Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Error! OTP Login failed with unknown issue...

Merhabalar. Oyundan çıkıp girmek istediğimde hiç hatalı giriş yapmamama rağmen otp bana 10 hatalı giriş olduğunu ve otp hesabımın bloke olduğunu söylüyor. Çözüm için konularınızda bahsettiğiniz gibi saat zaman dilimini ayarlıyorum, otp yi pc den kaldırıyorum,reset ve resend kısmını yapıp yeni kod ve şifre alıyorum, time synchronization yapıp test ediyorum kabul ediyor ve oyuna giriyorum. Ancak oyundan çıkıp tekrar girmek istediğimde konu başlığındaki aynı hatayı almaya devam ediyorum. Bu 12 gündür bu şekilde devam ediyor. Ayrıca bahsettiğiniz konuda www.time.gov adresine girdiğimde saati türkiye saatinden 1 saat geride gösteriyor. Ona göre ayarlayıp 1 saat geriye alsam bu seferde saat uyuşmazlığından otp error alıyorum. Yani kısacası bahsettiğiniz konulardaki herşeyi harfiyen yerine getirmeme rağmen sorunum düzelmiyor. Oyunda gün içerisinde 20 kez girmek istesem bana 100 cashe mal oluyor. Eğer bahsettiğiniz konular dışında bir çözümünüz yoksa oyunu bırakmak zorunda kalacağım çünkü sinir stres sahibi oldum artık. Konunun çözümü için önerilerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim...

Junior Member
    ++++++++++++++++

Junior Member
    Sıkıntının düzelip düzelmediği hakkında bilgi verecek bir yetkili yok hala sanırım. Tam 72 saattir oyundayım çıkmaya tırsıyorum çünkü cash kalmadı. Sorun giderilmedikçe almayada pek niyetim yok açıkçası....

Quote Originally Posted by Yarmageddon View Post
    Merhabalar. Oyundan çıkıp girmek istediğimde hiç hatalı giriş yapmamama rağmen otp bana 10 hatalı giriş olduğunu ve otp hesabımın bloke olduğunu söylüyor. Çözüm için konularınızda bahsettiğiniz gibi saat zaman dilimini ayarlıyorum, otp yi pc den kaldırıyorum,reset ve resend kısmını yapıp yeni kod ve şifre alıyorum, time synchronization yapıp test ediyorum kabul ediyor ve oyuna giriyorum. Ancak oyundan çıkıp tekrar girmek istediğimde konu başlığındaki aynı hatayı almaya devam ediyorum. Bu 12 gündür bu şekilde devam ediyor. Ayrıca bahsettiğiniz konuda www.time.gov adresine girdiğimde saati türkiye saatinden 1 saat geride gösteriyor. Ona göre ayarlayıp 1 saat geriye alsam bu seferde saat uyuşmazlığından otp error alıyorum. Yani kısacası bahsettiğiniz konulardaki herşeyi harfiyen yerine getirmeme rağmen sorunum düzelmiyor. Oyunda gün içerisinde 20 kez girmek istesem bana 100 cashe mal oluyor. Eğer bahsettiğiniz konular dışında bir çözümünüz yoksa oyunu bırakmak zorunda kalacağım çünkü sinir stres sahibi oldum artık. Konunun çözümü için önerilerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim...
    Neden 5 Cash Veriyorsun Daha Doğrusu Cash İle Nasıl Giriyorsun ?

Senior Member Lazuri08's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Otp yi silip tekrar kurun, kimlik doğrulamayı yeniden cebinize isteyin,şifrenizi belirleyip giriş yapabilirsiniz.

Senior Member Fauwk's Avatar
    OTP'yi mevcut aygıtınızdan uninstall yapıp , tekrar aygıtınıza indirerek kurulumu gerçekleştiriniz.

Mevcut olan OTP ' nizi sıfırlayıp yeni bir ID ve KOD aldıktan sonra giriş yapıp şifrenizi belirleyiniz , şifre belirledikten sonra TIME SYNC kısmından , zaman dilimini güncelleyip giriş yapmayını deneyiniz.

Sorun devam ederse , yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Junior Member voxvanti05353's Avatar
    Nickname
    VoxVox
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    InterAction
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sorun ne sende ne de OTP'de. Hesabının şifresi 2. şahıslar tarafından ele geçirilmiş. 10 kez hatalı giriş oluyorsa ve bunu sen yapmıyorsan 2. şahıslar tarafından oluyordur. Derhal bilgisayarı formatla. Sosyal paylaşım sitelerinde (facebook, twitter, skype,..) üyeliğin varsa o üyelikler üstündeki tüm hesaplarını kontrol et. Bu platformlarda biz anlamasakta tıklayacağımız bi linkle virüs bulaşmış oluyor. O bakımdan virüs bulaşıp bulaşmadığına emin ol. Bunları yaptıktan sonra siteden hesabının şifresini değiştir. OTP yi tekrar aktif hale getir. OTP bloke olduğu için "Error! OTP Login failed with unknown issue" hatasını alıyorsun. Bu işlemleri nerden yapacağını bilmiyorsan sırasıyla Anasayfadan NTTGAME SERVİSİ - ICS Servisine Git - Hesabım - ID PASS - Hesabım Bölümünden AnyOTP Aygıtını Sıfırla. Bu işlemler sırasında telefonuna onay kodu gelecektir. Bu sayede OTP aktif duruma geçer ve hata almazsınız. İyi oyunlar.