Results 1 to 7 of 7
    Senior Member llLODOSll's Avatar

GM ve Mod Lütfen iceri

SLM Hayırlı Hafta Sonları Derdimi söyle anlatmak istiyorum

Ben yeni Sunucu kxop olmaz diye Asgard Bırakdım yeni Sunucuda başladım

ve anladım ki yanılmışım İlegal kişi eslnat para solt ve eslant Bos kesiyor ve Sh ile ucuyor

Cr konu bakar sanız ksc ve verdigim PM leri incelerseniz daha iyi anlarsınız

Not Mod lütfen konu kitleme
    K.g

http://forum.nttgame.com/forum/forum...#axzz3QOX4lXuz

Senior Member
    Aynen öyle kanka sabah savaşa girdim humanların % 90 nı kosperdı.Gelen kesti giden kesti kalan legallerde 400 np anca getirdi.

- CR raporları incelensin lütfen.

Quote Originally Posted by Jeffreyy View Post
    Aynen öyle kanka sabah savaşa girdim humanların % 90 nı kosperdı.Gelen kesti giden kesti kalan legallerde 400 np anca getirdi.

- CR raporları incelensin lütfen.
    Aynen kanka verdigim Para acıyorum ve Burda GM Sesleniyorum 7/24 dedi sistem CR raporları incelensin verdigim Karakter pmleri suan 2 3 online durum da

Senior Member
    Quote Originally Posted by llLODOSll View Post
    Aynen kanka verdigim Para acıyorum ve Burda GM Sesleniyorum 7/24 dedi sistem CR raporları incelensin verdigim Karakter pmleri suan 2 3 online durum da
    Farkı koymuşsun bana 3 lvl item yapıyorum ama bir yandan MS dir DB dir falan.Sen profsun kro set +6 yaptım 7 e atmaya kıyamıyorum kıyamayınca yanıyor tecrübelerini biz forum üyleriyle paylaşırsın artık
    Last edited by Jeffreyy; 01-31-2015 at 10:50 AM.

Quote Originally Posted by Jeffreyy View Post
    Farkı koymuşsun bana 3 lvl item yapıyorum ama bir yandan MS dir DB dir falan.Sen profsun kro set +6 yaptım 7 e atmaya kıyamıyorum kıyamayınca yanıyor tecrübelerini biz forum üyleriyle paylaşırsın artık
    Emeklere Sazık 100tl Genie ve Genie Hammer cekdim ama millet Koxpla oynuyor Yetkili biri demiyor ki Haksınız

Nerden Bu millet Nerde bu oyuncular

Senior Member
    Quote Originally Posted by llLODOSll View Post
    Emeklere Sazık 100tl Genie ve Genie Hammer cekdim ama millet Koxpla oynuyor Yetkili biri demiyor ki Haksınız

Nerden Bu millet Nerde bu oyuncular
    Dün 170 TL verdim MS çektim . Her hafta 1600 Cash net alıyorum . Sunucuya başlarken 6 k Cashi kapıda bıraktım zaten . Ve üzerine MSN Bug,Koxp gibi durumlardan arınamıyoruz . Bir de sömestır tatili girince araya hiç çekilmez oluyor bazı oyuncular . Canımız sürekli sıkılıcak bence . Böyle tahammül ederek oyun oynayabileceğiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by raki134 View Post
    sizin gibi enayiler varken adamlar neden ilgilensinki nasıl olsa para geliyo bide diğer konularda bedavadan avukatlıklarınıda yapıyon daha ne olsun senin gibisini nerde bulcaklar tam sağımlık sığır
    Haklı olabilirsin ama sadece sığır konusunda,üslubun berbat . İnsanlara sayıgıyı bilmiyorsun . Beni muhattab alabileceğin bir konu yok .