Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    varsa boyle bırsey. kı olmadıgını kımse ınkar etmesın. klan turnuvasında serverlardan adam toplamayan klan yok. gerek anatolıa da olsun gerek dıger serverlarda olsun elenen klan oyuncuları turnuvaya devam eden klanların hesablarına gırmıstır. dogru yada yanlıs yapıldı bu eger boyle bır uygulama varsa tum serverlara ve tum klanlara esıt sekılde yaklasılmalı.

bence bu konunun cozumu ıcınde turnuva kayıtları daha profesyonel olmalı. sadece klan leaderının basvurusu ıle olmamalı. basvuru klan ve memberlar adına olmalı. X klanı su nıcklı oyuncular ıle turnuvaya katılacaktır dıye daha kapsamlı bır basvuru yapılsa sorunu bır nebze olsun cozer ve herhangı bır problem karsısında sadece klan leaderı cezalandırılmaz. x klanı adına turnuvaya katılacagını beyan eden yada edılen bır oyuncu baska bır klan ıle turnuvaya katılmayacagınıda beyan etmıs sayılmalı. ve ona gore muamele yapılmalı.

cunku her sey klan leaderının kontrolu altında olamaz. klanındakı bır oyuncu leaderın bılgısı dısında baska serverda bır klanın macınada cıkabılır rahat bır sekılde. bu durumda da klan leaderını ve klanı suclamak cok adıl degıldır.

Junior Member
    gün boyu GM ler bu konu hakkında birşey yapmadılar,kısaca Nati ve Secret clanına hiçbir ceza vermediler.ben sandım ki foruma girmediler halbuki GM lerde moderatorlerde başka konulara yorum atmış.Arkadaşlar ben bu oyunu herşeye rağmen oynarım ama böyle haksızlık görmedim.turnuvada final günü Nati clanı ile maç yapan tüm clanlar adına üzülüyorum.AYRICA SAYIN GM VEYA MODERATOR ARKADAŞLAR.BİLİYORUM SECRET CLANINA HİÇBİR CEZA VERMEZSİNİZ AMA LÜTFEN HAKLI OLANI YAPIN,BARİ NATİ CLANININ BÖYLE BİR HAKSIZLIK YAPIP,AÇIKCA KANITLANDIĞI İÇİN ELEYİN.ben hırs,nefretle yapmıyorum.sadece inanın bu kuraldan başka clanların elendiğini duydum hemde adamlar 1 kişi almış başka bir clandan,Nati clanı 7 kişi aldı.yazık...

son 16 da savasmıs secret oyunculanrdan 7tanesi nati ile son 8 de savasmıs ve apaçık yazmıslar bunun üstüne artık yok 7 kişi birşey değil demeyin nonstopa haksızlık olur

Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    arkadaşlar bu kadar kasmayın ya. şu işi ID Şifre verin güveniyorsanız herkez girsin ki ID Şifre paylaşımı yapmak suç