Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Ntt game ve gm lerin dikkatine

Ntt game yetkilileri ve gm lerin dikkatine :eğer bu oyundan para kazanmak istiyorsaniz oyundaki hileve buglari kaldirmalisiniz.bizler para ve zamanimizi vererek premium alip k0xp lar karşisinda elimiz kolumuz bağli kalip birşey yapamiyorsak ve sizler bunu görmezden gelip izin veriyorsaniz(izin verildiği alenen açik)oyunun akibetinin ne olacağini biliyorsunuz demektir,bir k0xperin söyledği şu hiç bir gm beni banlayamaz bu cesareti bulan diğer k0xperler de slotlari işgal edip premium alip kasmaya çalişanlarin hakkini gasp ediyorlar (nttgame ve gm lerin sayesinde).göstermelik banlamalar kimsenin dikkatinden kaçmiyor.oyuna çeki düzen verip temiz bir iş yapmak istiyorsaniz gm lerin adlarini sitelerde vermeyin ki k0xper gm online olduğu zaman kendini dc ettiremesin .emc ve karus bölgesinin her yerinde k0xper var .cz ye gelecek olursak belli clanlara iltimas geçildiği çok belli oluyor her türlü tbl ve destek proğramlarini kullana bu oyunculara neden göz yumuluyor yoksa ayni kaptan mi yiyorsunuz....

Junior Member

7/24 kontro mu ?

21.122014 saat 02.01 itibarıyla resurrection cz de ImDooM adlı mage ve human eslantta adını sayamıyacağım kadar k0xper var bunun neresi 7/ 24 kontrol güldürüyorsunuz .

Member D3vr1mC11's Avatar
    Nickname
    BeyazGuverCin
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    sayın Pochette 30/11/2014 saat 21 11 de hesabım bloke edildi ticket attım ve gelen oto cevap ta benim hesabım üzerinde inceleme yapmış oyun içi gm ve illegal program kullandığımı İleri sürmüş bu tamammen asılsız bir suçlamadır bu düpe düz hakaret 7 yıl nedemek bilirmisiniz ?

bakın anatoliada 80 lwl asas yan car 78 lwl 69 base varrior larım var ve ben bu carları lwl jump ile seviye atladım ve anatolia nın tadı kaçtı yani clan ca arkadaşlar başka servere geçtiler bende humandım karus bastım , bi müddet takıldım akşamdan akşama, bu en son ki gelen lwl jump geldi ve gaia da priest açtım ve açıldığı günden bu güne kadar toplam seviyem 78 lwl ben bu lwl leri bdv chos jr ve expi görevleri ile yaptım yani kosper birisi olsaydım !! server açıldığı günden bu güne 1 lwl den 78 değil belki 83 olurdum bu suçlama zoruma gidiyor gerçekten kendimi ifade etmek adına 24 gündür form la içli dışlı oldum oyun falan içimde bir gram sevgi bırakmadı GM Haksız yere suçladı Masum birinin Hakkına girdi yani bu durum zoruma gidiyor ben NTT GAME NİN OFİSİNİ ZİYARET ETMEK istiyorum bu nasıl olabilir bunu gerçekleştirmem lazım hem adalet yerini bulacak hemde benim kosp kullandığıma dair kanıtı göstermelerini ve ADLİ sürecin başlatılmasını yani hakkımda suç duyrusunda bulun malarını isterim Kim haklı kim haksız çıksın ortaya ben suçlu isem eğer cezamı cekerim ama suclu başkasıysa haklarımı geri alır ve oyun içinde kaybettiğim herşeyi de isterim fazlasıyla bu bir hata ve düzeltilmesi gereken bir sorun gerçek suçlular kol gezerken suçsuz gunahsız birisini engellemek haksız rekabete yol açıyor

Member ZephryuS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Aşağıdaki konudan haberiniz yok sanırım.

7/24 Oyun İçi Kontrol!
    Sizin hiç bir şeyden haberiniz yok bence. )