Results 1 to 2 of 2

Arkadaşlar cr-ile ilgili okursaniz sevinirim

A HAYIRLI GÜNLER Arkadaşlar Hepinizden ALLAH RAZI OLSUNDA. ÇOGUNUZ İLLEGAL KİŞİLERİ ÇEKİYORSUNUZ RESİM VİDEO YA BURAYA PAYLAŞIYORSUNUZ .SİZ GM MODORETOR DEGİLSİNZ NİYETİNİZ SAMİMİYSENİZ İLLEGALSİZ OYUN OLSUN. NTTGAME EKİBİ BU İLLEGAL KOPS YAZILIMI İSTESE BİTİRİR. YALNIZ GELİR KANYAĞINIĞIN BİR KISMI ODUR. SİZ BURADA ÇABA GÖSTERİYORSUNUZ KONU AÇIYORSUNUZ TAMAM YANLIŞ YERE KONU AÇMIŞ OLABİLRSİN .İNSANLIK HALİ YALNIZ BENİM NEYİME GM-MODORETORU VAR İLGİLENECEGİNE ONUN GÖREVİNİ SEN GORUYORSUN.MAKSAT DESTEK OLSUN YANLARINDA KOPEK KADAR DEĞERİNİZİ VERMİYORLAR.BENİM BU DURUM ZORUMA GİDER BEN KARIŞMAM. YETKİLİ KİŞİ PEK İLGİLENMEYİP DURUMU USERE BIRAKIYORSA BU OYUN ARTIK BİTMİŞ DEMEKTİR. ZATEN HERŞEY TİCARETE DÖKÜLMÜŞ DURUMDA {Bu oyunda torpil}bazi devreye girmiş . Benim Çarim banlanmış ticket atiyorum hep otamatik cevap arkadaş.Bende sinirlendim ağir konuşdum. Burda bi yetkilide araştirip Çarin bundan banlanmış . Demedi Siteye erişeme bile block yedim. Hatta burda konu açıyorum Siliyorlar. Yalnız Benim Çarim Haksız yere Banlandı. Bende emeğim boşa gidince hakkımı aradım HAKKI BULAMADIM. İLLEGAL ÇAR AÇTIM Kullandım.Yalnız benim Haksız yere Madende Çarimi Banladılar Madende. Bende ticket attim hep olumsuz net cevap vermediler Hakkımı aradim .Onun Üstündeki emeğimi alip bırakmadan İllegal yazilim Kullandım ama bn kasarken açtım tek başıma adamlar krovazdaki.kosperi.czde npt yapani görmüyor Beni banladılar.Hakkımı savunmuyorum Çarim erişime kapattılar siteye Ona ve bu ilgisizlige üzülüyorum.Yalnış Bişe Konuşduysam HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLAR. Ben bu oyunu yıllardır oynarım Yalniz Baktımkı Artik para basmadan çar bile dizemiyorsun . Çarim Açılmayabilir yalnız . Erişime kapatmışlar. Çarimi Hakkınızı helal edin. Bundan Sonra Siz biraz düşünün Size değer vermeyen Kişilere Siz Yardim etmeyin. Hayirli günler.MythGideona Orion {Boş Konuşacak arkadaşlar hiç yorum yapmasın Birbirimizi Kırmayalım.}
    Last edited by FerdArslan; 05-06-2015 at 07:52 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hile kullananları ayırmıyoruz. Oyun kurallarını ihlal eden herkes oyundan engelleniyor siz de kullanmışsınız siz de engellenmişsiniz. Herkes gibi kullanmayacaktınız ve böyle bir sorun yaşamayacaktınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.