Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Asgard koxp sorunu

Asgard 1 ve 2'de başta linate manticore, uruk tron, uruk blade olmak üzere maradon ve luferde feci şekilde koxper var. Cheat Reports bölümüne resim gönderiyoruz ama bir an önce halledilmesi lazım genie'ye para veriyoruz adamlar koxp kullanıp para kasıyorlar. Yetkili kişilerden rica ediyorum acil olarak Asgardın koxper oyunculardan temizlenmesi lazım...

Junior Member
    artık bi gm arkadaş asgard 2 ye girip şu k0xperlara bi selam vermesi lazım yeter ya server açıldığından beri 55 levelim elle kasmaktan parmaklarım açıldı biz insan değilmiyiz adamlar 83 oluyorlar üstüne birde para kasıyorlar acilen bi el atılması lazım

Merhaba arkadaşlar , resim göndermek pek iyi bir seçenek değil koxp raporlamak için. Video alıp yollarsanız çok daha etkili olur raporunuz. Bu yüzden ksc yerine video tavsiye ederim. Videonuzu çekin youtubeye yükleyin Crye konuyu açıp linki verin. Bu kadar basit

Junior Member
    şunu bir türlü anlamıyorum zaten cheat report diyo. herkes reportladık diyo fakat asgard2 yi gecin asgard 1 de bile koxpersiz slot yok nedir bu arkadas asga blood don a gidiyorum oraya bile koxperler geliyor. genie yüzde 30 indirimliymiş . aga sen yüzde 100de indirsen bize fayda etmiyo. bizim skil bir vuramadan adam 3 kere vuruyor bizim skilll failed. artık saaatlik anlık ban olmasın lütfen gm 1 hafta işi sıkı tutsa yetecektir.40+40 halfbusucker görevi yapacağız 4 saat oldu hala yapamadık
    Last edited by gol_hRSlxKNb; 07-29-2014 at 10:48 PM.

Millet oyunmu oynayacak yoksa sürekli video çekip youtube mı yukleyecek. Zaten her şeyi kullanıcılardan bekleyen bir zihniyet var. Azıcık oyuna girip belirli slotlara bakmak bu kadarmı zor arkadas ? her dakika koxper mevcut slotlarda zaten .

Junior Member
    bakmazlar hacı bız ss atcakmısız sankı bız calısanız onlara calısıyoz aylık baglatın o zamn