Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    Senior Member
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    koxp ile 83 yapıp sonra koxpu bırakıp banlandıktan sonra da koxp kullanmıyordum ki neden banlandım gibi bir şey olmuş bu

Member _ArwenA_'s Avatar
    Nickname
    ARVENA
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GameOfThrones
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kaldirim123 View Post
    koxp ile 83 yapıp sonra koxpu bırakıp banlandıktan sonra da koxp kullanmıyordum ki neden banlandım gibi bir şey olmuş bu
    Quote Originally Posted by vjpsolidxxvgp4 View Post
    küfür etmeyeceksin. ediyorsan burada boşa konu açmayacaksın. genie ile kasıyorsunuz eliniz boşa çıkınca millete küfür ediyorsunuz. Eğer ki zararı varsa kullanma en iyisi.
    Beyler siz ne diyorsunuz ya?

Bazen öyle msjlar okuyorum ki, forumda geleceğe dair yöneticilik planlarınız varda birilerine yamanmaya çalısıyorsunuz gibi.

Benim açtığım konu ve eskiye dönük sürekli banlanmaktan duydugum şikayetle sizin bu söylediklerinizin ne alakası var.

Senior Member
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _ArwenA_ View Post

Bazen öyle msjlar okuyorum ki, forumda geleceğe dair yöneticilik planlarınız varda birilerine yamanmaya çalısıyorsunuz gibi.

Benim açtığım konu ve eskiye dönük sürekli banlanmaktan duydugum şikayetle sizin bu söylediklerinizin ne alakası var.
    senin ve senin gibilerin bu oyunda yeri yok. Bunu size kim yapıyorsa helal olsun. Küfür de acizlerin işidir.

Quote Originally Posted by _ArwenA_ View Post

geç bu ayakları geçmişe dönük atılmayacak da yaptığınız yanınıza mı kalsın. küfür etmeyeceksin. atılsın ki sizin gibiler 3 günde olsa oyundan temizlensin.

Member _ArwenA_'s Avatar
    Nickname
    ARVENA
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GameOfThrones
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vjpsolidxxvgp4 View Post
    geç bu ayakları geçmişe dönük atılmayacak da yaptığınız yanınıza mı kalsın. küfür etmeyeceksin. atılsın ki sizin gibiler 3 günde olsa oyundan temizlensin.
    Quote Originally Posted by kaldirim123 View Post
    senin ve senin gibilerin bu oyunda yeri yok. Bunu size kim yapıyorsa helal olsun. Küfür de acizlerin işidir.
    2. sayfayı açın orda bir sürü ksc, video ve link mevcut onları adam gibi okuyun/izleyin bize küfür edip

her türlü pisliği yapanlara yerimizde olsaydınız nasıl tepki verirdiniz onu düşünün empati yapın sonra gelip

burda usturuplu yorum yapın.

Biz niye banlandık demiyoruz, her ne kadar karaktersizlik edip hakaret ettilerse de bizde dayanamayıp

bu insanlara cevap verdiğimiz için ceza almayı hakkettik diyoruz, ama 2 hafta önceki bu tartısmalardan

dolayı 3 kere üst üste banlarımız acıldıkça ban yememizin adaletsizlik oldugundan bahsediyoruz.

İnsanlar haklarını ararken yorum atacaksanız önce bütün sayfaları okuyun bilgi sahibi olun

sonra yorum atın.

Böyle laf-ı guzah ederek, konuyu trollemekten baska birşey yapmıyorsunuz
    Last edited by _ArwenA_; 03-27-2015 at 04:16 AM.