Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus

otp eror hatası ne zaman düzelicek??

cep telefonundan int. bağlanıp oyuna girdim.Birkaç saat sonra çıktım ve yeniden girmek istediğimde otp eror verdi.Otp aygıtını 0 lamama rağmen yine eror veriyor.Gecen ayda durduk yere aynı hatayı almıştım her ay otp 0lamak zorunda kalıyoruz.Nezaman düzelicek exp Premium aldım rebht kasmaya ugarşıyorum Premium boşa gidiyor.Otp i kaldırsak bi dünya item var soyulmamız an meselesi olur.
    Konu ile ilgilenen varmı?

Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    otp aygıtını 0 lıyorum siliyorum tekrar kuruyorum fakat yinede error diyor

Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Farklı zamanlarda 3 ayrı farklı ıp den giriş yapıyorum onla bi alakası varmı eve gelip baglandıgımda hata vermez oldu

2 hafta oldu halen biletlerime bakilmadi!

Member RushPower's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIIQINELSAIIII View Post
    cep telefonundan int. bağlanıp oyuna girdim.Birkaç saat sonra çıktım ve yeniden girmek istediğimde otp eror verdi.Otp aygıtını 0 lamama rağmen yine eror veriyor.Gecen ayda durduk yere aynı hatayı almıştım her ay otp 0lamak zorunda kalıyoruz.Nezaman düzelicek exp Premium aldım rebht kasmaya ugarşıyorum Premium boşa gidiyor.Otp i kaldırsak bi dünya item var soyulmamız an meselesi olur.
    Konu ile ilgilenen varmı?
    Bazen farklı ip'lerdn giriş yapıldığı için OTP sistemi girişe izin vermiyor vede OTP'yi sıfırlamak hiçbir şeyi düzeltmez Bloke olmadan OTP yi sıfırlama Bloke olması içinde 10 kere kodu yanlış girmen gerekmektedir.
    Hayatta öyle seçimler yap ki; Kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin..

Member
    Nickname
    ZhenWang
    Class
    Warrior
    Clan
    NothingTolerance
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    OTP programına zaman güncellemesi yapmayı deneyin bide KSC falan olursa daha net anlarız sorunu

Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    2 gün geçti sabah girim dedim iş yerinden cep telefonunu modem yaparak giriyorum ıd pass yazıyorsun otpnin bize verdiği şifreyi girdiğimde eror veriyor.
    2gün önce resetledim sildim yeniden kurdum düzeldi.Düne kadar bi sorun yoktu.Sorun nerde net kaynaklımı?Baglantı hızı ilemi ilgili yoksa sitede bi sorunmu var.Bikaç defa daha denicem yine blockluyacak diye denemiyorum.

http://i.hizliresim.com/Yv78bD.png

http://i.hizliresim.com/mGWgL2.png

http://i.hizliresim.com/aob8Xd.png
    Last edited by IIIQINELSAIIII; 03-27-2015 at 04:37 AM.

Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Ya üstteki yazınızı kacırmışım dikkat etmememişim. Bloke olsun önemli değil yeterli miktarda chas mevcut ama uğraşması işte skıntı :d Sorun 3 farklı ıp den
    giriş yapmamdan kaynaklanıyor sanırsam.Bilgilendirme için teşekkürler.

Junior Member
    Gyp-188-16643

Member
    Nickname
    IIIQINELSAIII
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Her nedense bi sorun olduğunda ilk önce sorunu kabullenmiyor ntt.Büyük bi çoğuluk tan ses gelmediği birkaç kişinin sorunu olan birşeyleri sorun olarak görmüyor.Düzeldi zannettiğim otp hatası hala var birkaç defa doğru düzgün giriş yaptıktan sonra otp gene hata vermeye başladı.
    Biz bu oyunu evden de oynuyoruz yeri geliyor iş yerindende yeri geliyor kafedende yani değişik ıp den girdiğimizde otp olmamalımı hesabmızda.
    Düne kadar böyle bi sorunumuz yoktu şimidi niye var? Güvenlik diye kurduğumuz sistem oyuna girişlerimiz engelleyip zamanımızı çalıyor.
    Dahası her birkaç günde hata verip 5 er 5 er chaslerimizi götürüyor.Millet uzaya cıktı on yıldır var olan oyunun sorunlarına çözüm bulunamıyor.