibi itemler de maksimum 100- 150 küsür lira ucuz attilada.
    taraflı yorum yapmayalım.

resurrection playeri bu birleşmeyi itemi için değil pk için istiyor. zaten item konusunda biraz daha avantajlı olacak kısım attiladır. lütfen karşınıza düşük seviyeli bir server almak için taraflı yorum yapmayalım maksat önemli olan pk.
    Taraflı olan ben değil sensin.Pk ortamı icin serverın pvp gibi olmasına gerek yok.Oyun sadece pk atmaktan ibaret değil.Resuda bol +3 +10 item var.Oyuna yeni başlayan birisi farm yapmak istese sence farm yapmasının önemi kalır mı?Herkes oyuna siz gibi para yatırmak zorunda değil.O yuzden Atilla serverının hem pk hem farm hem etkinlik olması icin Ephesus serverı ile birleşmesi en doğru birleşim olacaktır.