Results 1 to 6 of 6
    Member
    Nickname
    lAkonbiLl
    Class
    Priest
    Server
    Athena
    Race
    Karus

Ne kadar yetkili varsa baksin, restorasyon hakkinda.

Es Selamu Aleykum
    Merhabalar.

Ozellikle gorevli arkadaslar bakiniz , 08.07.2014 tarihinden beridir magdurum, bu restorasyon firsati cikmadan once itemlerim geri verilmiyecekti bende oynu sildim PC den bir daha oynamiyacaktim , tesadufen forumda restorasyon firsati denilen bir konu gorunce , cok sevindim ve cok mutlu oldum , hemen ticket yolladim , ve yaklasik 3 ay etti bir netice alamadik , bekleriz onemli degil , onemli olan konu , o kadar etkinlik yapildi o kadar yarismalar duzenlendi , clan yarismasi bilmem event yarismasi vs. O kadar yenilikler duzenlendi , bir Ticket cevap gelmedi , biktim usandim beklemekten , bir adam cok sevmis, sevgilisinden ayrilinca intar etmek ister , son anda sevgilisi ona geri gelmek ister , fakat cok gec olmustu adam ayagini sandelyeye vurmustu coktan havada cirpiniyordu, sevgilisinin gelecegini anliyan adam olmemek icin direniyor, oysa sevgilisi yokken olecekti, simdi olmemek icin cirpiniyor , yeter artik ya kesin ipimi yada sallandirin beni olsun bitsin.. Anlayana! !!
    Last edited by NTTspiel; 10-23-2014 at 11:07 PM.

Senior Member
    Nickname
    Jackquelinem
    Class
    Warrior
    Clan
    321
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Dostum cevap gelmedi mi hiç ?

Member
    Nickname
    lAkonbiLl
    Class
    Priest
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Email degismesi lazim denildi en son onu degisip cevap vereli 2 ay oldu hale bekliyoruz

Senior Member
    Nickname
    Jackquelinem
    Class
    Warrior
    Clan
    321
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    Tamam onu değişti güzel başka ne yazdilar? peki kayit altına mı alındı resterasyon için

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by caglarslan View Post
    Tamam onu değişti güzel başka ne yazdilar? peki kayit altına mı alındı resterasyon için
    buda bizden bende senin gibiyim kardesim mailim degisti ve bekliyorum.... bir umut bugun gelir diyiyordum bugunde gelmedi... daha cok bekleriz bu gidisle

Member
    Nickname
    lAkonbiLl
    Class
    Priest
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Kardes restorasyon icin yeni e posta istediler aradan 2 ay gecti bekliyoruz)