Results 1 to 8 of 8

Thread: burası neresi

burası neresi

neden burdayım? burası neresi

gittim geldm burdayım

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Disiplin zindanı burası. Oyun içinde illegal bir aktivitede bulunduğunuz zaman GM tarafından veya XINCODE3 tarafından buraya gönderilirsiniz.

16.07.2013 tarihinden itibaren Disiplin Zindanına herhangi bir karakteri giren hesap sahipleri, zindan cezasını tamamlamadan diğer karakterleriyle hiçbir şekilde oyun girişi yapamayacaktır.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

1. Power Up Store’dan “ Wing of Dragon + Stick” eşyasını satın alınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Wing of Dragon + Stick”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick sizden alınacaktır.
    6. Th voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Lütfen kuralları ihlal eden yazılımlardan oyun tecrübeniz için uzak durunuz.

80 e kadar paramunda kasdım genie le buyrun kontrol edin bakın. adamın biri sürekli slota dm çekiyor kaç gündür. hayatdan bezdirdi.50m para istedi en son küfürleştik. cıkdm slottadan dedim gidim apeye rahat edeyim. buraya düşdüm .çarımı incelermsiniz lütfne ?

Senior Member Pochette's Avatar
    '' Msn '' diye tabir ettiğimiz bugdan faydalanıldığı için karakterinize hapis cezası verilmiştir.

bak ben exp pre çekdim. kaç defa cash aldım unututm kaç paket genie tükettim. adamın biri geldi 3 gündür dm çekiyor paramuna quest çekiyor. gidin sorun herkese illalah dedirtti. 10 m verdik ilk. sonra 20m. bugünde gelmiş 50 m istedi . hayatttan bezdirtti. bizi bizbu adama harç mı vercez die darlandım gittim. ape ptye girdim. girmez olaydım. 1000 cash gider alırım o değil. ama ben msn dediğiniz bugu biliyorum fakat benim pc de olmuyor odediğiniz.

Senior Member Pochette's Avatar
    Partinizde kullanan kişiler olabilir.Buda doğal olarak partiyi tehdit etmektedir. Aynı zamanda Paramun slotunda sizi rahatsız eden kişiye ait kanıtlar var ise Cheat Reports bölümüne konu açarsanız o işi yapan kişi ceza alır.

kaç tane kon uaçdımdaha önce hala cevap bekliyorum .partyde kullanan biri varsa ben bunu neredne anlıcam. ?

hem genie yi kuramadım orada . sağa solagitit . kardeşim herşey paramı ? ya illa cash mi yüklücez. yeter vallahi .illegal adamalr kol gezerken legaller ban yiyor