View Poll Results: Border Defanse War ( BDW ) Sorunu Hakkında !

Voters
262. You may not vote on this poll
  • Border Defanse War ( BDW ) Eski Haline Gelmeli

196 74.81%
  • Border Defanse War ( BDW ) Esnasında Maradona Atma Sorunu Güncellenmeli

95 36.26%
Multiple Choice Poll.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 191 to 192 of 192
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Prouble View Post
    Bdv dedimi akan sular durur en sevdigim event ama durduk yere otomatik disari atmasi insani kanser ediyor acil çözülmesi lazım tam destek
    Abi mageyim ya 4 adam alıyorum def az olunca doğal olarak kesiyorlar bana oynuyorlar tp falanda yapınca direk atıyor önde olsak bile.Kaç kez fotosunuda paylaştım burada.Öndeyken atınca.

Senior Member
    Kardeşim bdw de itemi olanı enayi yerine koymayın artık. Biz emek + para verip item yapmışız, afedersiniz poposunda donu olmayan arkadaş gelip bizi kesiyor çatır çatır. İtemli itemsiz nasıl eşit olabilir kardeşim hadi lwl farkları var bunları herkes 80 lwlmiş gibi kuru atak-defans eşit olabilir herkesin kendi jopunda. Ama item alana itemli adama yapılan haksızlık ve saygısızlıktır bu...Yeter kardeşim yeter haksızlığa adaletsizliğe DUR diyorum arkadaşın yazdığı gibi +80 de olmalı artık bdw senelerdir 80 lwlde kaldık milletten geri kaldık tuttunuz bdw sayısını azalttınız yerine saçma sapan royalemidir nedir getirdiniz zaten geçici bi etkinlikmiş etkinlik gidiyor sonra ama yerine herkesin sevdiği bdw geri gelmiyor bu ne saçmalık...bdw den atmasına zaten hiç girmiyorum ortada bişey yok atılıyosun dışarı :S komik bi durum darılmayın seneler önce Kallugadan girdiğimiz bdw ler bundan iyiydi... derhal sorunlarımıza çare bulun lütfen saygılar...