Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 54

Exclamation Telefonuma yeni otp ıd şifre gelmiyor!!!

otp yi pc den kaldırıp telden girmek istedim önce tamamen kaldırdım otp yi sitesindenden sildim sonra yeniden kayıt oldum hesabım bolümündne otp kodunu tekrar yolla diyorum otp kodunuz başarı ile gönderilmiştir gibisindne bir yazı çıkıyor fakat telefonuma kod felan gelmiyo tam 7 defa denedim 35 cash gitti ama hiç birinde de kod gelmedi yardım lütfenn !!

Junior Member
    aynı sorun bendede var

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkdasım aynı sorun bendede war nasıl olcak bu 40 np poınt gıtı arkdası bu nasıl olcaK...

aynen öyle çözüm bekliyoruz halan bugun giremezsem cıldırırım valla o utc kacırırsam

Junior Member
    beyler 27 sinde bakım olucak diyo otp de sitesinde ama ne kadar bi sure onu demiyo

Registered Users
    ICS Sistemi Hakkında Bilgilendirme

Yukarıdaki konuda detaylı bilgilendirme mevcut.
    Bakımın sona erdiğini belirten duyuru ya da konu güncellemesi yapılmadığı sürece belirtilen işlemleri yapamazsınız.

Junior Member
    bakım bu gece bitermi yarınmı biter bişey desenizde bizde surekl, pc basında beklemesek ona gore

Junior Member
    Merhaba Değerli NTTGame Oyuncuları

ICS web sitemiz üzerinden yapılacak olan bazı işlemleri geçici süreliğine kullanılamayacaktır.

- Yeni üyelik sonrası OTP bilgilerini içeren SMS'in iletilmesi.
    - Mevcut üyeliği olan oyuncularımızın yapacakları OTP bilgilerinin SMS ile alma işlemi.
    - ICS üyeliğinin silinmesi için SMS alımı.

Lütfen konuyla ilgili olarak güncelleme yapılıncaya kadar ICS web sitesi üzerinden işlemlerinize ara veriniz.

NTTGame Ekibi.

Burda hangi gerekli bilgi mevcut acaba sadece bakım var diyo bi sure vermemissiniz mileet surekli chaslier gitiyo

Junior Member
    böyle birşey var mı ya, bakım var kapattık, son 5 ayda kaç gün dogru düzgün kod gönderdiniz? oyundan soguduk yeter artık. cashler gitti kod gelmiyor. çözelim bu işi bu gece

Junior Member
    moderatör arkadaslar biraz objektif olun, burda magdur olan biziz, biz var oldugumuz için bu oyun var.. milletin işi gücü yokta sizle mi ugrasacak? akşamdan akşama oyun keyfimiz var ona da giremiyoruz. otp kodu gelmiyor arkadas bu nasıl iş? siz cash satarken parasını hemen alıyorsunuz ama beklemeden, yok ya bu oyun oynanmaz hale gelmiş...