Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 54
    Junior Member
    şimdi bana cevap olarak yukarıdaki yazıyı kopyalayıp yapıstırmayın. oyunda oyuncu kalmadı bu davranıslarınız yüzünden. eskiden her serverin en az 3 bölümü oluyor şimdi bir cogu teke düştü. bırakın artık maval okumayı. hala oynayan oyuncularda bu otp sistemi yüzünden bırakacak. bu kadar bakım mı olur?

Junior Member
    sabahdan beri bekliyoruz bu saatda bakımmı olur ne zaman düzelicek bari onu diyin

Senior Member LIDERON's Avatar
    Nickname
    KAMOOOOOONSEXY
    Class
    Rogue
    Clan
    KnightOnlineWorld
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Oriona bakalım dedik ics-otp yapıyorum ama id kod gelmiyor cıldırmak üzereyim bende hadı hayırlısı

Junior Member
    1 hafta düzelmez artık bırakacam bu oyunu ya....

Junior Member
    np kalmadı şimdi düzelince cash almak zorunda kalıcaz, böyle saçma sey mi olur? ücretsiz diyorlar heray 100 cash gidiyor. ayda 15 gün bakımda bu nasıl güvenlik sistemi? şirket yaptıgınız bariz belli bişey anlatmayın bize...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadasım paraları cebe atmaya gelınce atıyonhzda otp mı yapamıyonuz pes vallaha utc giti hersey giti sagolun var olsn ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN COK SAGOL

Saat sabah 4 den beri bekliyorum arkadaşlar exp preminyum yukledim giden saatlerin hesabını kim vercek 60 lwl çarı sabahtan bu saate ben 8 lwl kasardım ayıpdır gunahtır paramızla rezil oluyoruz bi saat bi bilgi verin bari

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Nalet olsun be wallaha canımdan bezdim yeter lan yeter sizin yuzunuzden ne utc kaldı ne bise kaldı nolcak he nolacak simdi exp pre aldık lwl 55 olduk tlf aktarak dedik ama olanlara bak simdiye ben 65 hatta gorewlerle 69 olmusdum yeter be bılgı mevcut dıyorsunuzda k.b mılet salakmı neeyın acıklamasını yaptınız su tarihde acılacak deyin bari bizi enayi yerine koymayın arkdas yeter KOS KOCA NTTGAMENIN YAPTI ISE BAK 50 np point verdik br

Junior Member
    arkadaslar suanda deneyecen var mı? bende cash kalmadı deneyemiyorum..

Junior Member
    2 chardan 200cash gitti en son destek kısmında okudum sorun varmıs keşke her yere yazsalardı sorun var diye ins hiç olmada id pas gonderiler
    yoksa cash yukliycez yine